Candy CVMA60N

Moderní a výkonný nástěnný digestoř Candy CVMA60N v černém provedení v kombinaci s černým sklem má dotykové ovládání s displejem a 3 stupně rychlosti odsávání + booster. Maximální hlučnost odsavače v režimu booster dosahuje 67 dB. O dostatečné osvětlení se starají dvě LED žárovky s výkonem 2 x 1,5 W. Šířka odsavače - skleněné části je 60 cm. Recirkulace vzduchu je možná, jen když je vložen uhlíkový filtr, který je součástí balení (model FCR17). Výkon motoru je 330 W. Zobrazit celý popis

Vystaveno v 1 prodejně

  • Doprava zdarma
  • Sleva 24 %

Zvažte i tento produkt

Elica SHIRE BL A/60

Elica SHIRE BL A/60

Nástěnný odsavač par Elica SHIRE BL A/60 designově krásně zapadne do každé kuchyně (Design FABRIZIO CRISA). Odsavač spolehlivě odsaje všechny páry z přípravy pokrmů. Stupeň odtahu si navolíte…

  • Šířka: 60 cm
  • Maximální hlučnost: 60 db
  • Maximální výkon odsávání: 713 m3

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

 

Moderní vzhled

Výkon odsavače by měl odpovídat minimálně desetinásobku objemu místnosti, ze které má odvádět výpary. Pokud máte kuchyň propojenou s obývacím pokojem, musíte započítat oba pokoje. Velmi praktickou funkcí při odsavači je individuální nastavení stupně výkonu, pomocí kterého můžete okamžitě zvýšit výkon na maximum, čím rychleji odvede vzniklou páru a všechny nežádoucí zápachy z vaření, popř. oxid dusíku, který vzniká při vaření na plynu. Stejně důležité je i umístění odsavače nad varnou plochu. Podle norem by měl odsavač umístit minimálně 65 cm nad elektrickou varnou deskou a 75 cm nad plynovou varnou deskou. Nástěnný odsavač par Candy CVMA60N zachová váš kuchyňský prostor bez pachů a mastnoty z vaření, které se jinak usazují na nábytku kuchyně. Má šířku 60 cm a nabízí elegantní design v černém provedení v kombinaci s černým sklem. Určený je pro instalaci na stěnu nad sporák. Je vybaven dotykovým ovládáním pro regulaci výkonu s displejem.

Odtah nebo recirkulace

Pokud nemáte možnost v kuchyni odvést páru ven, využijete provoz s recirkulací. To znamená, že výpary se po důkladném přefiltrování v digestoři vrátí zpět do místnosti jako čistý vzduch. Odsavač poskytuje provoz odtahem vzduchu do komína nebo recirkulací vzduchu. Hrdlo pro odtah vzduchu má průměr 150 mm a obsahuje zpětnou klapku. Maximální výkon pro odsávání do komína je 611 m3 za hodinu. Pokud nemáte možnost přímého odtahu, je možné použít uhlíkový filtr Candy FCR 17, který zajistí recirkulaci vzduchu. Uhlíkový filtr je součástí balení. Ten absorbuje výpary a následně se čistý vzduch vrací zpět do místnosti.

Dokonalá filtrace vzduchu

Digestoř obsahuje tukový hliníkový filtr pro zachycování tukových částic, čímž se sníží usazování mastnoty v prostoru kuchyně. Po znečištění dá tento filtr snadno umýt a potom znovu použít. Filtr s dlouhou životností můžete mýt iv myčce nádobí. Výsledkem je optimální výkonnost a čistota v kuchyni. Při vaření jistě oceníte integrované osvětlení 2 LED žárovkami s výkonem 2 x 1,5 W.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

  • Šířka 60 cm
  • Maximální hlučnost 67 db
  • Maximální výkon odsávání 611 m3

Další vlastnosti

Značka: Candy
? Smart: Ne
Maximální výkon odsávání: 611 m3
Počet rychlostí: 3
Počet motorů: 1
Min.vzdál.od el.var.desky: 65 cm
Min.vzdál.od plyn.var.desky: 75 cm
Výška komínu (min.): 85 cm
Výška komínu (max.): 123 cm
Vhodný uhl. filtr: FCR17 (2pcs x 1pack)
Potřebný počet uhl. filtrů: 2

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 60 cm
Výška: 123 cm
Hloubka: 38,5 cm
Hmotnost: 16 Kg

Obsah balení

Obsah balení: Uhlíkový filtr FCR 17

Hlučnost

Maximální hlučnost: 67 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Materiál

Materiál: sklo

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A
Celková spotřeba: 43 kWh

Vzhled

Typ ovládání: elektronické
Typ digestoře: odtah+recirkulace

Filtrování

Počet tukových filtrů: 1

Funkce

Automatické spuštění: Ne

Další parametry

? Smart (ovládání mobilem): Ne

Ostatní

Kód produktu: 36900730

Všechny parametry

Recenze Candy CVMA60N

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Candy CVMA60N