Candy CFT610/4N

Na objednávku - termín upřesníme Dostupnost v prodejnách

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 15,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Podskříňkový odsavač par Candy CFT610/4N v černém provedení je zařazen do energetické třídy C. Je vhodný pro zabudování pod kuchyňskou skříňku s odtahem nebo recirkulací. Ovládání je mechanické pomocí posuvného ovládání, které nabízí 3 rychlosti. Maximální sací výkon dosahuje 209,7 m³/h. Pracovní desku pod odsavačem parCandy CFT610/4N osvětluje 1 x 2,5 W LED osvětlení. Ve výbavě je tukový filtr a také pachový filtr CF152 (1 ks). Průměr sacího potrubí je 120 mm. Maximální hlučnost odsavače dosahuje 71 dB. Šířka 60 cm. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma

Popis produktu

 

 

Odtah do komína nebo možnost recirkulace

Již při vaření nemusíte zapotit. Podskříňkový odsavač par Candy CFT610/4N nabízí účinný odtah par. Tento skvělý výkon zajišťuje sací potrubí s Ø 120 mm. Takto máte zaručeno, že přebytečná pára vám už nebude znepříjemňovat práci při vaření. Kompaktní odsavač par vám nabízí i možnost recirkulace, což znamená, že pročištěný vzduch se bude přes filtr vracet zpět do vaší kuchyně. Filtr CF 152 je součástí balení. Výkon odsavače je v rozmezí 99,6 - 209,7 m³/h. který zajistí opravdu dostatečné odsátí přebytečných par. Vysoká kvalita a výkon tohoto digestoře jsou zárukou spokojenosti každého zákazníka.

Stupně rychlosti odsávání

Podskříňkový odavač par má na výběr až 3 rychlosti odsávání přebytečných par. Podle množství vyprodukovaných par při vaření si můžete vybrat, zda chcete odtah par pomalejší nebo rychlejší. Sami si zvolíte nejlepší možnost pomocí mechanického posuvného ovládání.

Dokonalá filtrace vzduchu

Odsavač par disponuje kovovým filtrem pro zachycování tukových částic, čímž se sníží usazování mastnoty v prostoru kuchyně. Po znečištění dá tento filtr snadno umýt a potom znovu použít. Výsledkem je optimální výkonnost a čistota v kuchyni. V balení se nachází také pachový papírový filtr Candy CF152.

Kvalitní osvětlení a nízká hlučnost

Kompaktní digestoř je vybaven kvalitním LED osvětlením 1 x 2,5 W, které vám výrazně usnadní práci při vaření. Osvětlení vám poslouží při přípravě chutné večeře. Přitom vás nebude rušit nadměrným hlukem, protože tento kvalitní digestoř je navzdory svému vysokému výkonu poměrně tichý. Max. hlučnost přístroje dosahuje 71 dB, což vás při vaření určitě nebude rozptylovat. Světlo i odsávání zapnete jednoduše tlačítky. Kompaktní podskříňkový odsavač par je ten pravý pro Vaši kuchyni.

Parametry produktu

Základní parametry

 • Šířka
  60 cm Šířka
 • Maximální hlučnost
  71 db Maximální hlučnost
 • Třída energ.účinnosti
  C Třída energ.účinnosti
 • Typ digestoře
  odtah+recirkulace Typ digestoře
 • Maximální výkon odsávání
  209,7 m3 Maximální výkon odsávání
 • Počet motorů
  1 Počet motorů

Další vlastnosti

Značka: Candy
Maximální výkon odsávání: 209,7 m3
Počet rychlostí: 3
Počet motorů: 1
Potřebný počet uhl. filtrů: 2

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 60 cm
Výška: 8 cm
Hloubka: 46,5 cm
Hmotnost: 5,12 Kg

Obsah balení

Obsah balení: CF152

Hlučnost

Maximální hlučnost: 71 db

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: C
Celková spotřeba: 44,2 kWh

Vzhled

Typ ovládání: mechanické
Typ digestoře: odtah+recirkulace

Filtrování

Počet tukových filtrů: 1

Funkce

Automatické spuštění: Ne
Typ osvětlení: LED

Ostatní

Kód produktu: 36900957

Všechny parametry

Recenze Candy CFT610/4N

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Candy CFT610/4N