Candy CSWS 485TWME/1-S


Pračka se sušičkou, Energetická třída D, Kapacita sušení: 5 kg prádla, 1400 otáček odstřeďování, Spotřeba energie: 266 kWh na 100 celých cyklů, Spotřeba energie: 47 kWh na 100 cyklů praní, 16 programů praní a sušení, Smart ovládání mobilem: Ano, Odložený start: Ano, Dětská pojistka: Ano, AquaStop funkce: Ne. Více info


Cena 11 989 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 120 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Předem plněná, chytrá pračka se sušičkou Candy CSWS485TWME/1-S v bílém provedení a s chromovou rukojetí. Kapacita nerezového bubnu je 8 kg pro praní a 5 kg pro sušení. Maximální odstřeďování činí 1 400 ot./min. Tato pračka nabízí až 16 základních (z toho 7 rychlých programů do hodiny) + 40 Smart Touch programů. Senzorové sušení nabízí tři úrovně sušení: Extra suché, K žehlení a Do skříně. Ovládání pračky je jednoduché, pomocí otočného voliče a digitálního displeje. Tuto pračku se sušičkou můžete ovládat i pomocí chytrého telefonu, prostřednictvím technologie NFC. Má nerezový buben Shiatsu s masážními body na povrchu s vanou Silitech, bezpečnostní zámek dveří, ochranu proti přepěnění a ochranu proti úniku vody. Maximální dosahovaná hlučnost 77 dB.

Praktický pomocník

Předem plněná, chytrá pračka se sušičkou Candy CSWS 485TWME/1-S v bílém provedení vypere vaše prádlo snadno, rychle a efektivně. Díky ní můžete svůj volný čas věnovat vašim oblíbeným činnostem. Na jeden prací cyklus vypere 8 kg prádla a vysuší 5 kg prádla. Odstřeďování dosahuje maximálně 1 400 otáček za minutu. Mezi 16 standardními a 40 Smart Touch programy s možností odloženého startu, si jistě vyberete ten nejvhodnější pro vaše oblečení.

Programy a funkce

  • 16 základních programů + 40 Smart Touch programů: Bavlna, Eco 40-60 °C, Ruční praní, Syntetika, Máchání, Odčerpání + Odstřeďování, Sušení Vlna – Woolmark Apparel Care, Sušení Syntetika, Sušení Bavlna, Parní program Snadné žehlení 39 min, Rychlý pro malé náplně 14, 30, 44 min, Rychlé smíšené a barevné 20° 59 min, Rychlá perfektní bavlna 59 min, Rychlý speciální 49 min, Smart Touch.
  • Funkce: Nastavení teploty praní a otáček odstřeďování, Rychlé praní/Nastavení úrovně znečištění, Volba sušení, Pára, Předpírka, Přídavné máchání, Hygienický, Odložený start až 24 hod, Ukazatelé zůstatkového času praní a ukončení cyklu, Zablokování tlačítek.

Senzorové sušení

Tato pračka se sušičkou nabízí 3 úrovně sušení:

  • Extra suché - určené pro uložení prádla rovnou do šatníku (skříně, na oblečení).
  • K žehlení - prádlo je mírně vlhké a snadněji se žehlí.
  • Do skříně - na pověšení do skříně.

Rychlé programy

Potřebujete-li vyprat vaše oblečení snadno a rychle, můžete si vybrat jeden ze 7 rychlých programů do hodiny (14, 30 a 44 min, nebo Perfect Rapid 59 minut). Další možností je osvěžení prádla pomocí páry, která zároveň odstraňuje nepříjemné pachy, dezinfikuje a umožňuje následné snadné žehlení.

Speciální Woolmark Apparel Care

Tato chytrá pračka se sušičkou obdržela do své výbavy šetrný program určený pro sušení vlny - Woolmark Apparel Care. Tento citlivý program se postará o vlněné oblečení bez poničení vláken a také zabraňuje opotřebení, tvorbě žmolků, omezuje tření oděvů a pečlivě kontroluje teplotu sušení.

Detektor kilogramů

Detektor kilogramů nastavuje přívod vody a čas pracího cyklu podle váhy prádla a tím snižuje spotřebu energie, čímž se praní stává vysoce efektivním.

Bezpečný provoz

Pro bezproblémový provoz disponuje tato chytrá pračka praktickými bezpečnostními funkcemi. Před vytopením ochrání vaši koupelnu ochrana proti přetečení. Nežádoucí manipulaci s pračkou zabrání zablokování tlačítek.

Materiál bubnu

Materiál použitý pro vanu je Silitech a buben je vyroben z nerezu. Použitím těchto materiálů máte jistotu dlouhotrvající kvality a nízké poruchovosti spotřebiče. Buben Shiatsu má navíc na povrchu masážní body pro šetrné zacházení s vaší prádlem.

Technologie Smart Touch

Umožňuje bezdotykové propojení inteligentní pračky se sušičkou pomocí technologie NFC s chytrým telefonem. Poskytuje možnost komunikace prostřednictvím aplikace Candy Simply-Fi s chytrým telefonem nebo tabletem s operačním systémem Android vybaveným funkcí NFC. Budete-li chtít využít chytré funkce inteligentní pračky se sušičkou, musíte nejdřív aktivovat režim Smart Touch a to nastavením ovládání do správné polohy. Poté aktivujte ve svém telefonu funkci NFC a udržujte mobilní zařízení v blízkosti loga Smart touch, které se nachází na ovládacím panelu. Hlavní funkce, které můžete využít jsou:

  • Inteligentní kontrola: nabízí jednodušší řízení pro lepší výkon. Prostřednictvím pravidelného monitoringu vás bude informovat o stavu vaší pračky se sušičkou. V případě chyby nebo poruchy vám průvodce pomůže vybrat nejvhodnější řešení.
  • Cykly: umožňuje načíst a spustit nové programy.
  • Moje statistiky: zobrazuje statistiku praní a tipy pro efektivnější využití pračky se sušičkou.
  • Smart odložený start: tato funkce umožňuje naplánovat a rozhodnout kdy praní nebo sušení začne nebo skončí.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Kapacita bubnu 8 Kg
Max.otáčky odstřeďování 1400 ot./min.
Třída energetické účinnosti 2021 D

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Candy CSWS 485TWME/1-S

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno