Candy FCP825XL E0/E


Vestavná trouba, Energetická třída A +, Kapacita: 70 l, Počet funkcí: 9, Vestavěný displej, Teleskopický výsuv: Jednoúrovňový, Gril, Smart ovládání mobilem, Výška: 59,5 cm, Šířka: 59,5 cm, Hloubka: 56,7 cm. Více info


Cena 8 989 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 90 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Inteligentní vestavná horkovzdušná trouba Candy FCP825XL E0/E s objemem 70 litrů. Nabízí 10 programů na pečení se speciálními funkcemi pizza a multifunkce. Čištění trouby pomocí páry –technologie Aquactiva a pyrolýza. Nechybí dětská pojistka pro bezpečnost vašich dětí. Ovládání pomocí dvou otočných knoflíků a dotykového displeje. Snadná manipulace s plechy díky bočním prolisům po stranách trouby a teleskopickým pojezdům. Vnitřní prostor osvětluje žárovka. Možnost propojení s aplikací hOn prostřednictvím Wi-Fi.

 

 

 

Candy FCP825XL E0/E

Vestavná trouba Candy FCP825XL E0/E s objemem 70 litrů v černo-nerezovém provedení si najde místo i ve vaší kuchyni. Nerezový ovládací panel disponuje velkým a přehledným LED displejem, na kterém si jednoduše nastavíte teplotu a programy. V nabídce má až 9 programů, mezi nimiž se nachází klasický horní a spodní ohřev, gril, rozmrazování či ventilátor.

Smart technologie

Prostřednictvím mobilního zařízení s aplikací hOn můžete pouhým dotykem kdykoliv zkontrolovat přípravu vašich pokrmů odkudkoliv. Po připojení se k aplikaci vám vaše trouba umožní navštívit webové stránky, které obsahují zprávy ze světa, životního stylu a kuchyně. Pomocí aplikace si můžete také naplánovat začátek a konec pečení.

Manipulace s plechem

Vkládání či vyjímání plechů bude jednoduché. Pro lepší manipulaci s plechy je trouba vybavena teleskopickými výsuvy. Po stranách jsou boční prolisy, které vám umožní vkládat plechy i mřížky do různých úrovní. V balení naleznete 1× rošt, 2× plech.

Parní čištění

Trouba Candy FCP825XL E0/E využívá čištění Aquactiva, které probíhá pomocí páry. Na dno trouby stačí nalít 300 ml destilované vody a zapnout program Aquactiva. Během půlhodiny se trouba nahřeje na 90 °C. Po ukončení nahřívání stačí nečistoty otřít navlhčeným hadrem.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Třída energ.účinnosti A +
Celk.vn.kapacita trouby 70 L
Gril Ano
Celkový výkon trouby 2200 W
Typ čištění Párou
Horkovzdušná funkce Ano
Počet funkcí 9

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Candy FCP825XL E0/E

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi