Candy CVRDS 6174RH

  • Sleva 28 %
  • Doprava zdarma

Šírka: 60 cm, Výška: 175 cm, Dvouokruhový NoFrost: Ne,

  • Hlídat změny
  • Do oblíbených
  • Vytisknout

Top příslušenství

Popis produktu

Kombinovaná chladnička Candy CVRDS 6174RH v retro designu s červenou barvou. Ovládání je mechanické a umístěné uvnitř. Chladící část o objemu 241 l umístěná ve spodní části se odmrazuje automaticky. Její vnitřní vybavení tvoří 2 + 1 nastavitelné skleněné police, 1 držák na lahve, 4 dveřní přihrádky a plastová zásuvka pro skladování ovoce a zeleniny. Osvětlení vnitřního prostoru zabezpečuje LED osvětlení. Mrazicí prostor v horní části má objem 63 l a je vybaven 1 drátěnou poličkou. Jeho mrazící výkon činí 3,5 kg / 24 h. a akumulační doba při výpadku proudu dosahuje až 19 hodin. Maximální hlučnost kombinované chladničky Candy CVRDS 6174RH je 42 dB.

 

 

Spolehlivý spotřebič

Kombinovaná chladnička Candy CVRDS 6174RH s retro designem je vhodná pro všechny, kteří potřebují dostatek místa pro potraviny. Chladnička s mrazničkou umístěnou nahoře má celkový objem až 304 l, z čehož právě 241 l přísluší chladícímu prostoru. Se 4 skleněnými nastavitelnými poličkami nebudete problém uskladnit i velkorozměrné potraviny či láhve. Ve dvířkách chladničky jsou 4 přihrádky, kde můžete skladovat drobné potraviny. K dispozici je i plastová zásuvka pro skladování ovoce a zeleniny. Dostatečný přehled o vložených potravinách Vám poskytne LED osvětlení. Odmrazování chladničky je automatické.

Mrazicí prostor

Objem mrazničky, která je umístěna nahoře, představuje 63 l. S jednou drátěnou poličkou je prostor mrazničky rozdělen pro optimální rozmístění potravin uvnitř zařízení. Zmrzlina, maso či mražená zelenina a ovoce, to vše si najde své místo. Mrazící výkon činí 3,5 kg / 24 hodin a akumulační doba v případě výpadku proudu dosahuje až 19 hodin. Otevírání dveří zajistí kovové madlo v retro designu.

 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šírka 60 cm
Výška 175 cm
Dvouokruhový NoFrost Ne

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Candy CVRDS 6174RH

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno