Candy CST 362L-S

Nákupem získáte 69,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Shora plněná smart pračka Candy CST 362L-S má kapacitu bubnu pro praní 6 kg prádla. Maximální otáčky odstřeďování jsou 1200 ot./min. Praktický otočný volič umožňuje nastavení programů, funkce a nastavení zobrazují LED kontrolky. Technologie Smart Touch umožňuje bezdotykové propojení a ovládání pračky pomocí technologie NFC se smartphonem. Inteligentní pračka Candy CST 362L-S nabízí 14 základních programů a 40 Smart Touch. K dispozici má i praktické funkce jako odložený start o 3/6/9 hodin. Dvířka bubnu jsou potaženy technopolymerem, pro šetrnější kontakt při otevírání. Bezpečnost pračky zajišťuje bezpečnostní zámek dveří, ochrana proti úniku vody Antioverflow a ochrana proti přepěnění. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma

Zvažte i tento produkt

Hoover HNFLS S684TAH-S

Hoover HNFLS S684TAH-S

12 990 Kč

K odeslání

Smart pračka plněná shora Hoover HNFLS S684TAH-S v energetické třídě A +++, v klasickém bílém provedení s digitálním displejem. Na jeden prací cyklus můžete vyprat 8 kg prádla. Odstřeďování dosahuje…

 • Maximální hlučnost: 47 db
 • Kapacita bubnu: 8 Kg
 • Max.otáčky odstřeďování: 1400 ot./min.

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

Smart pračka

Inteligentní pračka Candy CST 362L-S s horním plněním v bílé barvě vypere vaše prádlo snadno, rychle a efektivně. Díky ní můžete svůj volný čas věnovat svým oblíbeným činnostem. Všechny prací programy jsou navrženy tak, aby spotřebovaly minimální množství energie a zachovaly vysokou účinnost praní. Je zařazena do energetické třídy A +++. Na jeden prací cyklus můžete vyprat až 6 kg prádla. Odstřeďování dosahuje maximálně 1 200 otáček za minutu. Mezi 14 standardními a 40 Smart Touch programy, s možností odloženého startu až o 3/6/9 hodin, si jistě vyberete vždy ten nejvhodnější pro vaše oblečení. Pračku je možné ovládat prostřednictvím chytrého telefonu s připojením NFC*.

* Systém NFC je kompatibilní pouze se smartphony s operačním systémem Android vybavenými technologií NFC.

Programy a funkce

Dokonalou úsporu času a zaručeně skvělý výkon vám nabízejí krátké programy Rapid, které vyperou prádlo efektivně do 1 hodiny. Programy si jednoduše zvolíte pomocí otočného voliče. LED kontrolky podávají přehled o všech nastaveních.

 •      14 programů základních + 40 programů Smart Touch: Bílé, Bílé + předpírka, Eco mix 20 °C, Bavlna, Syntetika, Denní 59 min, rychlý 30 min, Máchání, Odčerpání + odstřeďování, Jemné, Džíny, Dětský, Vlna, Ruční, Smart Touch
 •      Funkce: Extra máchání, Odložený start o 3, 6, 9 hod, Nastavení teploty praní, Nastavení otáček odstřeďování

Technologie Smart Touch

Umožňuje bezdotykovou komunikaci inteligentní pračky pomocí technologie NFC s chytrím telefonem. Poskytuje možnost komunikace prostřednictvím aplikace Candy simply-Fi se smartphonem nebo tabletem s operačním systémem Android vybaveným funkcí NFC. Vždy, když budete chtít využít smart funkce inteligentní pračky, je třeba nejprve aktivovat režim Smart Touch nastavením ovládání do správné polohy, aktivovat v telefonu funkci NFC a potom udržovat mobilní zařízení v blízkosti loga Smart touch, které se nachází na ovládacím panelu. Hlavní funkce, které můžete využít jsou:

 •     Hlasový asistent: Poradí vám s výběrem ideálního cyklu s třemi hlasovými příkazy (prádlo/látka, barva, stupeň znečištění)
 •     Cykly: Umožňuje načíst a spustit nové prací programy
 •     Smart péče: Smart konrola a cykly Auto-Clean (automatické čištění) a návod k odstranění možných problémů
 •     Funkce odloženého začátku a konce praní
 •     Vedení statistik
 •     Tipy a triky

Kg Detector

Výkon šitý na míru každému naplnění pračky. Kg Detector nastavuje přívod vody a čas pracího cyklu podle váhy prádla a tím snižuje spotřebu energie, čímž se praní stává vysoce efektivním.

Materiál bubnu

Materiál použitý pro vanu je Silitech a buben je vyroben z nerezu. Použitím těchto materiálů máte jistotu dlouhotrvající kvality a nízké poruchovosti spotřebiče. Buben Shiatsu má navíc na povrchu masážní body pro šetrné zacházení s vaší prádlem.

Další vlastnosti

Inteligentní pračka má LED kontrolky a otočný volič, kterým si jednoduše vyberete ten správný prací program. Rovněž disponuje:

 •     Ochranou proti úniku vody Antioverflow (v případě úniku vody uzavře přívod vody do pračky, a tím zabrání přetečení)
 •     Ochranou proti nadměrnému pěnění
 •     Bezpečnostním zámkem dveří

Parametry produktu

Základní parametry

 • Maximální hlučnost 61 db
 • Kapacita bubnu 6 Kg
 • Max.otáčky odstřeďování 1200 ot./min.
 • Třída energ.účinnosti A +++
 • Třída účin.odstřeď. C
 • Vzhled skříně volně stojící
 • Roční spotř.en. při praní 153 kWh

Další vlastnosti

Značka: Candy
? Smart: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 40 cm
Výška: 85 cm
Hloubka: 60 cm
Hmotnost: 55,5 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 61 db
Hluk při odstřeďování: 76 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Funkce

? Kapacita bubnu: 6 Kg
? Max.otáčky odstřeďování: 1200 ot./min.
? Dětská pojistka: Ano
Počet programů: 14
? Odložený start: Ano
Doba cyklu: 235 min.

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A +++
Třída účin.odstřeď.: C
Celková spotřeba: 0,79 kWh
Roční spotř.en. při praní: 153 kWh
Roční spotř.vody při praní: 8900 L

Vzhled

Vzhled skříně: volně stojící
Systém vkládání: vrchním plněním

Další parametry

Technologie: NFC
? Smart (ovládání mobilem): Ano

Ostatní

Kód produktu: 31007710

Všechny parametry

Recenze Candy CST 362L-S

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Candy CST 362L-S