Candy CMNR6204XPUEWIFI

Prodej tohoto produktu byl ukončen

Zvažte i tento produkt

Splátky s 0% navýšením (více info)

LG GBB62PZFFN

Kombinovaná lednička LG GBB62PZFFN v barvě Platinum Silver je zařazena v energetické třídě A+++. Total No Frost chladnička má objem chladící části 277 l a mrazicí části 107 l. Disponuje rozšířeným…

 • Šířka: 59,5 cm
 • Výška: 203 cm
 • Hloubka: 68,2 cm

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

Design a provedení

Kombinovaná inteligentní chladnička Candy CMNR6204XPUEWIFI je v nerezovém provedení a jedná se o volně stojící spotřebič. Její celkový objem je 351 litrů. Pro pohodlné otevírání je umístěno praktické zabudované madlo. Svým provedením a nenáročným designem nenaruší celkový design místnosti a bez problémů se do ní vejde váš rodinný nákup. Určitě oceníte automatické odmrazování chladící i mrazící části, takže se nebudete muset zabývat zdlouhavým čištěním a ušetřený čas můžete využít k oblíbené činnosti. Prostřednictvím mobilního zařízení s Wi-Fi a aplikace Simply Fi je možné ji ovládat na dálku. Na spotřebiči je v případě potřeby možné jednoduše obrátit směr otevírání dveří.

Ovládejte funkce chladničky dálku

Inteligentní kombinovaná chladničky je zařazena do řady spotřebičů s technologií SmarFi +, které je možné přes Wi-Fi připojit k mobilnímu zařízení a vzdáleně s ním komunikovat a usnadnit vám tak život. Pomocí mobilní aplikace Candy simply-Fi můžete ovládat např. prostřednictvím smart telefonu nastavení teplot a ostatní funkce kdykoli a kdekoli se nachádazate.


Ppraktické funkce

 •     Funkce Puration Evo - pomocí LED Štětíně UVA aktivuje titanový filtr, který vytvoří reakci "fotokatalýzy", která ničí bakterie ve vzduchu v chladničce. Filtr je účinný 10 let.
 •     Smart ECO - umožňuje nastavit chladničku do stavu maximální energetické účinnosti + 4 ° C / lednice a - + 18 ° C / mraznička.
 •     Funkce Fast Cooling - rychlé chlazení v chladničce
 •     Funkce Fast Freezing - rychlé zmrazení velkého množství potravin s uchováním výživových vlastností.
 •     Funkce Holiday - deaktivuje prostor chladničky, přičemž mraznička běží.
 •     Akustický signál otevřených dveří

Chladicí část

Chladnička nabízí pro pohodlné uskladnění vašich potravin dostatečný prostor v objemu 257 litrů. Výbavu tvoří 2 + 1 + 1 skleněné police vyrobené z tvrzeného skla, 6 dveřních přihrádek pro uskladnění drobných potravin, Crisper zásuvka pro ovoce a zeleninu, Fresh Zone zásuvka s teplotou -2 - + 3 ° C, držák na víno a na vajíčka. Crisper zásuvka udržuje nejvyšší vlhkost, proto je vhodná pro skladování čerstvých salátů, ovoce, zeeniny a podobně. Interiér chladničky je vybaven LED osvětlením, díky kterému získáte lepší přehled o vašem uskladněném jídle. O tom, že je chladnička v provozu, nebudete ani vědět, protože je to velmi tichý spotřebič. Dosahovaná hlučnost je pouze 42 dB.

Mrazicí část

Mrazák umístěn v dolní části dosahuje objem 94 litrů. Vnitřní vybavení tvoří 3 průhledné plastové zásuvky pro skladování mražených potravin. Mrazicí kapacita dosahuje 4 kg / 24 hod. a odolnost vůči výpadku proudu až 14 hodin.

Vnitřní LED osvětlení

Vždy perfektní přehled o stavu zásob v chladničce, budete mít díky praktickému vnitřnímu LED osvětlení. Celkově je toto světlo účinnější a poskytuje více přirozeného světla ve srovnání s klasickým osvětlením.

Parametry produktu

Základní parametry

 • Šířka 59,5 cm
 • Výška 200 cm
 • Hloubka 63,5 cm
 • Dvouokruhový NoFrost Ano

Další vlastnosti

Značka: Candy
? Smart: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: nerez
Šířka: 59,5 cm
Výška: 200 cm
Hloubka: 63,5 cm
Hmotnost: 60 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 42 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A ++
Roční spotřeba energie: 252 kWh
Klimatická třída: SN-T
Akumulační doba: 14 hod.

Mraznička

Umístění mrazničky: dole
Čistá kapacita mrazničky: 94 L
Mrazící výkon: 4,5 kg/24h

Vzhled

Celkový čistý objem: 351 L

Chladnička

Čistá kapacita chladničky: 257 L

Funkce

No Frost (mrazák): Ano
Rychlé zamražení: Ano

Čerstvá zóna

Přihrádka Fresh Zone: Ano

Další parametry

Technologie: Wifi
? Smart (ovládání mobilem): Ano
Dvouokruhový NoFrost: Ano

Ostatní

Kód produktu: 34002710

Všechny parametry

Recenze Candy CMNR6204XPUEWIFI

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Candy CMNR6204XPUEWIFI