Candy CPG 64 SGX

6 490 Kč ? Ušetříte 32 % 4 409 Kč

Na splátky spočítat

Nelze rezervovat

Při nákupu produktu získáte extra hodnotu bodů 440,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Plynová varná deska Candy CPG 64 SGX v nerezovém designu se hodí do každé kuchyně. Ovládá se velmi jednoduše pomocí nerezových otočných knoflíků. Každý z nich disponuje integrovaným elektrickým zapalováním díky kterému bude vaření ještě jednodušší. Plynová varná deska Candy CPG 64 SGX má čtyři hořáky, každý v různé velikosti od velkého až po nejmenší. Hořáky jsou vybaveny termoelektrickou pojistkou. Zobrazit celý popis

 • Výprodej − 32 %
 • Doprava zdarma
 • Extra 10 % bodů zpět na Věrnostní kartu

Zvažte i tento produkt

Beko HIAW75225SX

Beko HIAW75225SX

Plynová varná deska Beko HIAW75225SX v nerezové barvě. K dispozici jsou 4 plynové varné hořáky a 1 WOK hořák umístěn uprostřed. Ovládání je mechanické, umístěno vpředu prostřednictvím otočných…

 • Šířka: 76 cm
 • Typ varné desky: Indukční
 • Počet hořáků/varných zón: 5

Zobrazit produkt

Popis produktu

Čtyři plynové hořáky

Skvělá plynová varná deska Candy CPG 64 SGX disponuje čtyřmi výkonnými hořáky, které zaručí rychlou a efektivní přípravu vašich jídel. Jeden z hořáků je navíc ULTRA rychlý a stane se proto oblíbeným i ve vaší domácnosti. Už žádné zdlouhavé postávání u nevýkonného sporáku, už žádné dlouhé hodiny strávené neoblíbeným vyvářením. S touto varnou deskou se vaření stane pro vás jednoznačně zábavou.

Stylový design

Kuchyň je obrazem své hospodyňky, proto by pro vás měl být na prvním místě požadavek její stylovosti, modernosti a především účelnosti. Přesně tyto tři skutečnosti se spojují v plynové varné desce Candy CPG 64 SGX. Tato výborná plynová varná deska, vyrobená v nerezovém provedení, skvěle zapadne do každé kuchyně, která je zařízena s citem a elegancí. Dokonce i otočné ovladače varné desky byly s jemností přizpůsobené jejímu jednoduchému, ale mimořádně stylovému vzhledu. Stačí kolem ní projít a určitě ji nikdo nenechá bez povšimnutí.

Snadné ovládání

Pokud máte v domácnosti rodinné příslušníky, kterým dělá problém ovládat komplikované domácí spotřebiče, výrobci plynových varných desek mysleli na vás , když vyvinuli Candy CPG 64 SGX. Tato šikovná plynová varná deska obsahuje čtyři snadno ovladatelné hořáky. V její spodní části se totiž nacházejí otočná tlačítka, kterými se hořáky jednoduše a spolehlivě nastavují. Ať už jde o jejich zapnutí, nastavení intenzity, nebo vypnutí, nic pro vás nebude problémem.

Odnímatelný rošt pro snadné čištění

Při vaření nejednou dochází k menším nehodám, jejichž následkem je zašpinění sporáku či varné desky. Snažíme se proto všemožně tomu zabránit. Pokud ale přece dojde ke znečištění varné desky, určitě každý ocení její snadné čištění. Umožňuje ho odnímatelný rošt, díky kterému se snadno dostanete i k méně dostupným místům. Čištění tak bude důkladné, bez jakýchkoliv zbytků, které by se pak mohly ošklivě připálit.

Parametry produktu

Základní parametry

 • Šířka 59 cm
 • Počet hořáků/varných zón 4
 • Typ horního povrchu Kov-Plyn
 • Materiál mřížek Litina
 • Elektrické zapalování Ano
 • Malý hořák (počet) 1
 • Standardní hořák (počet) 1
 • Velký hořák (počet) 1

Další vlastnosti

Značka: Candy

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: nerez
Šířka: 59 cm
Výška: 3,7 cm
Hloubka: 51 cm
Hmotnost: 10 Kg

Varné zóny

Počet hořáků/varných zón: 4
Materiál mřížek: Litina
Pojistka hořáků: Ano
Malý hořák (počet): 1
Standardní hořák (počet): 1
Velký hořák (počet): 1

Vzhled

Typ horního povrchu: Kov-Plyn

Ergonomie

Umístění ovládání: přední

Další parametry

Elektrické zapalování: Ano

Ostatní

Kód produktu: 33801207

Všechny parametry

Recenze Candy CPG 64 SGX

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Candy CPG 64 SGX