Candy CDPN 2L360SW

  • Doprava zdarma
  • Sleva 10 %

Maximální hlučnost: 47 db, Počet programů: 5, Počet souprav nádobí: 13, Třída energetické účinnosti 2021: E,


Cena 6 799 Kč

Sleva 10 % z ceny doporučené výrobcem: 7 590 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat se a získat 67,99 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

  • Hlídat změny
  • Vytisknout

Top příslušenství

Popis produktu

Volně stojící smart myčka nádobí Candy CDPN 2L360SW v bílé barvě, s kapacitou 13 jídelních souprav, v šířce 60 cm. K dispozici je 5 mycích programů + NFC programy. Inteligentní myčku lze ovládat na dálku prostřednictvím mobilního zařízení. Technologie Smart Touch je bezdotykové propojení myčky pomocí technologie NFC s chytrým telefonem a jejím ovládáním (pouze pro Android telefony). Vnitřní vybavení obsahuje 2 koše s nastavitelným horním košem. Velkou výhodou je i antibakteriální a samočisticí filtr a nerezová mycí vana.

Optimální pro každodenní mytí

Praktická volně stojící smart myčka nádobí Candy CDPN 2L360SW bude vaším každodenním pomocníkem v kuchyni pro dokonale umyté nádobí. Můžete díky ní strávit více volného času s vašimi blízkými. Během jednoho mycího cyklu dokáže umýt 13 jídelních souprav nádobí při spotřebě vody 10,4 l na jeden cyklus. Moderní myčky dokážou nyní umýt mnohem více nádobí ve vaší domácnosti při zachování nízké spotřeby vody a energie, díky inovativní technologii impulsního mytí, která snižuje spotřebu a hlučnost. Hlučnost myčky je velmi nízká, jen 47 dB.

Technologie

  • Technologie Smart Touch - bezdotykové propojení myčky pomocí technologie NFC s chytrým telefonem a jejím ovládáním (pouze pro Android telefony)
  • Stahování nových funkcí a cyklů
  • Funkce pro odložený začátek a konec
  • Kontrolní cyklus
  • Vedení statistik mytí a čerpání energie
  • Průvodce chybovými hláškami a uživatelský návod

Programy

5 programů základních + NFC programy

Funkce

Odložený start 3, 6 hod, Express, Reset ukazatele nedostatku soli, Ukazatel nedostatku soli, Ukazatel fáze cyklu, Zvukový signál ukončení programu, Impulzní mytí - snížení spotřeby a hlučnosti.

Antibakteriální samočisticí filtr

Praktická smart myčka nádobí se může pochlubit účinným tříúrovňovým filtrem, který spolehlivě zachytí každou nečistotu z vašeho nádobí. Je však logické, že časem se filtr znečistí a zanese. U této šikovné myčky to však tak nebude. Její skvělý filtr je totiž samočisticí, takže nehrozí jeho ucpání.

Indikátor nedostatku soli a leštidla

Díky zabudovanému indikátoru se nemusíte obávat o to, že by vaše myčka náhodou při mytí neměla dostatek soli nebo leštícího prostředku. Elektronický indikátor vás vždy předem upozorní na nedostatek potřebných prostředků. Proto se nikdy nestane, aby vaše nádobí nebylo dokonale čisté nebo vyleštěné. Na konci programu se ozve zvukový signál.

Košové vybavení

Smart myčka nádobí je připravena na všechno. Umožňuje velmi pohodlné vkládání talířů jakékoliv velikosti nebo neskladného velkého nádobí podle toho, kde je třeba více místa, můžete změnit výšku horního koše. Podle nastavené výšky se pak vytvoří více místa v jednom z košů na nádobí. V horním koši se nacházejí sklopné držáky pro šálky a ve spodním koši sklopné držáky talířů, které si je možné podle potřeby flexibilně nastavit.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Maximální hlučnost 47 db
Počet programů 5
Počet souprav nádobí 13
Třída energetické účinnosti 2021 E

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Candy CDPN 2L360SW

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno