Candy CMCL 4144S

Nákupem získáte 69,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Kombinovaná chladnička Candy CMCl 4144S ve stříbrném provedení je zařazena do energetické třídy A ++. Chladící část je umístěna nahoře a nabízí čistý objem 109 l. Potraviny je možné uložit na praktické 2 skleněné poličky + 1 nastavitelnou, 3 dveřní přihrádky a průhledné plastové zásuvky pro skladování zeleniny. Nechybí držák na vajíčka a praktické SKY LED osvětlení zabudované ve stropě chladničky. Mrazící část nabízí objem 48 l. Mražené potraviny pohodlně umístíte do 3 průhledných plastových zásuvek. Mrazicí kapacita dosahuje 2,5 kg / 24 hod. a akumulační doba v případě výpadku proudu je 21 hodin. Kombinovaná chladnička Candy CMCl 4144S má vyměnitelné závěsy dveří a 2 nastavitelné nožičky a 2 kolečka. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Zvažte i tento produkt

Samsung RB33J3200SA/EF

Samsung RB33J3200SA/EF

Kombinovaná chladnička Samsung RB33J3200SA / EF v moderním nerezovém provedení. Její celkový využitelný objem je 328 litrů, z čehož její chladící části patří 230 litrů a mrazicí 98 litrů. LED diody…

  • Šířka: 59,5 cm
  • Výška: 185 cm
  • Hloubka: 66,8 cm

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

 

Design a provedení

Kombinovaná chladnička Candy CMCL 4144S je v stříbrném provedení a jedná se o volně stojící spotřebič, který je neodmyliteľnou součástí domácnosti. Její celkový objem je 157 litrů. Pro pohodlné otevírání je umístěno praktické zabudované madlo. Svým provedením a nenáročným designem nenaruší celkový design místnosti a bez problémů se do ní vejde váš rodinný nákup. Určitě oceníte automatické odmrazování chladící části, takže se nebudete muset zabývat zdlouhavým čištěním a ušetřený čas můžete využít k oblíbené činnosti.

Chladící část

Chladnička nabízí pro pohodlné uskladnění vašich potravin dostatečný prostor v objemu 109 litrů. Výbavu tvoří 2 + 1 skleněné police vyrobené z tvrzeného skla, 3 dveřní přihrádky pro uskladnění drobných potravin, průhledná plastová zásuvka pro skladování ovoce a zeleniny. Interiér chladničky je vybaven SKY LED osvětlením, díky kterému získáte lepší přehled o vašem uskladněného jídle. O tom, že je chladnička v provozu, nebudete ani vědět, protože je to velmi tichý spotřebič. Dosahovaná hlučnost je pouze 38 dB.

Mrazící část

Mrazák umístěna v dolní části dosahuje objem 48 litrů. Vnitřní vybavení tvoří 3 průhledné plastové zásuvky pro skladování mražených potravin. Mrazicí kapacita dosahuje 2,5 kg / 24 hod. a odolnost vůči výpadku proudu až 21 hodin.

Vnitřní LED osvětlení

Vždy perfektní přehled o stavu zásob v chladničce, budete mít díky praktickému vnitřnímu SKY LED osvětlení. Je zabudované ve stropě chladící části. Celkově je toto světlo účinnější a poskytuje více přirozeného světla ve srovnání s klasickým osvětlením.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Šířka 48 cm
  • Výška 144,4 cm
  • Hloubka 49,5 cm
  • Dvouokruhový NoFrost Ne

Další vlastnosti

Značka: Candy
? Smart: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: stříbrná
Šířka: 48 cm
Výška: 144,4 cm
Hloubka: 49,5 cm
Hmotnost: 34 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 38 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ne

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A ++
Roční spotřeba energie: 159 kWh
Klimatická třída: N-ST
Akumulační doba: 21 hod.

Mraznička

Umístění mrazničky: dole
Čistá kapacita mrazničky: 48 L
Mrazící výkon: 2,5 kg/24h

Vzhled

Celkový čistý objem: 157 L

Chladnička

Čistá kapacita chladničky: 109 L

Funkce

Rychlé zamražení: Ne
Alarm: Ne

Čerstvá zóna

Přihrádka Fresh Zone: Ne

Další parametry

Kovová police na lahve: Ne
? Smart (ovládání mobilem): Ne
Dvouokruhový NoFrost: Ne

Ostatní

Kód produktu: 34003993

Všechny parametry

Recenze Candy CMCL 4144S

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Candy CMCL 4144S