Candy CIS642MCTT

  • Sleva

Indukční varná deska, Počet varných zón: 4, Funkce Boost: Ano, Dětská pojistka: Ano, Ukazatel zbytkového tepla: Ano, Celkový příkon desky: 7,4 kW, černá barva, Smart ovládání mobilem: Ne, Výška: 5,5 cm, Šířka: 59,0 cm, Hloubka: 52,0 cm. Více info


Cena 6 989 Kč

Sleva 7 % z předcházející ceny: 7 490 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat se a získat 70 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Indukční varná deska Candy CIS642MCTT v černé barvě s šířkou 60 cm má 4 varné zóny různého průměru a výkonu. Ovládání je dotykové, umístěné v přední části. Výkon je možné regulovat na stupních od 0-9. Všechny varné zóny disponují ukazatelem zbytkového tepla a funkcí Booster pro všechny zóny. O bezpečnost se postará dětská pojistka. Vybavena je funkcí PowerManagement a Pauza.

Moderní a elegantní provedení

Indukční varná deska Candy CIS642MCTT vás potěší nejen svým výkonem, spolehlivostí a bezpečností, ale i svým designem. V elegantním černém provedení a jednoduchém moderním designu se bude vyjímat i ve vaší kuchyni. Je vybavena 4 varnými zónami, které ovládáte pomocí dotykového panelu Multislider, umístěného v přední části varné desky.

  • 2× indukční Ø 180 mm, 1 500 W / Booster 2 000 W

  • 2× indukční Ø 180 mm, 2 000 W / Booster 2 600 W

Funkce Booster

Odteď bude vaření a příprava jídel ještě efektivnější a pohodlnější. Indukční deska se může pochlubit úžasnou funkcí Booster, která využívá maximální výkon spotřebiče pro dokonalé, rychlé a efektivní vaření. Tak bude vaření na této desce otázkou několika minut a vy se můžete těšit na skvělá a chutná jídla.

Bezpečnost a ochrana při vaření

Společnost Candy myslela i na vaši ochranu. Indukční varná deska disponuje dětskou pojistkou a také funkcí Pauza, která vám umožní přerušit vaření. Vybavena je i funkcí PowerManagement, která vám umožní nastavit příkon desky na 2,5 / 3,5 / 4,5 / 5,5 / 7,2 kW s možností připojení na 230 V, 16 A jistič. Také má ochranu před přehřátím a v případě rozlití tekutin vás na to upozorní zvukový signál. V případě delší nečinnosti se varná deska automaticky vypne.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 59 cm
Typ varné desky Indukční
Počet hořáků/varných zón 4
Funkce Boost Ano
Ukazatel zbytkového tepla Ano
Celkový příkon desky 7.4 kW
Napájení 230 V

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Candy CIS642MCTT

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno