Candy CDPN 4D620PW

Nákupem získáte 89,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Smart myčka nádobí Candy CDPN 4D620PW v bílém provedení je zařazena do energetické třídy A +++ -10%. Její kapacita mytí je 16 sad nádobí. Inteligentní myčku lze ovládat na dálku prostřednictvím mobilního zařízení připojeného k Wi-Fi pomocí aplikace Simply Fi. Smart myčka je kompatibilní také s hlasovými asistenty Amazon Alexa a Google Assistant (v anglickém jazyce). Myčka nádobí Candy CDPN 4D620PW nabízí 9 základních mycích programů + 20 Wi-Fi a také řadu užitečných funkcí jako odložený start 0:30 - 23 hodin, Smart Door - automatické otevírání dvířek na konci cyklu, dětská pojistka, a množství jiných. Ovládána je pomocí dotykového displeje s českým jazykem. Umožňuje použít také tablety 3 v 1. K dispozici má 2 mycí koše a antibakteriální a samočisticí filtr. Pro bezpečnost nechybí ochrana Proti přetečení Aquaprotect - dvojité opláštění napouštěcí hadice. Užitečná funkce ADDISH umožňuje přidání nádobí i po zahájení cyklu. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Zvažte i tento produkt

Whirlpool WFF 4O33 DLTG X @

Splátky s 0% navýšením (více info)

Whirlpool WFF 4O33 DLTG X @

Smart myčka nádobí Whirlpool WFF 4O33 DLTGX v nerezové barvě s MySmart ovládacím panelem s farbebným displejem 4,5 "má šířku 60 cm. Ovládat ji, je možné i na dálku pomocí aplikace 6th Sense Live…

  • Maximální hlučnost: 43 db
  • Třída energ.účinnosti: A +++
  • Počet programů: 11

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

 

Optimální pro každodenní mytí

Praktická volně stojící chytrá myčka nádobí Candy CDPN 4D620PW v úsporné energetické třídě A +++ - 10% bude vaším každodenním pomocníkem v kuchyni pro dokonale umyté nádobí. Můžete díky ní strávit více volného času s vašimi blízkými. Během jednoho mycího cyklu dokáže umýt 16 jídelních souprav nádobí při spotřebě vody 10 l na jeden cyklus. Moderní myčky dokážou nyní umýt mnohem více nádobí ve vaší domácnosti při zachování nízké spotřeby vody a energie díky inovativní technologii impulsního mytí, která snižuje spotřebu a hlučnost. Hlučnost myčky je velmi nízká, jen 43 dB. Její ovládací panel je dotykový s českým jazykem. Pro bezpečnost nabízí také ochranu proti přetečení Aquaprotect - dvojité opláštění napouštěcí hadice.

Smart Touch technologie

Inteligentní myčka je zařazena do řady spotřebičů simply-Fi, které je možné přes Wi-Fi připojit k mobilnímu zařízení a vzdáleně s ním komunikovat a usnadnit vám tak život. Pomocí mobilní aplikace Candy simply-Fi si můžete vybrat např. prostřednictvím smart telefonu nejvhodnější program v závislosti na zatížení, uložit si své oblíbené programy a rychle spustit poslední použité programy. Stejně umožňuje aktualizovat stav vaší myčky nádobí a získat praktické rady. V neposlední řadě si můžete pohodlně spustit program, odložit ho, sledovat a upravovat mycí programy kdykoliv a kdekoliv se nacházíte. Navíc smart hlasový asistent Amazon Alexa nebo Google Assistant nabízí možnost ovládání chytré myčky hlasem. Stačí si poručit. (V anglickém jazyce).

Mycí programy a funkce

Smart myčka nádobí v šířce 60 cm s nerezovou vanou v bílé barvě. Myčka disponuje 9 standardními programy pro mytí s možností kontinuálního odloženého startu 0:33 - 23 hodin., Ukazatelem nedostatku soli na displeji, ukazatelem délky cyklu a zvukovým signálem.

  •     9 programů základních + 20 Wifi: Eco 45 ° C, Intenzivní 75 ° C, Noční 55 ° C, Univerzální 60 ° C, Auto Denní 55 - 65 ° C, Sklo 45 ° C, Zoom 39 min 60 ° C - rychlé mytí se sušením za 39 min, Rychlý 24 min 50 ° C, Opláchnutí, + Wifi programy
  •     Funkce: Smart Door - Automatické otevírání dvířek na konci cyklu, Dětská pojistka, Tabs - Multifunkční tablety, Ukazatel ADDISH - možnost přidat nádobí i po zahájení cyklu, Ukazatel délky cyklu, Ukazatel nedostatku soli a leštidla na displeji, Ukazatel délky cyklu na displeji, Zvukový signál ukončení programu, Možnost vypnutí zvukové signalizace na konci programu, Uložení posledního umývacího cyklu do paměti, Impulzní mytí - snížení spotřeby a hlučnosti, DEMO režim

Antibakteriální samočisticí filtr

Praktická smart myčka nádobí se může pochlubit účinným tříúrovňovým filtrem, který spolehlivě zachytí každou nečistotu z vašeho nádobí. Je však logické, že časem se filtr znečistí a zanese. U této šikovné myčky to však tak nebude. Její skvělý filtr je totiž samočisticí, takže nehrozí jeho ucpání.

Indikátor nedostatku soli a leštidla

Díky zabudovanému indikátoru se nemusíte obávat o to, že by vaše myčka náhodou při mytí neměla dostatek soli nebo leštícího prostředku. Elektronický indikátor vás vždy předem upozorní na nedostatek potřebných prostředků. Proto se nikdy nestane, aby vaše nádobí nebylo dokonale čisté nebo vyleštěné. Na konci programu se ozve zvukový signál.

Košové vybavení

Smart myčka nádobí je připravena na všechno. Umožňuje velmi pohodlné vkládání talířů jakékoliv velikosti nebo neskladného velkého nádobí. Podle toho, kde je třeba více místa, můžete změnit výšku horního koše. Podle nastavené výšky se pak vytvoří více místa v jednom z košů na nádobí. V horním koši se nacházejí sklopné držáky pro šálky a ve spodním koši sklopné držáky talířů, které si je možné podle potřeby flexibilně nastavit.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Maximální hlučnost 43 db
  • Třída energ.účinnosti A +++
  • Počet programů 9
  • Třída účinnosti sušení A

Další vlastnosti

Značka: Candy
? Smart: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 60 cm
Výška: 85 cm
Hloubka: 60 cm
Hmotnost: 42,5 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 43 db

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A +++
Spotřeba vody na cyklus: 10 L
Celková spotřeba: 0,77 kWh
Třída účinnosti sušení: A
Roční spotřeba energie: 219 kWh
Roční spotřeba vody: 2880 L

Funkce

Počet programů: 9
? AquaStop funkce: Ne
Počet souprav nádobí: 16
AquaSensor funkce: Ne

Další parametry

Technologie: Bluetooth, Wifi
? Smart (ovládání mobilem): Ano

Ostatní

Kód produktu: 32001270

Všechny parametry

Recenze Candy CDPN 4D620PW

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Candy CDPN 4D620PW