Candy CHTL 484W

Doprava zdarma

Výška: 85 cm, Celkový čistý objem: 88 L,

  • Hlídat změny
  • Do oblíbených
  • Vytisknout

Top příslušenství

Popis produktu

Jednodveřová chladnička Candy CHTL 484W v bílé barvě bez výparníku. Nabízí skladovací prostor v objemu 88 l. Ovládání chladničky je mechanické. Rozmrazování se realizuje automaticky. Vnitřní prostor jednodveřové chladničky Candy CHTL 484W tvoří 2 + 1 police, 3 dveřní přihrádky, LED osvětlení a průhledná plastová zásuvka pro skladování ovoce a zeleniny. 2 nastavitelné nožičky umožňují postavit chladničku do roviny podle potřeby. Závěs dveří lze změnit podle potřeby. Praktické integrované madlo je nenápadné.

 

 

 

Jednodveřová chladnička

Jednodveřová chladnička Candy CHTL 484W je v klasickém bílém provedení a jedná se o volně stojící spotřebič. Celkový objem 88 litrů. Pro pohodlné otevírání je z vnější strany dvířek umístěno praktické integrované madlo. Svým provedením a nenáročným designem nenaruší celkový design místnosti a bez problémů se do ní vejde váš rodinný nákup. Je obzvláště vhodná do domácností, hotelových pokojů nebo na chatu. Tento model má menší vnitřní objem. Je vhodný i do větších domácností nebo na pracoviště, kde není třeba skladovat potraviny v kombinovaných chladem.

Vnitřní vybavení

Chladnička má dostatečné vybavení pro pohodlné uložení potravin. Všechny vaše potraviny lze bezpečně ukládat na 2 +1 přizpůsobených skleněných polic. Pro ovoce a zeleninu je k dispozici praktická zásuvka Crisper a odkládací prostor se nachází také ve dvířkách chladničky, který je tvořen 3 přihrádkami. Poličky jsou vyrobeny z odolného materiálu - tvrzeného skla. Interiér chladničky je vybaven LED osvětlením, díky kterému získáte lepší přehled o vašem uskladněném jídle.

Technické parametry

Za rok tato chladnička spotřebuje 110 kWh. Hlučnost v provozu je pouze 41 dB. Obsahuje mechanický termostat a 1 kompresor.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Výška 85 cm
Celkový čistý objem 88 L

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Candy CHTL 484W

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno