Candy CMNG 7184 AN

Kombinovaná chladnička Candy CMNG 7184 AN ve stříbrné barvě je zařazena do energetické třídy A ++. Vnitřní celkový objem dosahuje 317 litrů. Rozmrazování se realizuje automaticky a to v chladící i mrazící části. Chladící prostor o objemu 223 litrů má vnitřní vybavení, tvořené: 2 + 1 +1 skleněných polic, 4 dveřní přihrádky, plastová zásuvka pro skladování ovoce a zeleniny a LED osvětlení. Mrazící část umístěna dole má objem 94 l. Vnitřní prostor je vybaven 3 plastovými zásuvkami. Její mrazicí kapacita dosahuje 5 kg / 24 hod. a odolnost vůči výpadku proudu 18 hodin. Pro snadnější manipulaci při otevírání je chladnička Candy CMNG 7184 AN vybavena zabudovaným madlem. Hlučnost 42 dB. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma

Zvažte i tento produkt

Liebherr CNPel 4813

Liebherr CNPel 4813

Praktická kombinovaná chladnička Liebherr CNPel 4813 s mrazákem patří do energetické třídy A +++ s roční spotřebou 167 kWh. Díky technologii VarioSpace se do ní vejde skutečně velké množství různých…

 • Šířka: 60 cm
 • Výška: 201,1 cm
 • Hloubka: 65,7 cm

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

Design a provedení

Kombinovaná chladnička Candy CMNG 7184 AN je ve stříbrném provedení a jedná se o volně stojící spotřebič. Její celkový objem je 317 litrů. Pro pohodlné otevírání je umístěno praktické zabudované madlo. Svým provedením a nenáročným designem nenaruší celkový design místnosti a bez problémů se do ní vejde váš rodinný nákup. Určitě oceníte automatické odmrazování chladící i mrazící části, takže se nebudete muset zabývat zdlouhavým čištěním a ušetřený čas můžete využít k oblíbené činnosti. Ovládání je jednoduché pomocí dotyku a je oddělena pro chladící a mrazící část.

Chladící část

Chladnička nabízí pro pohodlné uskladnění vašich potravin dostatečný prostor v objemu 223 litrů. Výbavu tvoří 2 + 1+ 1 skleněné police vyrobené z tvrzeného skla, 4 dveřní přihrádky pro uskladnění drobných potravin, průhledná plastová zásuvka pro skladování ovoce a zeleniny. Interiér chladničky je vybaven LED osvětlením, díky kterému získáte lepší přehled o vašem uskladněného jídle. O tom, že je chladnička v provozu, nebudete ani vědět, protože je to velmi tichý spotřebič. Dosahovaná hlučnost je pouze 42 dB.

Mrazící část

Mrazák umístěna v dolní části dosahuje objem 94 litrů. Vnitřní vybavení tvoří 3 průhledné plastové zásuvky pro skladování mražených potravin. Mrazicí kapacita dosahuje 5 kg/24 hod. a odolnost vůči výpadku proudu až 18 hodin.

Vnitřní LED osvětlení

Vždy perfektní přehled o stavu zásob v chladničce, budete mít díky praktickému vnitřnímu LED osvětlení. Celkově je toto světlo účinnější a poskytuje více přirozeného světla ve srovnání s klasickým osvětlením.

Parametry produktu

Základní parametry

 • Šířka
  Šířka 70 cm
 • Výška
  Výška 186 cm
 • Hloubka
  Hloubka 70 cm

Další vlastnosti

Značka: Candy
? Smart: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: stříbrná
Šířka: 70 cm
Výška: 186 cm
Hloubka: 70 cm
Hmotnost: 91 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 42 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A ++
Roční spotřeba energie: 242 kWh
Klimatická třída: SN-T
Akumulační doba: 18 hod.

Mraznička

Umístění mrazničky: dole
Čistá kapacita mrazničky: 94 L
Mrazící výkon: 5 kg/24h

Vzhled

Celkový čistý objem: 317 L

Chladnička

Čistá kapacita chladničky: 223 L

Funkce

No Frost (mrazák): Ano
Rychlé zamražení: Ano

Čerstvá zóna

Přihrádka Fresh Zone: Ne

Další parametry

Smart (ovládání mobilem): Ne

Ostatní

Kód produktu: 34002725

Všechny parametry

Recenze Candy CMNG 7184 AN

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Candy CMNG 7184 AN