Candy CS 1272DE/1-S

13× Zobrazit


Pračka plněná zepředu, Energetická třída D, Kapacita 7 kg prádla, 1200 otáček odstřeďování, Spotřeba energie: 69 kWh na 100 cyklů, 16 pracích progamů, Smart ovládání mobilem: Ano, Odložený start: Ano, Dětská pojistka: Ano, AquaStop funkce: Ne. Více info


Cena 6 899 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 69 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

4,4 / 5

13×

85.7% Kvalita
Výborná

87.5% Hodnota za peníze
Výborná

13 nákup

Zobrazit 13 recenzí

Popis produktu

Předem plněná pračka Candy CS 1272DE /1-S v bílém provedení. Buben má kapacitu pro 7 kg prádla. Maximální výkon odstřeďování činí 1 200 ot./min. Tato pračka nabízí 16 základních programů + 40 Smart Touch programů (+5 rychlých programů do 1 hodiny praní). Tuto inteligentní pračku můžete ovládat i přes chytrý telefon (pouze s OS Android) pomocí technologie NFC. Šikovná aplikace vám umožní stahovat nové funkce a cykly, či poskytne statistiky o praní. Disponuje detekcí množství prádla a následně zvolí vhodný program. Nechybí bezpečnostní zámek či ochrana proti úniku vody Antioverflow a proti přepěnění. Maximální hlučnost dosahuje 79 dB.

Praktický spotřebič

Předem plněná pračka Candy Candy CS 1272DE/1-S v bílém provedení má digitální otočný volič. Na jeden prací cyklus můžete vyprat 7 kg prádla. Odstřeďování dosahuje maximálně 1 200 otáček za minutu. Mezi 16 standardními a 40 Smart Touch programy (+5 rychlými programy do hodiny) si jistě vyberete vždy ten nejvhodnější pro vaše oblečení. 

Programy a funkce

 • Programy: 16 základních programů + 40 Smart Touch programů: Bavlna, Bavlna + předpírka, Eco 40–60°C, 20°C, Syntetika, Máchání, Odčerpání + Odstřeďování, Džíny, Hygienický, Vlna/ruční praní, Jemné, Rychlé smíšené a barevné 59 min, Rychlý pro malou náplň 14, 30, 44 min, Rychlý perfektní bavlna 59 min, Smart Touch.
 • Funkce: Extra máchání, Hygienický+, Snadné žehlení, Odložený start až 24 hod, Rychlý/Nastavení míry znečištění (3), Nastavení teploty praní, Nastavení otáček odstřeďování, Zablokování tlačítek.

Vybrat si můžete i z 5 rychlých programů do 1 hodiny. Potřebujete-li vyprat a ušetřit při tom čas, můžete si vybrat jednen z rychlých programů: 14, 30, 44, nebo 59 minut Perfect Rapid. 

Technologie Smart Touch

Tato technologie umožňuje bezdotykovou komunikaci inteligentní pračky pomocí technologie NFC s vašim chytrým telefonem. Poskytuje možnost komunikace prostřednictvím aplikace Candy Simply-Fi s chytrým telefonem nebo tabletem (pouze pro OS Android). Budete-li chtít využít chytrou funkci této inteligentní pračky, je třeba nejprve aktivovat režim Smart Touch nastavením ovládání do správné polohy. Poté aktivujte v telefonu funkci NFC. Mobilní zařízení je přitom nutné udržovat v blízkosti loga Smart Touch, které se nachází na ovládacím panelu.

Hlavní funkce, které můžete využít:

 • Cykly: umožňuje načíst a spustit nové prací programy
 • Funkce odloženého začátku a konce praní
 • Vedení statistik
 • Tipy a triky

Detektor kilogramů

Výkon šitý na míru každému naplnění pračky. Detektor kilogramů nastavuje přívod vody a čas pracího cyklu podle váhy prádla a tím snižuje spotřebu energie. Praní se tak stává vysoce efektivním. 

Materiál bubnu

Materiál použitý pro vanu je Silitech a buben je zhotoven z nerezu. Použitím těchto materiálů máte jistotu dlouhotrvající kvality a nízké poruchovosti spotřebiče. Buben Shiatsu má navíc na povrchu masážní body pro šetrné zacházení s vaším prádlem.

Další vlastnosti

 • Digitální displej
 • AC motor
 • Ochrana proti úniku vody Antioverflow
 • Ochrana proti nadměrnému pěnění
 • Bezpečnostní zámek dveří

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Kapacita bubnu 7 Kg
Max.otáčky odstřeďování 1200 ot./min.
Počet programů 16
Třída energetické účinnosti 2021 D

Návody a manuály

Hodnocení

4,4 / 5

13 recenzí Candy CS 1272DE/1-S

85.7% Kvalita
Výborná

87.5% Hodnota za peníze
Výborná

Lukáš

4. 11. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Dobrá


 • Max je pěkná
 • Po 6 dnech nám odešel motor

Agim

25. 8. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze NehodnocenoPavel

24. 8. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


 • Intuitivni ovladani

Václav

22. 8. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Výborná


 • Spousta programů a možností
 • Nic