Candy FCT625NL

8 590 Kč ? Ušetříte 7 % 7 990 Kč

Na splátky spočítat

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 79,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Vestavná trouba Candy FCT625NL v černém provedení je zařazena do energetické třídy A+. Nabízí 7 programů pro pečení + světlo: Rozmrazování, Horní a dolní ohřev + ventilátor, Cook Light - zdravé pečení se sníženým množstvím tuku, Spodní ohřev + ventilátor, Statický, Gril, Pizza. Elektronický termostat ovládáte pomocí otočného knoflíku, druhým knoflíkem si nastavíte druh pečení. K dispozici je také dotykový displej. Dvířka trouby jsou vybavena dvojitým bezpečnostním sklem a ochlazováním dvířek trouby. Vnitřní prostor trouby je vyroben z kvalitního smaltu. Čištění trouby Aquactiva je pomocí páry. Celkový objem vestavné trouby Candy FCT625NL dosahuje 70 litrů. Trouba má nerezové drátěné vedení plechů a teleskopický výsuv na jedné úrovni. V balení se nachází: 2× plech a 1× rošt. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma
 • Sleva 7 %

Zvažte i tento produkt

Electrolux 600 PRO SteamBake EOD3H50TX

Vestavná trouba Electrolux 600 PRO SteamBake EOD3H50TX s kruhovým topným tělesem a s funkcí páry SteamBake je zařazena do energetické třídy A. Nabízí funkce pečení: spodní ohřev, ventilátor + světlo,…

 • Třída energ.účinnosti: A
 • Celk.vn.kapacita trouby: 72 L
 • Gril: Ano

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

Elegantní spotřebič

S touto vestavnou troubou Candy FCT625NL dosáhnete opravdu dokonalé výsledky. Ovládání vestavné trouby je velmi jednoduché a pohodlné. Je zajištěno pomocí dotykového displeje a dvou zápustných otočných knoflíků. Díky nim můžete jednoduše regulovat požadované nastavení při přípravě vašich jídel, jakož i čas jejich přípravy. Na první pohled vás zaujme svou elegantní kombinací černého skla a skleněných dvířek - díky tomu je trouba předurčena pro instalaci do moderní kuchyně, kde bude perfektně ladit s ostatními spotřebiči.

Funkce trouby

Vestavná trouba nabízí 7 možností pečení + světlo: Rozmrazování, Horní a dolní ohřev + ventilátor, Cook Light - zdravé pečení se sníženým množstvím tuku, Spodní ohřev + ventilátor, Statický, Gril, Pizza. Teplotu ohřívání pokrmů si nastavíte pomocí dotykového displeje a otočných voličů. Vnitřní prostor je osvětlen pomocí halogenového osvětlení. Čištění trouby Aquactiva je pomocí páry.

Další přednosti

Vnitřní prostor vestavné trouby je vyroben z kvalitního smaltu. Multifunkční pečení v ní bude velmi pohodlné, inspirující a intuitivní. Vnitřní objem dosahuje 70 litrů. Disponuje také teleskopickým výsuvem na jedné úrovni. Součástí balení jsou 2× plech a 1× rošt.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

 • Třída energ.účinnosti A +
 • Celk.vn.kapacita trouby 70 L
 • Gril Ano
 • Celkový výkon trouby 2100 W
 • Typ čištění Párou
 • Počet funkcí 8

Další vlastnosti

Značka: Candy
? Smart: Ne
Jednoduché čištění: Ano
Teleskopický výsuv: Jednoúrovňový
Počet skel dvířek: 2

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šírka: 59,5 cm
Výška: 59,5 cm
Hloubka: 56,7 cm
Hmotnosť: 35 Kg

Obsah balení

Obsah balení: 2x plech, 1x rošt

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Funkce

Časovač: Ano
Gril: Ano
Typ čištění: Párou
Počet funkcí: 8

Další parametry

? Třída energ.účinnosti: A +
? Smart (ovládání mobilem): Ne

Trouba

Celk.vn.kapacita trouby: 70 L
Celkový výkon trouby: 2100 W

Konektivita

Síťový kabel: se zástrčkou

Ostatní

Kód produktu: 33703083

Všechny parametry

Recenze Candy FCT625NL

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Candy FCT625NL