Candy CST GP370D-S

10 390 Kč ? Ušetříte 23 % 7 990 Kč

Na splátky spočítat

Nákupem získáte 79,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Pračka plněná shora Candy CST GP370D-S v bílém provedení a energetické třídě A +++ zvládne vyprat 7 kg prádla s maximálními otáčkami 1000 ot./min. Roční spotřeba energie je 175 kWh. Hlučnost pračky dosahuje 61 dB při praní a 76 dB při odstřeďování. Bezpečné používání díky Antioverflow a ochraně při přepěnění. Nechybí ani odložený start a to o 24 hod. Pračku je možné ovládat přes chytrý telefon, šikovná aplikace vám poradí vhodný program pro vaše prádlo, monitoruje spotřebu a stav pračky. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma
 • Sleva 23 %

Popis produktu

 

 

Automatická pračka Candy CST GP370D-S

Smart pračka Candy CST GP370D-S s vrchním plněním v klasickém bílém provedení s displejem. Všechny prací programy jsou navrženy tak, aby spotřebovaly minimální množství energie a zachovaly vysokou účinnost praní. Zařazena je do energetické třídy A +++. Na jeden prací cyklus můžete vyprat 7 kg prádla. Odstřeďování dosahuje 1000 otáček za minutu. Mezi pracími programy si jistě vyberete vždy ten nejvhodnější pro vaše oblečení.

programy

 • 16 programů základních + 40 programů Smart Touch
 • Bílé, Bílé + předpírka, Eco Mix 20 °, Bavlna, Syntetika, Denní 59 min, Rychlý 14, 30, 44 min, Máchání, Odčerpání + odstředění, Jemné, Džíny, Dětský, Vlna, Ruční, Smart Touch

funkce

 • Odložený start až 24 hod, Snadné žehlení, Extra máchání, Hygienický +, Rychlý / Nastavení míry znečištění (3), Nastavení teploty praní, Nastavení otáček odstřeďování, Zablokování tlačítek

kg Detector

Výkon šitý na míru každému naplnění pračky. Kg Detector nastavuje přívod vody a čas pracího cyklu podle váhy prádla a tím snižuje spotřebu energie, čímž se praní stává vysoce efektivní.

Kvalitní prací buben a jeho přednosti

Pračka disponuje kvalitním bubnem - velká šířka plnicího otvoru XXL 21,5 cm. Materiál použitý pro vanu je Silitech a buben je vyhotoven z nerezu. Použitím těchto materiálů máte jistotu dlouhotrvající kvality. Buben Shiatsu - masážní body na povrchu pro šetrnou péči o tkaniny. Systém Stop & Load vrací buben do vertikální polohy, aby umožnil jednoduché vyprázdnění na konci cyklů praní a odstřeďování. Funkce Gentle Touch se postará o pomalé otevírání bubnu.

Technologie Smart Touch

Umožňuje bezdotykové propojení pračky pomocí technologie NFC s chytrým telefonem. Praktická aplikace do telefonu vám i poradí vhodný program pro vaše prádlo, pokud si nebudete vědět rady. Umožňuje také stáhnout 40 dalších pracích programů.

Hlasový asistent

Hlasový asistent pomáhá krok za krokem při výběru nejvhodnějšího pracího cyklu pro vás. Stačí se zeptat a následovat instrukce. Pouze ve 3 krocích můžete najít nejlepší prací cyklus na základě komunikace s vaší pračkou. Aplikace vám navrhne nejvhodnější prací cyklus splňující vaše potřeby.

Bezpečný provoz

Pro bezproblémový provoz disponuje pračka praktickými bezpečnostními funkcemi. Před vytopením ochrání vaši koupelnu ochrana proti přetečení - Antioverflow. Nežádoucí manipulaci s pračkou zabrání dětská pojistka.

Parametry produktu

Základní parametry

 • Maximální hlučnost 61 db
 • Kapacita bubnu 7 Kg
 • Max.otáčky odstřeďování 1000 ot./min.
 • Třída energ.účinnosti A +++
 • Třída účin.odstřeď. C
 • Vzhled skříně volně stojící
 • Roční spotř.en. při praní 175 kWh

Další vlastnosti

Značka: Candy
? Smart: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 40 cm
Výška: 85 cm
Hloubka: 60 cm
Hmotnost: 56,5 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 61 db
Hluk při odstřeďování: 76 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Funkce

? Kapacita bubnu: 7 Kg
? Max.otáčky odstřeďování: 1000 ot./min.
? Dětská pojistka: Ano
Počet programů: 16
? Odložený start: Ano
Doba cyklu: 260 min.
? AquaStop funkce: Ne

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A +++
Třída účin.odstřeď.: C
Celková spotřeba: 0,89 kWh
Roční spotř.en. při praní: 175 kWh
Roční spotř.vody při praní: 9300 L

Vzhled

Vzhled skříně: volně stojící
Systém vkládání: vrchním plněním

Další parametry

Technologie: NFC
? Smart (ovládání mobilem): Ano

Ostatní

Kód produktu: 31007742

Všechny parametry

Recenze Candy CST GP370D-S

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Candy CST GP370D-S