Candy FCT605XL

Nákupem získáte 74,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Vestavná trouba Candy FCT605XL v nerezovém provedení je zařazena do energetické třídy A +. Nabízí 7 programů pro pečení + světlo: Rozmrazování, Horní a dolní ohřev + ventilátor, Cook Light - zdravé pečení se snížením množství tuku, Spodní ohřev + ventilátor, Statický, Gril, Pizza. Elektronický termostat ovládáte pomocí otočného zamačkávacími knoflíky, druhým knoflíkem si nastavíte druh pečení. K dispozici je také dotykový displej. Dvířka trouby jsou vybaveny dvojitým bezpečnostním sklem a ochlazováním dvířek trouby. Vnitřní prostor trouby je vyroben z kvalitního smaltu. Čištění trouby Aquactiva je pomocí páry. Celkový objem vestavné trouby Candy FCT605XL dosahuje 65 litrů. Trouba má nerezové drátěné vedení plechů. V balení se nachází: 2 plech a 1 x rošt. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Zvažte i tento produkt

Electrolux 600 PRO SteamBake EOD3H50TX

Vestavná trouba Electrolux 600 PRO SteamBake EOD3H50TX s kruhovým topným tělesem a s funkcí páry SteamBake je zařazena do energetické třídy A. Nabízí funkce pečení: spodní ohřev, ventilátor + světlo,…

  • Třída energ.účinnosti: A
  • Celk.vn.kapacita trouby: 72 L
  • Gril: Ano

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

Elegantní spotřebič

S touto vestavěnou troubou Candy FCT605XL dosáhnete opravdu dokonalé výsledky. Ovládání vestavné trouby je velmi jednoduché a pohodlné. Ovládání je zajištěno prostřednictvím dotykového displeje a dvou zatláčacích otočných knoflíků. Díky nim můžete jednoduše regulovat požadované nastavení při přípravě vašich jídel jakož i čas jejich přípravy. Na první pohled vás zaujme svou elegantní kombinací nerezu a skleněných dvířek, díky tomu je trouba předurčena pro instalaci do moderní kuchyně, kde bude perfektně ladit s ostatními spotřebiči.

Funkce trouby

Vestavná trouba nabízí 7 možností pečení + světlo: Rozmrazování, Horní a dolní ohřev + ventilátor, Cook Light - zdravé pečení se snížením množství tuku, Spodní ohřev + ventilátor, Statický, Gril, Pizza. Teplotu ohřívání pokrmů si nastavíte pokrmů pomocí dotykového displeje a otočných voličů. Vnitřní prostor je osvětlen pomocí halogenového osvětlení. Čištění trouby je Aquactiva pomocí páry.

Další přednosti

Vnitřní prostor vestavné trouby je vyroben z kvalitního smaltu. Multifunkční pečení v ní bude pro vás velmi pohodlné, inspirující a intuitivní díky možnostem pečení. Vnitřní objem dosahuje 65 litrů. Disponuje také teleskopickým výsuvem na 1 úrovni. Součástí balení jsou 2x plech a 1x rošt.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

  • Třída energ.účinnosti A +
  • Celk.vn.kapacita trouby 65 L
  • Gril Ano
  • Celkový výkon trouby 2100 W
  • Typ čištění Párou
  • Počet funkcí 8

Další vlastnosti

Značka: Candy
? Smart: Ne
Jednoduché čištění: Ano
Teleskopický výsuv: Žádný
Počet skel dvířek: 2

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: nerez
Šířka: 59,5 cm
Výška: 59,5 cm
Hloubka: 56,7 cm
Hmotnost: 35 Kg

Obsah balení

Obsah balení: 2x plech, 1x rošt

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Funkce

Časovač: Ano
Gril: Ano
Typ čištění: Párou
Počet funkcí: 8

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A +

Trouba

Celk.vn.kapacita trouby: 65 L
Celkový výkon trouby: 2100 W

Další parametry

? Smart (ovládání mobilem): Ne

Ostatní

Kód produktu: 33703081

Všechny parametry

Recenze Candy FCT605XL

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Candy FCT605XL