Candy CVFT G384TMH-S

Prodej tohoto produktu byl ukončen

Popis produktu

 

 

Smart pračka

Inteligentní pračka Candy CVFT G384TMH-S s horním plněním v bílé barvě vypere vaše prádlo snadno, rychle a efektivně. Díky ní môžeže svůj volný čas věnovat svým oblíbeným činnostem. Všechny prací programy jsou navrženy tak, aby spotřebovaly minimální množství energie a zachovaly vysokou účinnost praní. Zařazena je do energetické třídy A +++ - 10 %. Modelová řada GrandÓvita nabízí nejefektivnější rychlý program, který při 20 ° C vypere stejně jako při 40 ° C díky MixPower System +. Na jeden prací cyklus můžete vyprat 8 kg prádla. Odstřeďování dosahuje maximálně 1400 otáček za minutu. Mezi 16 standardními a 40 Smart Fi + programy s možností odloženého startu až na 24 hodin si jistě vyberete vždy ten nejvhodnější pro vaše oblečení. Pračku je možné ovládat prostřednictvím smartphonu s technologií NFC nebo Wifi.

Programy a funkce

 •     16 programů základních + 40 programů Smart Fi +: Perfect 20 ° C, Intenzivní 40 ° C, Hygienický 60 ° C, Perfect Rapid 59 min, Rychlý 14,30, 44 min, Ruční / Hedvábí, Vlna, máchání, odčerpání + odstřeďování, dětské, Jemné, Syntetika, Bavlna, Bílé, smart Fi +
 •     Funkce: Odložený start až 24 hod, Předpírka, Aquaplus, Hygienický +, Rychlý / Nastavení Míry znečištění (3), Nastavení teploty praní, Nastavení otáček odstřeďování, Noční praní, zablokování tlačítek.

Mix Power Systém +

Patentovaný systém rozpouštění pracího prášku Mix Power System + společně s vodou ve speciální komoře distribuuje pěnu během pracího cyklu přímo na prádlo vysokým tlakem vody. V počáteční fáze pracího cyklu vysokotlaké stříkání zajistí vsáknutí pracího prostředku do vláken, díky čemuž odstraní nečistoty. Mix Power System + je součástí programu Perfect Rapid 59.

Technologie Smart Fi +

Umožňuje bezdotykové komunikaci inteligentní pračky pomocí technologie NFC s chytrým telefonem. Poskytuje možnost komunikace prostřednictvím aplikace Candy simply-Fi s chytrým telefonem nebo tabletem s operačním systémem Android vybaveným funkcí NFC nebo Wifi. Vždy když budete chtít využít smart funkce inteligentní pračky je třeba nejprve aktivovat režim Smart Touch nastavením ovládání do správné polohy, aktivovat v telefonu funkci NFC a potom udržovat mobilní zařízení v blízkosti loga Smart touch, které se nachází na ovládacím panelu. Rovněž umožňuje bezdotykové připojení a ovládání spotřebiče připojeného k Wifi. Hlavní funkce, které můžete využít jsou:

 •     Hlasový asistent: poradí vám s výběrem ideálního cyklu s třemi hlasovými příkazy (prádlo / látka, barva, stupeň znečištění
 •     Cykly: umožňuje načíst a spustit nové prací programy
 •     Smart péče: Smart konrola a cykly Auto-Clean (automatické čištění) a návod k odstranění možných problémů.
 •     Funkce odloženého začátku a konce praní.
 •     Vedení statistik.
 •     Tipy a triky.

Materiál bubnu

Materiál použitý pro vanu je Silitech a buben je vyhotoven z nerezu. Použitím těchto materiálů máte jistotu dlouhotrvající kvality a nízké poruchovosti spotřebiče. Buben Shiatsu má navíc na povrchu masážní body pro šetrné zacházení s vaší prádlem.

Další vlastnosti

Inteligentní pračka má velký dotekový displej a otočný volič, kterým si jednoduše vyberete ten správný prací program. rovněž disponuje

 •     ochranou proti úniku vody Antioverflow (v případě úniku vody uzavře přívod vody do pračky, a tím zabrání přetečení)
 •     inverotrovým motorem
 •     ochranou proti nadměrnému pěnění
 •     bezpečnostním zámkem dveří.

Parametry produktu

Základní parametry

 • Maximální hlučnost 61 db
 • Kapacita bubnu 8 Kg
 • Max.otáčky odstřeďování 1400 ot./min.
 • Třída energ.účinnosti A +++ - 10%
 • Třída účin.odstřeď. B
 • Vzhled skříně volně stojící
 • Roční spotř.en. při praní 175 kWh

Další vlastnosti

Značka: Candy
? Smart: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 40 cm
Výška: 85 cm
Hloubka: 60 cm
Hmotnost: 56,5 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 61 db
Hluk při odstřeďování: 78 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Funkce

? Kapacita bubnu: 8 Kg
? Max.otáčky odstřeďování: 1400 ot./min.
? Dětská pojistka: Ano
Počet programů: 16
? Odložený start: Ano
Doba cyklu: 260 min.

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A +++ - 10%
Třída účin.odstřeď.: B
Celková spotřeba: 0,79 kWh
Roční spotř.en. při praní: 175 kWh
Roční spotř.vody při praní: 9300 L

Vzhled

Vzhled skříně: volně stojící
Systém vkládání: vrchním plněním

Další parametry

Technologie: Wifi, NFC
? Smart (ovládání mobilem): Ano

Ostatní

Kód produktu: 31007565

Všechny parametry

Recenze Candy CVFT G384TMH-S

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Candy CVFT G384TMH-S