Candy FCT200X/E


Vestavná trouba, Energetická třída A, Kapacita: 70 l, Počet funkcí: 3, Vestavěný displej: Ne, Teleskopický výsuv: Žádný, Gril: Ano, Smart ovládání mobilem: Ne, Výška: 59,5 cm, Šířka: 59,5 cm, Hloubka: 56,7 cm. Více info


Cena 4 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 50 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Vestavná trouba Candy FCT200X/E z modelové řady New Timeless o objemu 70 litrů je zařazena do energetické třídy A. Elegantní černé provední s nerezovými prvky odolnými vůči otiskům prstů. Dvířka jsou zhotoveny z dvojitého bezpečnostního skla. Nabízí 3 programy na pečení, mezi nimiž je i gril. Nechybí tangenciálně ochlazování trouby a dvířek. Pohodlné ovládání díky otočným knoflíkům. Snadná manipulace s plechy díky bočním vylisovaným stěnám. Vnitřní prostor osvětluje žárovka. Rozměry výrobku (V ׊ ×H): 59,5 × 59,5 × 56,7 cm. Napětí: 230 V. V balení naleznete 1× rošt, 1× plech (35 mm).

 

 

 

Candy FCT200X/E

Vestavná trouba s objemem 70 litrů si najde místo i ve vaší kuchyni. Zaujme černými skleněnými dvířky a vrchním nerezovým ovládacím panelem a rukojetí. Nerezový povrch je navíc odolný vůči otiskům prstů. Přední dvířka jsou zhotovena z dvojitého bezpečnostního skla. Pro ještě lepší bezpečnost jsou dvířka vybavena tangenciálním ochlazováním, vnější strana dvířek tak bude poměrně chladná i během pečení.

3 programy

Vestavná trouba nabízí 3 možností pečení: statický program, gril a spodní ohřev. Teplotu a programy pokrmů si nastavíte pomocí otočných voličů. Levým voličem nastavíte teplotu, vyberete program nebo zapnete světlo v troubě. Vnitřní prostor je osvětlen pomocí halogenového osvětlení.

Manipulace s plechem

Vkládání či vyjímání plechů bude jednoduché. Vnitřní boční stěny mají vylisované pojezdy, ty vám umožní vkládat mřížky i podnosy do různých úrovní. V balení naleznete 1× rošt a 1× plech s hloubkou 3,5 cm.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Třída energ.účinnosti A
Celk.vn.kapacita trouby 70 L
Gril Ano
Celkový výkon trouby 2300 W
Typ čištění Žádný
Počet funkcí 3

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Candy FCT200X/E

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno