Candy CTPJ644MCWIFI


Indukční varná deska, Počet varných zón: 4, Funkce Boost: Ano, Dětská pojistka: Ano, Ukazatel zbytkového tepla: Ano, Celkový příkon desky: 7,0 kW, černá barva, Smart ovládání mobilem: Ano, Výška: 6,0 cm, Šířka: 59,0 cm, Hloubka: 52,0 cm. Více info


Cena 10 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 110 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Indukční varná deska Candy CTPJ644MCWIFI v černé barvě má 4 varné zóny různého průměru a výkonu, včetně Flexi zóny. Ovládání je dotykové ale i na dálku přes Wi-Fi pomocí aplikace Simly-Fi. Na výběr budete mít až z 9 úrovní výkonu. Všechny varné zóny disponují ukazatelem zbytkového tepla a Boosterem pro všechny zóny. O bezpečnost se postará dětská pojistka, ochrana před přehřátím a bezpečnostní automatické vypnutí v případě dlouhodobé nečinnosti.

Moderní a elegantní provedení

Indukční varná deska Candy CTPJ644MCWIFI vás zaujme nejen svým výkonem, spolehlivostí a bezpečností, ale i svým designem. V elegantním černém provedení a jednoduchém moderním designu se bude vyjímat i ve vaší kuchyni. Vybavena je spoustou praktickými funkcemi, které jistě oceníte při každodenním vaření.

Indukční vaření

Indukční vaření je úsporné, rychlé a bezpečné. Indukce zahřívá vždy jen dno hrnce, zbytek varné desky je téměř chladný. Černá hladká deska disponuje 4 indukčními varnými zónami, včetně Flexi zóny. Indukční varná deska přináší moderní přístup k přípravě kulinářských specialit, které si určitě rychle oblíbíte.

Varné zóny

  • 1× indukční Flexi zóna 200 × 400, 3 000 (B 3 600 W)
  • 4× indukční Ø 180 mm, 1 500 (B 2 000)

Jednoduché ovládání

Výkon indukčních varných zón můžete ovládat pomocí jednoho prstu, prostřednictvím dotykového ovládání umístěného v přední části desky. Ovládat ji můžete také na dálku přes Wi-Fi, pomocí aplikace Simly-Fi. Deska je nejen mimořádně spolehlivá a efektivní, ale především vyniká vysokým výkonem, který zaručí rychlé a kvalitní výsledky. O to se postarají funkce PowerManagement a Booster.

Funkce PowerManagment a Booster

S funkcí PowerManagment si nastavíte příkon desky na jeden z příkonů: 2,5 / 3,5 / 4,5 / 5,5 / 7 kW s možností připojení na 230 V, 16 A jistič. Indukční deska se může pochlubit také funkcí Booster, která využívá maximální výkon spotřebiče pro dokonalé, rychlé a efektivní vaření. Díky těmto funkcím bude vaření na této desce otázkou několika minut a vy se můžete těšit na skvělá a chutná jídla.

Bezpečnost a ochrana při vaření

Společnost Candy myslela i na vaši ochranu. Indukční varná deska disponuje dětskou pojistkou, bezpečnostním automatickým vypnutím v případě dlouhodobé nečinnosti a ochranou před přehřátím.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 59 cm
Typ varné desky Indukční
Počet hořáků/varných zón 4
Funkce Boost Ano
Ukazatel zbytkového tepla Ano
Celkový příkon desky 7 kW
Napájení 230 V

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Candy CTPJ644MCWIFI

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno