Candy FCT615X


Vestavná trouba, Energetická třída A +, Kapacita: 70 l, Počet funkcí: 8, Vestavěný displej: Ano, Teleskopický výsuv: Žádný, Gril: Ano, Smart ovládání mobilem: Ne, Výška: 59,5 cm, Šířka: 59,5 cm, Hloubka: 56,7 cm. Více info


Cena 5 309 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 53 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Vestavná trouba Candy FCT615X z modelové řady Timeless o objemu 70 litrů je zařazena do energetické třídy A+. Elegantní provedení z černého skla. Dvířka jsou zhotovena z dvojitého bezpečnostního skla. Nabízí 7 programů na pečení, mezi nimiž je i gril, rozmrazování či pizza. Čištění trouby pomocí páry - technologie Aquactiva. Nechybí dětská pojistka pro bezpečnost vašich dětí. Pohodlné ovládání díky dotykovému displeji a otočným knoflíkem. Snadná manipulace s plechy díky nerezovým drátěným pojezdem. Vnitřní prostor osvětluje žárovka. Rozměry (V × Š × H): 595 × 595 × 568 mm. Napětí: 230 V.

 

 

 

Candy FCT615X

Vestavná trouba s objemem 70 litrů  si najde místo i ve vaší kuchyni. Zaujme černými skleněnými dvířky a vrchním nerezovým ovládacím panelem a rukojetí. Přední dvířka jsou zhotoveny z dvojitého bezpečnostního skla. Pro ještě lepší bezpečnost jsou dvířka vybaveny tangenciálním ochlazováním, vnější strana dvířek tak bude poměrně chladná i během pečení. Při pečení využijete i dětskou pojistku, která brání tomu, aby s troubou manipulovaly děti.

7 programů

Vestavná trouba nabízí 7 možností pečení: statický program, gril, gril + ventilátor, horní a dolní ohřev + ventilátor, spodní ohřev a ventilátor, rozmrazování, pizza. Ventilátor brání vysušení jídla a teplo lépe pronikne do připravovaného pokrmu. Teplotu ohřívání pokrmů si nastavíte pomocí dotykového displeje a otočných voličů. Jeden volič slouží k nastavení teploty a na parní čištění trouby, druhý otočný volič je určen na výběr programů. Vnitřní prostor je osvětlen pomocí halogenového osvětlení.

Parní čištění

Trouba Candy FCT615X využívá čištění Aquactiva, které probíhá pomocí páry. Na dno trouby stačí nalít 300 ml destilované vody a zapnout program Aquactiva. Během půl hodiny se trouba nahřeje na 90 ° C. Po ukončení nahřívání stačí nečistoty otřít navlhčeným hadrem.

Manipulace s plechem

Vkládání či vyjímání plechů bude jednoduché. Na vnitřních bočních stěnách jsou umístěny nerezové drátěné pojezdy, ty vám umožní vkládat mřížky i podnosy do různých úrovní. V balení naleznete 1× rošt a 1× plech s hloubkou 3,5 cm.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Třída energ.účinnosti A +
Celk.vn.kapacita trouby 70 L
Gril Ano
Celkový výkon trouby 2100 W
Typ čištění Párou
Počet funkcí 8

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Candy FCT615X

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno