Candy FCT615WXL


Vestavná trouba, Energetická třída A, Kapacita: 65 l, Počet funkcí: 6, Vestavěný displej: Ano, Teleskopický výsuv: Žádný, Gril: Ano, Smart ovládání mobilem: Ne, Výška: 59,5 cm, Šířka: 59,5 cm, Hloubka: 56,7 cm. Více info


Cena 6 879 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 69 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Vestavná trouba Candy FCT615WXL z modelové řady Timeless o objemu 65 litrů je zařazena do energetické třídy A. Elegantní provedení z bílého skla. Dvířka jsou zhotovena z dvojitého bezpečnostního skla. Nabízí 5 programů na pečení, mezi nimiž je i gril. Čištění trouby pomocí páry - technologie Aquactiva. Nechybí dětská pojistka pro bezpečnost vašich dětí. Pohodlné ovládání díky dotykovému displeji a otočným knoflíkem se zamačkávacím systémem. Snadná manipulace s plechy díky bočním výsuvem. Vnitřní prostor osvětluje žárovka. Rozměry (V × Š × H): 595 × 595 × 568 mm. Napětí: 230 V.

 

 

 

I do vaší kuchyně

Vestavná trouba Candy FCT615WXL  o objemu 65 litrů si najde místo i ve vaší kuchyni. Zaujme bílým provedením a nerezovými doplňky v podobně voličů a rukojeti. Přední dvířka jsou zhotovena z dvojitého bezpečnostního bílého skla. Pro ještě lepší bezpečnost jsou dvířka vybavena tangenciálním ochlazováním, vnější strana dvvířek tak bude poměrně chladná i během pečení. Při pečení využijete i dětskou pojistku, která brání tomu, aby s troubou manipulovaly děti.

5 programů

Vestavná trouba nabízí 5 možností pečení: statický program, gril, gril + ventilátor, horní a dolní ohřev + ventilátor, spodní ohřev a ventilátor. Ventilátor brání vysušení jídla a teplo lépe pronikne do připravovaného pokrmu. Teplotu ohřívání pokrmů si nastavíte pomocí dotykového displeje a otočných voličů, které se vysouvají zatlačením. Jeden volič slouží k nastavení teploty a na parní čištění trouby, druhý otočný volič je určen na výběr programů. Vnitřní prostor je osvětlen pomocí halogenového osvětlení.

Parní čištění

Trouba Candy FCT615WXL využívá čištění Aquactiva, které probíhá pomocí páry. Na dno trouby stačí nalít 300 ml destilované vody a zapnout program Aquactiva. Během půl hodiny se trouba nahřeje na 90 °C. Po ukončení nahřívání stačí nečistoty otřít navlhčeným hadrem. V balení naleznete 1× rošt a 1× plech s hloubkou 3,5 cm.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Třída energ.účinnosti A
Celk.vn.kapacita trouby 65 L
Gril Ano
Celkový výkon trouby 2100 W
Typ čištění Párou
Horkovzdušná funkce Ne
Počet funkcí 6

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Candy FCT615WXL

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno