Candy CHAE 1462W

  • Doprava zdarma

Šírka: 72 cm, Celkový čistý objem: 146 L, Mrazící výkon: 13 kg/24h,

  • Hlídat změny
  • Do oblíbených
  • Vytisknout

Top příslušenství

Popis produktu

Truhlicová mraznička Candy CHAE 1462W v bílé barvě má objem 146 litrů skladovacího prostoru. Zařazena je v energetické třídě A +. Elektronické ovládání s digitálním displejem ve spodní části mrazničky umožňuje přesné nastavení teploty po jednotlivých stupních i funkci Fast Freeze. Optický alarm zvýšené teploty vás také upozorní na případný výpadek proudu aby nedošlo ke znehodnocení uložených potravin. Rozmrazování mrazničky Candy CHAE 1462W se realizuje manuálně. Výbavou mrazničky je 1 drátěný koš, zámek dvířek a praktické madlo.

 

 

 

Úsporná energetická třída A+

Pokud chcete ušetřit při skladování a mražení potravin, tak truhlicová mraznička Candy CHAE 1462W je ideálním řešením. Je zařazena do úsporné energetické třídy A +, která vám pomůže šetřit nejen peněženku, ale navíc i životní prostředí. Všechny její funkce jsou přizpůsobeny tak, aby poučné jen skutečně potřebné množství energie bez jejího zbytečného plýtvání. Energetická třída A + spotřebuje o 20%ně energie než mraznička v energetické třídě A.

Výkon mrazničky 4 *

Označení hvězdiček v mrazničce značí minimální zaručené teploty a účel, pro který je označen mrazicí prostor zkonstruován. Mrazák se 4 * nízkoteplotní prostor s teplotou nižší než -18 ° C, je určen pro dlouhodobé skladování mražených potravin a zmrazování čerstvých potravin. Mrazící výkon je udáván hmotností čerstvých potravin, které je možné zamrazit za 24 hodin.

Objem

Tato klasická truhlicová mraznička poskytuje dostatečně velký prostor pro množství surovin, které potřebuje zmrazit. Její celkový využitelný objem je 146 litrů, což je dostatek místa pro každou skladovanou surovinu. Disponuje jedním drátěným košem. V koši je možné přehledně uspořádat potraviny. Pokud chcete skladovat drobné potraviny jako nanuky, zda zmrzlinu lze je jednoduše a přehledně oddělit od ostatních mražených potravin a vložit je do drátěného koše. Praktický zámek dveří s klíčem poslouží pro bezpečné skladování, zabrání například dětem častému otevírání mrazničky.

Vlastnosti mrazničky

Mrazící výkon této šikovné mrazničky dokáže za 24 hodin zmrazit až 13 kg surovin, což je skutečně velkým plusem výrobku. Akumulační doba v případě výpadku proudu je 35 hodin. Termostat je ovládán elektronicky, navíc disponuje i optickým alarmem při zvýšené teplotě. Elektronické ovládání s digitálním displejem je umístěno ve spodní části spotřebiče. Umožňuje nastavit přesnou teplotu od -18 ° C po jednotlivých stupních. Zároveň na něm aktivujete funkci Fast Freeze. V případě výpadku proudu vás upozorní optický alarm, aby se předešlo znehodnocení skladovaných potravin. Určitě oceníte i funkci rychlé mrazení FastFreeze. Rychle zmrazí velké množství potravin přičemž zachová jejich výživové hodnoty potravin. Využijete ji při větších nákupech, při zmrazování sezónního ovoce a zeleniny nebo při domácí zabijačce.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šírka 72 cm
Celkový čistý objem 146 L
Mrazící výkon 13 kg/24h

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Candy CHAE 1462W

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno