Candy CDPN 2L360SW

Nákupem získáte 75,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Volně stojící smart myčka nádobí Candy CDPN 2L360SW v bílé barvě s kapacitou pro 13 jídelních souprav v šířce 60 cm. Zařazena je do energetické třídy A ++. K dispozici je 5 mycích programů + NFC programy. Inteligentní myčku lze ovládat na dálku prostřednictvím mobilního zariadenia.Technológia Smart Touch je bezdotykové propojení myčky pomocí technologie NFC s chytrým telefonem a její ovládání (pouze pro Android telefony). Vnitřní vybavení sestává z 2 košů s nastavitelným horním košem. Velkou výhodou je i antibakteriální a samočisticí filtr a nerezová mycí vana. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma

Zvažte i tento produkt

Hoover HDPN 4S603PW

Jeden rok mytí zdarma k myčkám Candy (více info)

Hoover HDPN 4S603PW

12 990 Kč

K odeslání

Volně stojící smart myčka nádobí Hoover HDPN 4S603PW v bílé barvě s kapacitou pro 16 jídelních souprav v šířce 60 cm. Zařazena je do energetické třídy A +++. K dispozici je 12 mycích programů.…

 • Maximální hlučnost: 41 db
 • Třída energ.účinnosti: A +++ - 10%
 • Počet programů: 12

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

Optimální pro každodenní mytí

Praktická volně stojící smart myčka nádobí Candy CDPN 2L360SW v úsporné energetické třídě A ++ bude vaším každodenním pomocníkem v kuchyni pro dokonale umyté nádobí. Můžete díky ní strávit více volného času s vašimi blízkými. Během jednoho mycího cyklu dokáže umýt 13 jídelních souprav nádobí při spotřebě vody 10 l na jeden cyklus. Moderní myčky dokážou nyní umýt mnohem více nádobí ve vaší domácnosti při zachování nízké spotřeby vody a energie díky inovativní technologii impulsního mytí, která snižuje spotřebu a hlučnost. Hlučnost myčky je velmi nízká, jen 47 dB.

Technologie

 • Technologie Smart Touch - bezdotykové propojení myčky pomocí technologie NFC s chytrým telefonem a její ovládání (pouze pro Android telefony)
 • Stahování nových funkcí a cyklů; Funkce pro odložený začátek a konec
 • Kontrolní cyklus; Vedení statistik mytí a čerpání energie
 • Průvodce chybovými hláškami a uživatelský návod

Programy

5 programů základních + NFC programy

Funkce

Odložený start 3,6,9 hod, Express, Reset ukazatele nedostatku soli, Ukazatel nedostatku soli, Ukazatel fáze cyklu, Zvukový signál ukončení programu, Impulzní mytí - snížení spotřeby a hlučnosti.

Antibakteriální samočisticí filtr

Praktická smart myčka nádobí se může pochlubit účinným tříúrovňovým filtrem, který spolehlivě zachytí každou nečistotu z vašeho nádobí. Je však logické, že časem se filtr znečistí a zanese. U této šikovné myčky to však tak nebude. Její skvělý filtr je totiž samočisticí, takže nehrozí jeho ucpání.

Indikátor nedostatku soli a leštidla

Díky zabudovanému indikátoru se nemusíte obávat o to, že by vaše myčka náhodou při mytí neměla dostatek soli nebo leštícího prostředku. Elektronický indikátor vás vždy předem upozorní na nedostatek potřebných prostředků. Proto se nikdy nestane, aby váš nádobí nebyl dokonale čistý nebo vyleštěn. Na konci programu se ozve zvukový signál.

Košové vybavení

Smart myčka nádobí je připravena na všechno. Umožňuje velmi pohodlné vkládání talířů jakékoliv velikosti nebo neskladného velkého nádobí Podle toho, kde je třeba více místa, můžete změnit výšku horního koše. Podle nastavené výšky se pak vytvoří více místa v jednom z košů na nádobí. V horním koši se nacházejí sklopné držáky pro šálky a ve spodním koši sklopné držáky talířů, které si je možné podle potřeby flexibilně nastavit.

Parametry produktu

Základní parametry

 • Maximální hlučnost 47 db
 • Třída energ.účinnosti A ++
 • Počet programů 5
 • Třída účinnosti sušení A

Další vlastnosti

Značka: Candy
? Smart: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 60 cm
Výška: 85 cm
Hloubka: 60 cm
Hmotnost: 42,5 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 47 db

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A ++
Spotřeba vody na cyklus: 10 L
Celková spotřeba: 0,92 kWh
Třída účinnosti sušení: A
Roční spotřeba energie: 262 kWh
Roční spotřeba vody: 2720 L

Funkce

Počet programů: 5
? Odložený start: Ano
Doba cyklu: 190 min.
? AquaStop funkce: Ne
Počet souprav nádobí: 13
AquaSensor funkce: Ne
Indikace zbývajícího času: Ano

Další parametry

Technologie: NFC
? Smart (ovládání mobilem): Ano

Ostatní

Kód produktu: 32002110

Všechny parametry

Recenze Candy CDPN 2L360SW

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Candy CDPN 2L360SW