Candy CVG74WPB plynová varná deska


Plynová varná deska, Počet hořáků: 5, Materiál mřížek: Litina, Pojistka hořáků, Elektrické zapalování, Výška: 4,5 cm, Šířka: 75 cm, Hloubka: 51 cm. Více info


Cena 5 339 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 53 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Plynová varná deska Candy CVG74WPB z tvrzeného skla v černém provedení má 5 plynových hořáků s různým výkonem a průměrem. Disponuje i jedním dvojitým plynovým hořákem, který může dosáhnout výkonu až 4 kW s vyšší účinností. Stabilitu nádob uložených na varnou desku zajišťují litinové mřížky. Ovládání je umístěno v přední části, pomocí 4 otočných knoflíků. V ovládacích knoflících je integrované elektrické zapalování. Šířka 74,5 cm.

Stylové provedení a snadné ovládání

Vestavná plynová varná deska Candy CVG74WPB zaujme svým černým designem. Vyniká mimořádně jednoduchým a pohodlným ovládáním, které zvládne opravdu každý. Ovládací tlačítka jsou uložena v přední části desky pro lepší přístup a pohodlnou manipulaci. Prostřednictvím 5 otočných knoflíků s integrovaným elektronickým zapalováním jednoduše nastavíte intenzitu plamene a můžete začít vařit.

Varné zóny

Varná deska je vybavena 5 hořáky. K dispozici je elektrické zapalování hořáků, které je integrované v ovládacím knoflíku. Zapalování je tak velmi jednoduché a bezpečné. Stačí knoflík otočit a stisknout. Díky bezpečnostní pojistce se v případě zhasnutí plamene uzavře plyn. Tím je váš domov chráněn před problémy z nahromadění plynu. Mřížky jsou dostatečně pevné a odolné, aby udržely i velké a těžké hrnce.

Hořáky

  • 1× Dvojitý Ø, 4 kW
  • 2× Rychlý Ø 100 mm, 2,7 kW
  • 1× Pomocný Ø 50 mm, 1 kW
  • 1× Střední Ø 75 mm, 1,75 kW

Údržba

Údržba varné desky je pohodlná a nenáročná. Čištění desky zvládnete běžnými čisticími prostředky a v případě většího znečištění je třeba odstranit a umýt i mřížky. Po umytí je vložíte zpět na varnou desku a ta bude opět připravena k dalšímu použití.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 75 cm
Počet hořáků/varných zón 5
Typ horního povrchu Sklokeramika-Plyn
Materiál mřížek Litina
Elektrické zapalování Ano
Malý hořák (počet) 1
Standardní hořák (počet) 1
Velký hořák (počet) 2
Extra velký wok hořák (počet) 1

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Candy CVG74WPB plynová varná deska

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi