Candy CVST G384DM-S

Smarrt pračka plněná shora Candy CVST G384DM-S v bílé barvě a energetické třídě A +++ zvládne vyprat 8 kg prádla s maximálními otáčkami 1400 ot./min. Roční spotřeba energie je 196 kWh. Hlučnost pračky dosahuje 58 dB při praní a 78 dB při odstřeďování - AC motor = spolehlivý výkon. Bezpečné používání díky Antioverflow a ochraně při přepěnění. Intleigentní pračka je v moderním provedení s rady Candy Grand Vita Smart. Pračku je možné ovládat přes chytrý telefon, šikovná aplikace vám poradí vhodný program pro vaše prádlo, monitoruje spotřebu a stav pračky. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma
 • Sleva 23 %

Další varianty produktu

Popis produktu

 

 

 

Technologie Smart Touch

Umožňuje bezdotykové propojení inteligentní pračky pomocí technologie NFC s chytrým telefonem. Praktická aplikace do telefonu vám i poradí vhodný program pro vaše prádlo, pokud si nebudete vědět rady. Umožňuje také stáhnout 40 dalších pracích programů.

Automatická pračka Candy CVST G384DM-S

Chytrá pračka Candy CVST G384DM-S s vrchním plněním v klasickém bílém provedení s displejem. Všechny prací programy jsou navrženy tak, aby spotřebovaly minimální množství energie a zachovaly vysokou účinnost praní. Zařazena je do energetické třídy A +++. Na jeden prací cyklus můžete vyprat 8 kg prádla. Odstřeďování dosahuje 1400 otáček za minutu. Mezi pracími programy si jistě vyberete vždy ten nejvhodnější pro vaše oblečení.

Programy:

 • 16 programů základních + 40 programů Smart Touch
 • Perfect 20 ° C, Intenzivní 40 ° C, Hygienický 60 ° C, Perfect Rapid 59 min, Rychlý 14,30, 44 min, Ruční a hedvábí, Vlna, Máchání, Odčerpávání + Odstředění, Dětský, Jemné, Syntetika, Bavlna, Bavlna + předpírka, Smart Touch

Funkce:

 • Odložený start až 24 hod, Snadné žehlení, Extra máchání, Hygienický +, Rychlý / Nastavení míry znečištění (3), Nastavení teploty praní, Nastavení otáček odstřeďování, Zablokování tlačítek

Mix Power System +

Patentovaný systém rozpouštění pracího prášku spolu s vodou ve speciální komoře a následné kropení prádla touto pěnou během praní. Snížení času praní na 59 min. Zvýšení účinnosti praní i při nízkých teplotách 20 ° C. Snížení energie. Možnost prát bílé a barevné prádlo dohromady.

kg Detector

Výkon šitý na míru každému naplnění pračky. Kg Detector nastavuje přívod vody a čas pracího cyklu podle váhy prádla a tím snižuje spotřebu energie, čímž se praní stává vysoce efektivní.

Kvalitní prací buben a jeho přednosti

Smart pračka disponuje kvalitním bubnem - velká šířka plnicího otvoru XXL 21,5 cm. Materiál použitý pro vanu je Silitech a buben je vyhotoven z nerezu. Použitím těchto materiálů máte jistotu dlouhotrvající kvality. Buben Shiatsu - masážní body na povrchu pro šetrnou péči o tkaniny. Systém Stop & Load vrací buben do vertikální polohy, aby umožnil jednoduché vyprázdnění na konci cyklů praní a odstřeďování. Funkce Gentle Touch se postará o pomalé otevírání bubnu.

Bezpečný provoz

Pro bezproblémový provoz disponuje smart pračka praktickými bezpečnostními funkcemi. Před vytopením ochrání vaši koupelnu ochrana proti přetečení - Antioverflow. Nežádoucí manipulaci s pračkou zabrání dětská pojistka.

Parametry produktu

Základní parametry

 • Maximální hlučnost 58 db
 • Kapacita bubnu 8 Kg
 • Max.otáčky odstřeďování 1400 ot./min.
 • Třída energ.účinnosti A +++
 • Třída účin.odstřeď. A
 • Vzhled skříně volně stojící
 • Roční spotř.en. při praní 196 kWh

Další vlastnosti

Značka: Candy
? Smart: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 40 cm
Výška: 85 cm
Hloubka: 60 cm
Hmotnost: 56,5 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 58 db
Hluk při odstřeďování: 78 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Funkce

? Kapacita bubnu: 8 Kg
? Max.otáčky odstřeďování: 1400 ot./min.
? Dětská pojistka: Ano
Počet programů: 16
? Odložený start: Ano
Doba cyklu: 250 min.
? AquaStop funkce: Ne

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A +++
Třída účin.odstřeď.: A
Celková spotřeba: 0,97 kWh
Roční spotř.en. při praní: 196 kWh
Roční spotř.vody při praní: 9850 L

Vzhled

Vzhled skříně: volně stojící
Systém vkládání: vrchním plněním

Další parametry

Technologie: NFC
? Smart (ovládání mobilem): Ano

Ostatní

Kód produktu: 31007562

Všechny parametry

Recenze Candy CVST G384DM-S

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Candy CVST G384DM-S