Candy EGO-G 25D CS

Mikrovlnná trouba s grilem CANDY EGO-G 25D CS je ideální volbou pro vaši kuchyni. Zaujme vás i její příjemné povrchové provedení ve stříbrné barvě a její smaltová vnitřní část, která se snadno čistí. Její vnitřní objem je 25 litrů a průměr jejího otočného talíře je 27 cm. Výkon mikrovlnné trouby je 900 W a výkon grilu je 1 000 W. vybrat si můžete z 8 automatických programů vaření a 5 možností úrovně ohřevu. Mikrovlnná trouba s grilem CANDY EGO-G 25D CS má přizpůsobenou dětskou pojistku, grilovací rošt a funkce jako rozmrazování, rychlý start nebo automatické menu. Zobrazit celý popis

  • Výprodej − 23 %
  • Doprava zdarma

Popis produktu

Programy vaření

Mikrovlnná elektronická trouba s grilem CANDY EGO-G 25D CS se postará o kvalitní přípravu a ohřev vašich jídel. K dispozici je celkem osm automatických programů vaření, ze kterých si můžete vybrat podle potřeby připravovaného jídla. přizpůsobené jsou i funkce jako rychlý start (Start Express), funkce automatického menu (Auto Menu) nebo funkce rozmrazování (Defrost). Využít můžete i praktický grilovací rošt, na kterém si můžete připravit chutná jídla.

Programy vaření - CANDY EGO-G 25D CS, mikrovlnná trouba

Výkon mikrovlnné trouby

Vnitřní objem mikrovlnné trouby je dostatečně velký a to až 25 litrů. V jejím interiéru se nachází otočný talíř, díky kterému jídlo prakticky rotuje při zahřívání. Jeho průměr je 27 cm. Přizpůsobených je 5 úrovní výkonu, které si také můžete nastavit podle potřeby upravovaného jídla. Výkon mikrovlnného ohřevu je 900 W a výkon grilu 1 000 W. k dispozici je také časovač, který lze nastavit do 95 minut. S pomocí mikrovlnné trouby si tak můžete připravit různé druhy jídel, rozmrazit jejich nebo jen ohřát.

Výkon mikrovlnné trouby - CANDY EGO-G 25D CS, mikrovlnná trouba 

Elegantní povrchové provedení

Mikrovlnná trouba CANDY EGO-G 25D CS má příjemný design, díky kterému se hodí do každé moderní i tradiční kuchyně. Má smaltovaný interiér, který se snadno čistí. Její vnější povrchové provedení má stříbrnou barvu a působí elegantně. Přizpůsoben je i praktický LED displej, na kterém se zobrazuje čas do ukončení ohřívání i digitální hodiny. Vnější rozměry mikrovlnné trouby jsou přijatelné i pro menší kuchyňské prostory (368 x 572 x 465 mm). Přizpůsobená je i dětská pojistka.

Elegantní povrchové provedení - CANDY EGO-G 25D CS, mikrovlnná trouba

Parametry produktu

Základní parametry

  • Vestavěný displej Ano
  • Počet programů 8
  • Vzhled skříně volně stojící
  • Gril Ano
  • Vnitřní objem 25 L
  • Výkon grilu 1000 W
  • Typ vaření gril
  • Integrované hodiny Ano

Další vlastnosti

Značka: Candy
Průměr otočného talíře: 27 cm
Vnitřní objem: 25 L
Výkon grilu: 1000 W
Mikrovlnný výkon: 900 W
Deakt.otočného talíře: Ne

Funkce

Počet automatických programů: 6
Počet programů: 8
Gril: Ano
Typ vaření: gril
Integrované hodiny: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: stříbrná
Šírka: 51,1 cm
Výška: 28,4 cm
Hloubka: 39,5 cm
Hmotnosť: 13,4 Kg

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Vzhled

Vzhled skříně: volně stojící

Ostatní

Kód produktu: 38000203

Všechny parametry

Recenze Candy EGO-G 25D CS

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Candy EGO-G 25D CS