Candy CTS6CEX


Komínový odsavač par, Maximální výkon odsávání: 596 m3, Maximální hlučnost: 62 dB, Třída energetické účinnosti: A, Materiál: nerez, Celková spotřeba: 42 kWh, Počet rychlostí: 4, Smart ovládání mobilem, Výška: 54,5 cm, Šířka: 60 cm, Hloubka: 45 cm. Více info


Cena 6 789 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 68 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Komínový odsavač par Candy CTS6CEX má příjemný nerezový design. Zajistí odtah, ale i recirkulaci vzduchu, kde je potřebný pachový uhlíkový filtr, který je součástí balení. Vybaven je 4 rychlostmi s funkcí Boost pro rychlé zvýšení výkonu. Disponuje dotykovým ovládáním, ale poskytuje také možnost ovládání prostřednictvím smartphonu, přes Wi-Fi nebo Bluetooth. LED osvětlení prakticky osvětlí celou varnou plochu, je tvořeno z 2× 1,5W žárovek. Hlučnost dosahuje při minimálním odtahu 59 dB, při maximálním odtahu 63 dB a při funkci Boost 65 dB.

 

 

 

Kuchyně bez zápachů

Výkon komínového odsavače par by měl odpovídat minimálně desetinásobku objemu místnosti, ze které má odvádět výpary. Pokud máte kuchyň propojenou s obývacím pokojem, musíte započítat oba pokoje. Stejně důležité je i umístění odsavače nad varnou plochou. Podle norem by měl odsavač umístit minimálně 65 cm nad elektrickou varnou deskou a 65 cm nad plynovou varnou deskou. Ideální možností pro eliminaci a odstraňování nepříjemných výparů a zápachů je komínový odsavač par Candy CTS6CEX, který díky funkci odsávání zpříjemní kuchyňské prostředí. Díky němu můžete vaše jídla připravovat v příjemném kuchyňském prostředí a vychutnat si hotová jídla v čisté a svěží místnosti.

Moderní nerezový povrch

Díky svému příjemnému designu a nerezovému povrchovému provedení se komínový odsavač výparů hodí do každé moderní i tradiční kuchyně. Jeho šířka je 60 cm. Pro pohodlné ovládání a přepínání rychlostí odsávání využijete dotykové ovládání, ale také ovládání pomocí smartphonu. K dispozici je také příjemné osvětlení, které prakticky osvětluje varnou plochu a je tvořeno ze dvou 1,5W LED žárovek.

Odstraňování nepříjemných výparů

Pokud nemáte možnost v kuchyni odvést páru ven, využijte funkci recirkulace. To znamená, že výpary se po důkladném přefiltrování v digestoři vrátí zpět do místnosti jako čistý vzduch. Pro odsávání s recirkulací je třeba zakoupit i příslušný uhlíkový filtr (není součástí balení). Jeho provoz zajišťuje jeden motor, který se vyznačuje skvělým chodem a výkonem. Pro odsávání výparů jsou k dispozici čtyři rychlosti, včetně funkce Boost, kterou si můžete přizpůsobit a vybrat podle vaší potřeby při vaření. Odsavač pracuje na principu odtahu do komína (120 mm) nebo recirkulace.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 60 cm
Maximální hlučnost 62 db
Maximální výkon odsávání 596 m3
Počet rychlostí 4

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Candy CTS6CEX

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi