Candy FCP602X + ECH64CC set trouba a deska


Set trouba a deska, Energetická třída A +, Kapacita: 65 l, Počet funkcí trouby: 8, Vestavěný displej (trouba), Celkový výkon trouby: 2100 W, Teleskopický výsuv: Žádný, Gril, Šířka trouby: 59,5 cm, Výška trouby: 59,5 cm, Hloubka trouby: 56,7 cm, Sklokeramická varná deska, 4 varných zón, Celkový příkon desky: 6500 kW, Napájení desky: 400 V", Šířka desky: 59 cm, Hloubka desky: 52 cm, Výška desky: 5,05 cm. Více info


Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

4,0 / 5

80% Kvalita
Výborná

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Set trouba a varná deska, 65 l objem trouby, 8 funkcí, vestavěný displej, časovač, gril, program Cook Light, součástí je 2× rošt, 1× plech (35 mm), sklokeramická deska, 4 varné zóny, ukazatel zbytkového tepla, dotykové elektrické ovládání, 9 úrovní výkonu, dětská pojistka, bezpečnostní automatické vypnutí.

 

 

 

Vestavná trouba Candy FCP602X

Vestavná trouba Candy FCP602X o objemu 65 l v černo-nerezovém provedení si najde místo i ve vaší kuchyni. Ovládání jde snadno s pomocí ovládacích knoflíků, se kterými si jednoduše nastavíte program pečení, stupně a čas. Nabízí 7 programů + světlo: Rozmrazování, Horní a dolní ohřev + ventilátor, Cook Light zdravé pečení se snížením množství tuku, Spodní ohřev + ventilátor, Statický, Gril, Pizza.

Varná deska Candy ECH64CC

Vestavná varná deska Candy ECH64CC je vyrobena ze sklokeramického materiálu, který přirozeně splyne s kuchyňskou linkou. K dispozici má 4 HiLight varné zóny s odlišnými velikostmi a výkony, což znamená, že můžete klidně používat různě velké hrnce a pánve. Ovládání je dotykové a je umístěno vpředu. Pro bezpečnost je deska vybavena ukazatelem zbytkového tepla, dětskou pojistkou a automatickým vypnutím v případě dlouhodobé nečinnosti.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Třída energ.účinnosti A +
Typ varné desky Sklokeramická
Celk.vn.kapacita trouby 65 L

Hodnocení

4,0 / 5

1 recenze Candy FCP602X + ECH64CC set trouba a deska

80% Kvalita
Výborná

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi

Luděk

4. 1. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Nehodnoceno


Dobrý