Candy CSO4 H6A2DE-S

Zobrazit

 • Doprava zdarma
 • Sleva 27 %

Hloubka: 46.5 cm, Vestavěný displej: Ano, Kapacita bubnu: 6 Kg, Třída energ.účinnosti: A ++, Systém sušení: kondenzace + tepelné čerpadlo, Typ sušení: tepelné čerpadlo, Maximální hloubka: 66 cm,


Cena 10 990 Kč

Sleva 27 % z ceny doporučené výrobcem: 14 990 Kč Zobrazit nápovědu

109,9 Kč Zpět na Electro World Věrnostní kartu: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Smart slim kondenzační sušička prádla s tepelným čerpadlem Candy CSO4 H6A2DE-S v bílém provedení má kapacitu bubnu pro sušení prádla 6 kg. Sušičku lze ovládat na dálku prostřednictvím Wi-Fi + Bluetooth připojení pomocí aplikace Simply Fi. Kompatibilní je i s hlasovými asistenty Alexa (Amazon) a Google v anglickém jazyce. Nabízí 14 základních programů sušení + Wi-Fi programy a řadu užitečných funkcí, včetně odloženého startu o 24 hodin. Programy si lze nastavit i pomocí dotykového displeje s ergonomickým otočným voličem. Zásobník vody Easy Case má 5 l a umístěn je ve dveřích. Buben spotřebiče je galvanizovaný a nabízí obousměrné otáčení. Hloubka 46,5 cm.

 

 

Smart spotřebič ušetří čas

Inteligentní kondenzační sušička s tepelným čerpadlem Candy CSO4 H6A2DE-S je spotřebič, díky kterému již nebudete muset sušit prádlo na balkoně nebo přímo v bytě na sušáku. Jednoduše ihned po vyprání prádla dáte oděvy do sušičky a za krátký čas je máte připraveny k žehlení či přímo k nošení. Inteligentní sušička Candy SmartPro je ideálním řešením. S touto sušičkou ušetříte čas a zároveň získáte výkonný sportrebič za rozumnou cenu. Díky ní si budete moci lépe rozvrhnout čas a naplánovat si i jiné činnosti, které vás budou více bavit. Najednou můžete vysušit až 6 kg prádla. Tento model je zařazen do energetické třídy A++. Mezi 14 standardními programy s možností odloženého startu až na 24 hodin si jistě vyberete vždy ten nejvhodnější pro vaše oblečení. Ke standardním programům je možné stáhnout prostřednictvím aplikace další Wi-Fi programy. Pračka je kromě technologie Smart Touch kompatibilní i s hlasovými aplikacemi Amazon Alexa nebo Google Assistant, které nabízí možnost ovládání inteligentní sušičky hlasem. Stačí si poručit (podpora v angličtině). Sušička se vyznačuje 3 nejdůležitějšími parametry:

 •     rychlé cykly, jednoduchost používání a smart propojení.

Vysušte prádlo do hodiny

Inteligentní sušička prádla Candy SmartPro dokáže dokonale usušit prádlo již za krátkých 49 minut. K dispozici má také 7 rychlých cyklů sušení. Kdykoliv tak můžete mít usušené prádlo během méně než 1 hodiny a ušetřit si tak drahocenný čas na jiné aktivity. Navíc vaše oblečení bude dokonale vysušeno, textilie zůstanou hladké a plně chráněné. Na výběr máte i další standardní programy a programy, které nabízí aplikace.

 •     14 základních porogramů, z toho 7 krátkých cyklů do 90 min + Wi-Fi programy: Eco Bavlna, Bílé, Džíny, Tmavé a Barevné, Syntetika, Košile, Vlna - Woolmark Apparel Care certifikován, DennýPerfect 59 min, Denní 45 min, Úsporný 30 min, osvěžení, Relax - uvolnění vláken a pomačkání za 12 min, Sport Plus, Malá náplň, Wi-Fi.
 •     Funkce: Memo - uložení oblíbeného programu do paměti, Časované sušení, Odložený start až 24 hod, Super Easy Iron - ochrana proti mačkání pro snadné žehlení, zablokování tlačítek, ukazatel zanesení fitlru, ukazatel naplnění nádoby na vodu.

Zůstaňte v nepřetržitém spojení

Svou inteligentní sušičku prádla lze ovládat i z kanceláře prostřednictvím svého smartphonu. Umožňuje bezdotykové propojení smart sušičky pomocí technologie Wi-Fi nebo Bluetooth se smartphonem. Poskytuje možnost komunikace prostřednictvím aplikace Candy Simply Fi se smartphonem, tabletem či PC. Praktická aplikace do telefonu vám i poradí vhodný program pro vaše prádlo, pokud si nebudete vědět rady. Umožňuje také stáhnout mnoho dalších programů.

 • Spuštění programu na dálku - Sušičku lze ovládat odkudkoliv. Pokud jste doma, umožňuje zadat hlasový příkaz prostřednictvím některého z digitálních asistentů.
 •     Tipy a doporučení
 •     Další inteligentní cykly - Umožňuje přístup k dalším cyklům prostřednictvím Wi-Fi.
 •     Hlasový asistent - kompatibilita i s hlasovými aplikacemi Amazon Alexa nebo Google Assistant, které nabízejí možnost ovládání inteligentní pračky hlasem. Stačí si poručit (podpora v angličtině).
 •     Podpora a informace k údržbě sušičky
 •     Statistiky výkonu a účinnosti sušení

Praktické vyprazdňování nádrže

Manipulace s tradiční sběrnou nádobou je většinou nepraktická a těžko se s ní manipuluje. Nádoba na kondenzát Easy Case je integrována do dveří sušičky. Její inovovaný kompaktní design a praktická ergonomická rukojeť umožňuje její snadné vyjímání, nošení i vyprázdnění. S objemem 5 l již není potřeba ji vyprazdňovat po každém cyklu sušení. Nádoba je průhledná, čímž vám poskytuje dokonalý přehled o stavu hladiny.

Další vlastnosti

Nádoba na kondenzát Easy Case o objemu 5 l je umístěna ve dvířkách sušičky. Díky tepelnému čerpadlu umožňuje až 4 úrovně sušení: Extra suché, Do skříně, Na věšák, Na žehlení a také časované sušení 60-220 minut s ochlazováním na konci cyklu. Ovládání sušičky je velmi praktické a intuitivní, pomocí ergonomického otočného voliče. Všechny potřebné nastavení zobrazí textový dotykový displej. Pokud zápasíte s nedostatkem místa, sušička Candy SmartPro má slim provedení. S hloubkou jen 46,5 cm se vejde bez problémů i do menších prostor.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Hloubka 46.5 cm
Vestavěný displej Ano
Kapacita bubnu 6 Kg
Třída energ.účinnosti A ++
Systém sušení kondenzace + tepelné čerpadlo
Typ sušení tepelné čerpadlo
Maximální hloubka 66 cm

Návody a manuály

Hodnocení

5,0 / 5

1 recenze Candy CSO4 H6A2DE-S

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Monika

21. 2. 2021

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


 • Úzká sušička do malé koupelny
 • Dostačující množství programů

Zatím maximální spokojenost