Candy H CF 3C7LFX

Zobrazit


Myčka nádobí, Energetická třída D, Kapacita 13 sad nádobí, Spotřeba energie: 83 kWh na 100 cyklů, Maximální hlučnost: 47 dB, Spotřeba vody 10,4 na mycí cyklus, Počet programů: 5, Automatické otevírání dveří: Ano, Výška: 85 cm, Šířka: 60 cm, Hloubka: 60 cm. Více info


Cena 8 989 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 90 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Chytrá myčka nádobí Candy H CF 3C7LFX v nerezovém provedení má šířku 60 cm. Její kapacita mytí je 13 sad nádobí. Inteligentní myčku můžete ovládat i na dálku prostřednictvím mobilního zařízení připojeného k Wi-Fi/Bluetooth pomocí aplikace Simply-Fi. Je také kompatibilní s hlasovými asistenty Amazon Alexa a Google Assistant (v anglickém jazyce). Nabízí 5 základních mycích programů + 20 Wi-Fi programů. Má i ochranu proti přetečení Overflow, dětskou pojistku, ukazatel nedostatku soli, antibakteriální a samočisticí filtr. Užitečná funkce ADDISH umožňuje přidání nádobí i po zahájení cyklu.

Candy H CF 3C7LFX

Praktická, volně stojící chytrá myčka nádobí Candy Candy H CF 3C7LFX bude vaším každodenním pomocníkem v kuchyni pro dokonale umyté nádobí. Můžete díky ní strávit více volného času s vašimi blízkými. Během jednoho mycího cyklu dokáže umýt 13 jídelních souprav nádobí při spotřebě vody 10,4 litrů na jeden cyklus. Hlučnost myčky je velmi nízká, jen 47 dB. Ovládací panel je umístěn nad dvířky. Pro bezpečnost nabízí také ochranu proti přetečení Overflow.

Smart Touch technologie

Inteligentní myčka je zařazena do řady spotřebičů Simply-Fi, které můžete přes Wi-Fi připojit k mobilnímu zařízení a vzdáleně s ním komunikovat. Pomocí mobilní aplikace Candy Simply-Fi si můžete vybrat prostřednictvím chytrého telefonu nejvhodnější program v závislosti na zatížení, uložit si své oblíbené programy a rychle spustit poslední použité programy. Stejně umožňuje aktualizovat stav vaší myčky nádobí a získat praktické rady. V neposlední řadě si můžete pohodlně spustit program, odložit ho, sledovat a upravovat mycí programy kdykoliv a kdekoliv se nacházíte. Navíc chytrý hlasový asistent Amazon Alexa nebo Google Assistant nabízí možnost ovládání této myčky hlasem. Stačí si poručit (v anglickém jazyce).

Mycí programy a funkce

Chytrá myčka nádobí v šířce 60 cm má nerezovou vanu. Disponuje 5 standardními programy pro mytí s možností kontinuálního odloženého startu 3, 6 nebo 9 hodin. Díky Wi-Fi můžete najít dalších 20 programů. Na konec mytí vás upozorní zvukový signál a otevřená dvířka.

  • 5 základních programů + 20 Wi-Fi programů

  • Intenzivní 75 °C, Univerzální 60 °C, Eco 45 °C, Opláchnutí, Zoom 39minutový program 60 °C - rychlé mytí včetně sušení za 39 minut, Wi-Fi programy

Indikátor nedostatku soli 

Díky zabudovanému indikátoru se nemusíte obávat o to, že by vaše myčka neměla dostatek soli. Elektronický indikátor vás vždy předem upozorní na nedostatek potřebných prostředků. Proto se nikdy nestane, aby vaše nádobí nebylo dokonale čisté nebo vyleštěné. Na konci programu se ozve zvukový signál.

Antibakteriální samočistící filtr

Praktická chytrá myčka nádobí se může pochlubit účinným tříúrovňovým filtrem, který spolehlivě zachytí každou nečistotu z vašeho nádobí. Je však logické, že časem se filtr znečistí a zanese. U této šikovné myčky to tak nebude. Její skvělý filtr je totiž samočistící, takže nehrozí jeho ucpání.

Košové vybavení

Chytrá myčka je vybavena 2 koši, do kterých pohodlně vložíte nádobí jakékoliv velikosti. Podle toho, kde je třeba více místa, můžete změnit výšku horního koše. Podle nastavené výšky se pak vytvoří více místa v jednom z košů na nádobí. V horním koši se nacházejí sklopné držáky pro šálky a ve spodním koši sklopné držáky talířů, které si můžete dle potřeby flexibilně nastavit.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Maximální hlučnost 47 db
Počet programů 5
Počet souprav nádobí 13
Třída energetické účinnosti 2021 D

Návody a manuály

Hodnocení

5,0 / 5

1 recenze Candy H CF 3C7LFX

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jarmila

23. 2. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


  • Super cena,tichý provoz
  • nemám žádné výhrady

Doporučuji