Candy FCT612X


Vestavná trouba, Energetická třída A +, Kapacita: 70 l, Počet funkcí: 8, Vestavěný displej: Ne, Teleskopický výsuv: Žádný, Gril: Ano, Smart ovládání mobilem: Ne, Výška: 59,5 cm, Šířka: 59,5 cm, Hloubka: 56,7 cm. Více info


Cena 5 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 60 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Vestavná horkovzdušná trouba Candy FCT612X z modelové řady Timeless o objemu 70 litrů je zařazena do energetické třídy A+. Elegantní provedení z černého skla. Dvířka jsou zhotovena z dvojitého bezpečnostního skla. Nabízí 8 programů na pečení, mezi nimiž je i gril, rozmrazování či pizza. Čištění trouby pomocí páry -technologie Aquactiva. Nechybí dětská pojistka pro bezpečnost vašich dětí. Ovládání pomocí tří otočných knoflíků. Snadná manipulace s plechy díky bočním prolisům po stranách trouby. Vnitřní prostor osvětluje žárovka.

 

 

 

Candy FCT615X

Vestavná trouba s objemem 70 litrů si najde místo i ve vaší kuchyni. Zaujme černými skleněnými dvířky a vrchním nerezovým ovládacím panelem a rukojetí. Nerezový ovládací panel disponuje až třemi knoflíky, které vám umožní nastavit teplotu a programy. Navíc má panel speciální úpravu proti otiskům prstů. V nabídce má až 8 programů, mezi nimiž se nachází klasický horní a spodní ohřev, gril, rozmrazování, ventilátor i program na přípravu pizzy.

Parní čištění

Trouba Candy FCT612X využívá čištění Aquactiva, které probíhá pomocí páry. Na dno trouby stačí nalít 300 ml destilované vody a zapnout program Aquactiva. Během půl hodiny se trouba nahřeje na 90 °C. Po ukončení nahřívání stačí nečistoty otřít navlhčeným hadrem.

Manipulace s plechem

Vkládání či vyjímání plechů bude jednoduché. Na vnitřních bočních stěnách jsou speciální prolisy, ty vám umožní vkládat plechy do různých úrovní. V balení naleznete 1× rošt a 1× plech s hloubkou 3,5 cm.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Třída energ.účinnosti A +
Celk.vn.kapacita trouby 70 L
Gril Ano
Celkový výkon trouby 2100 W
Typ čištění Párou
Horkovzdušná funkce Ano
Počet funkcí 8

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Candy FCT612X

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno