Candy CS 147TXME/1-S


Pračka plněná zepředu, Energetická třída A, Kapacita 7 kg prádla, 1400 otáček odstřeďování, Spotřeba energie: 45 kWh na 100 cyklů, 16 pracích progamů, Smart ovládání mobilem, Odložený start, Dětská pojistka. Více info


Cena 7 499 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 75 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

4,9 / 5

10×

90% Kvalita
Výborná

98% Hodnota za peníze
Výborná

10 nákup

Zobrazit 10 recenzí

Popis produktu

Předem plněná pračka Candy CS 147TXME/1-S v bílém provedení. Buben má kapacitu pro 7 kg prádla. Tato pračka nabízí 16 základních programů + 40 Smart Touch programů (+9 rychlých programů do 1 hodiny praní). Maximální výkon odstřeďování činí 1 400 ot./min. Tuto inteligentní pračku můžete ovládat i přes svůj chytrý telefon (pouze pro OS Android) pomocí technologie NFC. Šikovná aplikace vám poradí vhodný program pro vaše prádlo, monitoruje spotřebu a stav pračky. Má tichý chod a nebude rušit klid ve vaší domácnosti ( 77 dB). Nabízí také ochranu proti úniku vody Antioverflow, proti nadměrnému pěnění a dětskou pojistku.

Praktický spotřebič

Předem plněná pračka Candy CS 147TXME/1-S v bílém provedení má digitální otočný volič. Na jeden prací cyklus můžete vyprat 7 kg prádla. Odstřeďování dosahuje maximálně 1 400 otáček za minutu. Mezi 16 standardními a 40 Smart Touch programy (+9 rychlými programy do hodiny) si jistě vyberete ten nejvhodnější pro vaše oblečení.

Programy a funkce

 • Programy: 16 základních programů + 40 Smart Touch programů: Rychlý, Speciální 49 min, Rychlá perfektní bavlna 59 min, Rychlé smíšené a barevné 20° 59 min, Rychlý pro malé náplně 14 min, Rychlý pro malé náplně 30 min, Rychlý pro malé náplně 44 min, Rychlý hygienický 59 min, Rychlý sportovní plus 39 min, Rychlý jemný 59 min, Odčerpání + Odstřeďování, Máchání, Syntetika, Vlna/ruční praní, Džíny, Eco 40–60 °C, Bavlna
 • Funkce: Předpírka, Extra máchání, Snadné žehlení, Rychlý/Nastavení míry znečištění (3), Nastavení teploty praní, Nastavení otáček odstřeďování, zablokování tlačítek, bezpečnostní zámek dveří

Rychlé programy

Potřebujete-li vyprat a ušetřit při tom čas, můžete si vybrat jeden z 9 rychlých programů: 14, 30, 44, nebo 59 minut Perfect Rapid. Další možností je osvěžení prádla pomocí páry, která zároveň odstraňuje nepříjemné pachy, dezinfikuje a umožňuje následné snadné žehlení.

Technologie Smart Touch

Tato technologie umožňuje bezdotykové propojení inteligentní pračky pomocí technologie Wi-Fi nebo Bluetooth. Poskytuje možnost komunikace prostřednictvím aplikace Candy Simply-Fi s chytrým telefonem nebo tabletem. Praktická aplikace do telefonu vám poradí vhodný program pro vaše prádlo, nebudete-li si vědět rady. Umožňuje také stáhnout 40 dalších pracích programů.                              

Hlavní funkce, které můžete využít: 

 • Inteligentní kontrola: nabízí jednodušší řízení pro lepší výkon. Prostřednictvím pravidelného monitoringu vás bude informovat o stavu vaší pračky. V případě chyby nebo poruchy vám průvodce pomůže vybrat nejvhodnější řešení.
 • Moje statistiky: inteligentní pračka má vše pod kontrolou. Můžete si kontrolovat nejvíce používané programy a naučit se jak zlepšit vaše prací návyky.
 • Smart prací cykly: aplikace nabízí více než 40 dalších programů praní. Určitě si z nich vyberete ten nejvhodnější.
 • Smart odložený start: tato funkce umožňuje naplánovat a rozhodnout kdy praní začne nebo skončí.
 • Tipy & rady: v nabídce je kompletní řada návrhů a rad jak ušetřit čas a peníze a přitom dosáhnout dokonalé výsledky praní.

Detektor kilogramů

Výkon šitý na míru každému naplnění pračky. Detektor kilogramů nastavuje přívod vody a čas pracího cyklu podle váhy prádla a tím snižuje spotřebu energie. Praní se tak stává vysoce efektivním. 

Materiál bubnu

Materiál použitý pro vanu je Silitech a buben je zhotoven z nerezu. Použitím těchto materiálů máte jistotu dlouhotrvající kvality a nízké poruchovosti spotřebiče. Buben Shiatsu má navíc na povrchu masážní body pro šetrné zacházení s vaším prádlem.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Kapacita bubnu 7 Kg
Maximální otáčky odstřeďování 1400 ot./min.
Počet programů 16
Třída energetické účinnosti A

Návody a manuály

Hodnocení

4,9 / 5

10 recenzí Candy CS 147TXME/1-S

90% Kvalita
Výborná

98% Hodnota za peníze
Výborná

Jak pracujeme s recenzemi

Ivan

17. 3. 2024

Celkové hodnocení

Kvalita Nízká

Hodnota za peníze Vynikajicí


 • 7kg prádla

Petr

26. 2. 2024

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze VýbornáPetra

19. 10. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


Za tu cenu je pračka super.


Jiří

26. 9. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Vynikajicí


 • cena
 • velikost
 • úspora energií

Nejlepší poměr cena/výkon u praček na trhu v porovnání s velikostí a kvalitou praní.