Candy CHG6BF4WPX


Plynová varná deska, Počet hořáků: 4, Materiál mřížek: Litina, Pojistka hořáků: Ano, Elektrické zapalování: Ano, Výška: 4,3 cm, Šířka: 59,5 cm, Hloubka: 51,0 cm. Více info


Cena 5 490 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 55 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Plynová varná deska Candy CHG6BF4WPX v nerezovém provedení má 4 plynové hořáky, které disponují bezpečnostní pojistkou proti náhodnému úniku plynu. Hořáky jsou různé velikosti od velkého až po nejmenší. Stabilitu nádob uložených na varnou desku zabezpečují 2 litinové mřížky. Ovládání probíhá pomocí 4 otočných knoflíků a umístěny jsou v přední části varné desky. V ovládacích knoflících je integrováno elektrické zapalování. Rozměry: 56 × 48 × 3,5 cm.

Praktické ovládání

Plynová varná deska Candy CHG6BF4WPX v nerezovém provedení vyniká mimořádně jednoduchým a pohodlným ovládáním, které zvládne opravdu každý. Ovládací panel je uložen v přední části desky pro lepší přístup a pohodlnou manipulaci. Prostřednictvím 4 otočných knoflíků si nastavíte intenzitu plamene a určitě si toto skvělé a praktické ovládání rychle osvojíte. Navíc je v nich integrováno elektrické zapalování.

Varné zóny

Varná deska je vybavena 4 hořáky. K dispozici je elektrické zapalování hořáků, které je integrováno v ovládacím knoflíku. Zapalování je tak velmi jednoduché a bezpečné. Stačí knoflík otočit a stisknout a hořák je zapálen. Díky bezpečnostní pojistce se v případě zhasnutí plamene uzavře plyn. Tím je váš domov chráněn před nebezpečím výbuchu z nahromadění zemního plynu. Ovládací knoflíky se nachází v přední části varné desky a jsou tak snadno přístupné. Hořáky mají 2 kvalitní jisticí mřížky z litiny. Mřížky jsou dostatečně pevné a odolné, aby udržely i velké a těžké hrnce.

Plynové hořáky:

  • 1× DC Mono Ø 125 mm, 4 kW
  • 1× Rychlý Ø 95 mm, 2,5 kW
  • 1× Pomocný Ø 50 mm, 1 kW
  • 1× Střední Ø 70 mm, 1,75 kW

Údržba

Údržba varné desky je pohodlná a nenáročná. Čištění desky zvládnete běžnými čisticími prostředky a v případě většího znečištění je potřeba odstranit a umýt i mřížky. Po umytí je vložíte zpět na varnou desku a ta bude opět připravena k dalšímu použití.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 59.5 cm
Počet hořáků/varných zón 4
Typ horního povrchu Kov-Plyn
Materiál mřížek Litina
Elektrické zapalování Ano
Malý hořák (počet) 1
Standardní hořák (počet) 1
Velký hořák (počet) 1
Extra velký wok hořák (počet) 1

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Candy CHG6BF4WPX

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno