Candy CMNR6204WPUEWIFI

Na objednávku - termín upřesníme Dostupnost v prodejnách

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 139,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Kombinovaná smart chladnička Candy CMNR6204WPUEWIFI v bílém provedení je zařazena do energetické třídy A ++. Prostřednictvím mobilního zařízení s Wi-Fi a aplikace Simply Fi je možné ji ovládat na dálku. Chladící část nabízí 257 l a mrazák 94 l skladovacího prostoru. Antibakteriální systém Puration účinně ochrání pomocí UVA světla a titanového filtru před až 99,9% bakteriemi již za 30 minut. Inteligentní kombinovaná chladnička Candy CMNR6204WPUEWIFI má automatické rozmravovanie obou částí. Ovládání je velmi jednoduché pomocí dotykového kulatého displeje na dveřích. Chladnička s funkcemi rychlého chlazení, Eco a dovolená má 2 + 1 + 1 nastavitelných skleněných polic, 6 dveřních přihrádek, Crisper zásuvku pro ovoce a zeleninu, Fresh Zone zásuvku s teplotou -2 - + 3 ° C, držák na víno a na vajíčka. Mrazící část je vybavena 3 plastovými zásuvkami. Mrazicí kapacita dosahuje 4,5 kg / 24 hod. a akumulační doba v případě výpadku proudu 14 hodin. Závěs dvířek je vyměnitelný podle potřeby. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma

Zvažte i tento produkt

LG GBB62SWFFN

LG GBB62SWFFN

Kombinovaná smart chladnička LG GBB62SWFFN v barvě bílá je zařazena v energetické třídě A +++. Total No Frost chladnička má objem chladící části 277 l a mrazicí části 107 l. Disponuje rozšířeným…

 • Šířka: 59,5 cm
 • Výška: 203 cm
 • Hloubka: 68,2 cm

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

Design a provedení

Kombinovaná inteligentní chladnička Candy CMNR6204WPUEWIFI je v bílém provedení a jedná se o volně stojící spotřebič. Její celkový objem je 351 litrů. Pro pohodlné otevírání je umístěno praktické zabudované madlo. Svým provedením a nenáročným designem nenaruší celkový design místnosti a bez problémů se do ní vejde váš rodinný nákup. Určitě oceníte automatické odmrazování chladící i mrazící části, takže se nebudete muset zabývat zdlouhavým čištěním a ušetřený čas můžete využít k oblíbené činnosti. Prostřednictvím mobilního zařízení s Wi-Fi a aplikace Simply Fi je možné ji ovládat na dálku. Na spotřebiči je v případě potřeby možné jednoduše obrátit směr otevírání dveří.

Ovládejte funkce chladničky dálku

Inteligentní kombinovaná chladničky je zařazena do řady spotřebičů s technologií SmarFi +, které je možné přes Wi-Fi připojit k mobilnímu zařízení a vzdáleně s ním komunikovat a usnadnit vám tak život. Pomocí mobilní aplikace Candy simply-Fi můžete ovládat např. prostřednictvím smart telefonu nastavení teplot a ostatní funkce kdykoli a kdekoli se nachádazate.


Ppraktické funkce

 •     Funkce Puration Evo - pomocí LED Štětíně UVA aktivuje titanový filtr, který vytvoří reakci "fotokatalýzy", která ničí bakterie ve vzduchu v chladničce. Filtr je účinný 10 let.
 •     Smart ECO - umožňuje nastavit chladničku do stavu maximální energetické účinnosti + 4 ° C / lednice a - + 18 ° C / mraznička.
 •     Funkce Fast Cooling - rychlé chlazení v chladničce
 •     Funkce Fast Freezing - rychlé zmrazení velkého množství potravin s uchováním výživových vlastností.
 •     Funkce Holiday - deaktivuje prostor chladničky, přičemž mraznička běží.
 •     Akustický signál otevřených dveří

Chladící část

Chladnička nabízí pro pohodlné uskladnění vašich potravin dostatečný prostor v objemu 257 litrů. Výbavu tvoří 2 + 1 + 1 skleněné police vyrobené z tvrzeného skla, 6 dveřních přihrádek pro uskladnění drobných potravin, Crisper zásuvka pro ovoce a zeleninu, Fresh Zone zásuvka s teplotou -2 - + 3 ° C, držák na víno a na vajíčka. Crisper zásuvka udržuje nejvyšší vlhkost, proto je vhodná pro skladování čerstvých salátů, ovoce, zeeniny a podobně. Interiér chladničky je vybaven LED osvětlením, díky kterému získáte lepší přehled o vašem uskladněného jídle. O tom, že je chladnička v provozu, nebudete ani vědět, protože je to velmi tichý spotřebič. Dosahovaná hlučnost je pouze 42 dB.

Mrazící část

Mrazák umístěn v dolní části dosahuje objem 94 litrů. Vnitřní vybavení tvoří 3 průhledné plastové zásuvky pro skladování mražených potravin. Mrazicí kapacita dosahuje 4 kg / 24 hod. a odolnost vůči výpadku proudu až 14 hodin.

Vnitřní LED osvětlení

Vždy perfektní přehled o stavu zásob v chladničce, budete mít díky praktickému vnitřnímu LED osvětlení. Celkově je toto světlo účinnější a poskytuje více přirozeného světla ve srovnání s klasickým osvětlením.

Parametry produktu

Základní parametry

 • Šířka
  Šířka 59,5 cm
 • Výška
  Výška 200 cm
 • Hloubka
  Hloubka 63,5 cm

Další vlastnosti

Značka: Candy
? Smart: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 59,5 cm
Výška: 200 cm
Hloubka: 63,5 cm
Hmotnost: 60 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 42 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A ++
Roční spotřeba energie: 252 kWh
Klimatická třída: SN-T
Akumulační doba: 14 hod.

Mraznička

Umístění mrazničky: dole
Čistá kapacita mrazničky: 94 L
Mrazící výkon: 4,5 kg/24h

Vzhled

Celkový čistý objem: 351 L

Chladnička

Čistá kapacita chladničky: 257 L

Funkce

No Frost (mrazák): Ano
Rychlé zamražení: Ano

Čerstvá zóna

Přihrádka Fresh Zone: Ano

Další parametry

Technologie: Wifi
Smart (ovládání mobilem): Ano

Ostatní

Kód produktu: 34002711

Všechny parametry

Recenze Candy CMNR6204WPUEWIFI

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Candy CMNR6204WPUEWIFI