Candy CSO H7A3TE-S

 • Doprava zdarma
 • Sleva

Hloubka: 60 cm, Vestavěný displej: Ano, Kapacita bubnu: 7 Kg, Třída energ.účinnosti: A +++, Systém sušení: kondenzace + tepelné čerpadlo, Typ sušení: tepelné čerpadlo, Maximální hloubka: 60 cm,


Cena 11 990 Kč

Sleva 8 % z ceny doporučené výrobcem: 12 990 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat se a získat 119,9 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

 • Hlídat změny
 • Vytisknout

Top příslušenství

Popis produktu

Kondenzační smart sušička prádla s tepelným čerpadlem Candy CSO H7A3TE-S Smart Pro nabízí až 7 rychlých programů do 90 minut s kapacitou bubnu pro sušení až 7 kg prádla. Inteligentní sušičku prádla lze ovládat také prostřednictvím mobilního zařízení, které je připojeno k Wi-Fi + Bluetooth na dálku přes aplikaci simply-Fi. Inteligentní sušička Candy CSO H7A3TE-S má dotykový 5místný displej v českém jazyce a ergonomický otočný volič. Sušička má 4 úrovně senzorového sušení: Extra suché, Do skříně, Na věšák a Na žehlení. Nechybí možnost časovaného sušení v rozmezí 60 - 220 min. V nabídce je 14 základních programů + Wi-Fi programy a několik užitečných funkcí. Samozřejmostí je ukazatel zanesení filtru a naplnění nádoby na vodu. Nádoba na vodu Easy Case je umístěna přímo ve dveřích a její objem je 5 l. Sušičku lze napojit přímo na odpad (hadička je součástí balení).

 

 

Chytrý spotřebič šetří váš čas

Inteligentní kondenzační sušička s tepelným čerpadlem Candy CSO H7A3TE-S je spotřebič, díky kterému již nebudete muset sušit prádlo na balkoně nebo přímo v bytě na sušáku. Jednoduše hned po vyprání prádla dáte oblečení do sušičky a za krátký čas ho máte připravené k žehlení či přímo na nošení. Inteligentní sušička Candy SmartPro je ideálním řešením. S touto sušičkou ušetříte čas a zároveň získáte výkonný sportrebič za rozumnou cenu. Díky ní si budete moci lépe rozvrhnout čas a naplánovat si i jiné činnosti, které vás budou více bavit. Najednou můžete vysušit až 7 kg prádla. Tento model je zařazen do energetické třídy A+++. Mezi 14 standardními programy, s možností odloženého startu až na 24 hodin, si jistě vyberete vždy ten nejvhodnější pro vaše oblečení. K standardním programem je možné stáhnout prostřednictvím aplikace další Wi-Fi programy. Sušička se vyznačuje 3 nejdůležitějšími parametry: Rychlé cykly, jednoduchost používání a smart propojení.

Programy a funkce

V průběhu sušení se mění směr otáčení bubnu, což zabraňuje zamotávání prádla a zaručuje rovnoměrné sušení. V neposlední řadě minimalizuje i pokrčení oblečení. V posledních 10/20 minutách cyklu sušička používá studený vzduch. Program Woolmark Apparel Care je schválen společností Woolmark, postará se o vlněné oblečení s potřebnou péčí. Pokud potřebujete rychle vysušit vaše oblečení můžete si vybrat jeden ze 7 rychlých programů od 30 do 90 minut.

 •     14 programů základních (z toho 7 krátkých cyklů do 90 min) + Wi-Fi programy: Eco bavlna, Bílé, džíny, Tmavé a barevné, Syntetika, Košile, Vlna - Woolmark Apparel Care certifikace, Denní Perfect 59 min, Denní 45 min, Úsporný 30 min, Osvěžení, Relax - uvolnění vláken a pomačkání za 12 min, Sport plus, Malá náplň, Wi-Fi
 •     Funkce: Memo - uložení oblíbeného programu do paměti, časované sušení, senzorové sušení, odložený start až 24 hod, super easy iron - ochrana proti zmačkání pro snadné žehlení, zablokování tlačítek, ukazatel zanesení filtrech, ukazatel naplnění nádoby na vodu

Zůstaňte v nepřetržitém spojení

Inteligentní sušičku prádla lze ovládat i z kanceláře prostřednictvím smartphonu. Umožňuje bezdotykové propojení smart sušičky pomocí technologie Wi-Fi nebo Bluetooth s chytrým telefonem. Poskytuje možnost komunikace prostřednictvím aplikace Candy simply-Fi se smartphonem nebo tabletem, či PC. Praktická aplikace do telefonu vám i poradí vhodný program pro vaše prádlo, pokud si nebudete vědět rady. Umožňuje také stáhnout mnoho dalších programů.

 •     Spuštění programu na dálku - sušičku lze ovládat odkudkoliv. Pokud jste doma, umožňuje zadat hlasový příkaz prostřednictvím některého z digitálních asistentů.
 •     Tipy a doporučení
 •     Další inteligentní cykly - umožňuje přístup k dalším cyklem prostřednictvím Wi-Fi
 •     Hlasový asistent - kompatibilita is hlasovými aplikacemi Amazon Alexa nebo Google Assistant, které nabízejí možnost ovládání inteligentní pračky hlasem. Stačí si poručit (podpora v angličtině).
 •     Podpora a informace k údržbě sušičky
 •     Statistiky výkonu a účinnosti sušení

Praktické vyprazdňování nádrže

Zacházení s tradiční sběrnou nádobou je většinou nepraktické a těžko se s ní manipuluje. Nádoba na kondenzát Easy Case je integrována do dveří sušičky. Její inovovaný kompaktní design a praktická ergonomická rukojeť umožňuje snadné vyjímání, nošení i vyprázdnění. S objemem 5 l není třeba ji vyprazdňovat po každém cyklu sušení. Nádoba je průhledná, čímž vám poskytuje dokonalý přehled o stavu hladiny.

Další vlastnosti

Nádoba na kondenzát Easy Case v objemu 5 l je umístěna v dvířkách sušičky. Smart sušičku je také možné připojit přímo na odpad pomocí hadičky, která je dodávána se spotřebičem. Díky tepelnému čerpadlu umožňuje až 4 úrovně sušení: Extra suché, Do skříně, Na věšák, Na žehlení a také časované sušení 60 -220 minut s ochlazováním na konci cyklu. Ovládání sušičky je velmi praktické a intuitivní pomocí ergonomického otočného voliče a dotykového displeje. Všechny potřebné nastavení zobrazí v českém jazyce.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Hloubka 60 cm
Vestavěný displej Ano
Kapacita bubnu 7 Kg
Třída energ.účinnosti A +++
Systém sušení kondenzace + tepelné čerpadlo
Typ sušení tepelné čerpadlo
Maximální hloubka 60 cm

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Candy CSO H7A3TE-S

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno