Candy CDIMN 4S613PS/E

 • Doprava zdarma
 • 12 % zpět na Věrnostní kartu
 • Sleva 28 %

Šírka: 59.8 cm, Maximální hlučnost: 42 db, Počet souprav nádobí: 16, Třída energetické účinnosti 2021: C, Elektronický informační list


Cena 13 990 Kč

Sleva 28 % z ceny doporučené výrobcem: 19 490 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat se a získat 1 678,8 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

 • Hlídat změny
 • Vytisknout

Top příslušenství

Popis produktu

Plně integrovaná smart myčka nádobí Candy CDIMN 4S613PS/E Brava v šířce 60 cm. Konektivita Wi-Fi + Bluetooth umožňuje připojení k Wi-Fi a její ovládání prostřednictvím aplikace simple-Fi na dálku. Kompatibilní je i s hlasovým asistentem Alexa a Google Assistant (v anglickém jazyce). Ovládat je ji možné i manuálně na dotykovém displeji Smooth Touch. Kapacita mytí je 16 sad nádobí. Inteligentní myčka Candy CDIMN 4S613PS nabízí 12 základních programů + 20 Wi-Fi a mnoho užitečných funkcí. Skvělou funkcí je AddDish, která umožňuje přidat nádobí i po zahájení mycího cyklu. Velkou výhodou myčky je antibakteriální samočisticí filtr. Vnitřní výbavu tvoří 3 koše s možností polohování horního koše a sklopnými držáky pro šálky. V dolním koši jsou sklopné držáky talířů. Pro bezpečnost je k dispozici ochrana proti přetečení Total Water Block.

Chytrá myčka nádobí

Plně integrovaná smart myčka nádobí Candy CDIMN 4S613PS/E se stane neodmyslitelným pomocníkem v domácnosti. Vzácný volný čas si můžete užívat díky myčce Candy Brava podle svých představ. Během jednoho mycího cyklu dokáže umýt 16 jídelních souprav nádobí a to při spotřebě vody 10,9 l na jeden cyklus. Pro bezpečnost nabízí také ochranu proti přetečení Total Water Block. Tlačítko "Smart Door" aktivuje speciální zařízení, které na konci cyklu automaticky otevře dvířka na několik centimetrů, čímž zajistí přirozené a účinné sušení. Nabízí rychlejší mycí programy, které šetří čas, a navíc s myčkou můžete zůstat v nepřetržitém kontaktu pomocí Wi-Fi + Bluetooth konektivity. Kromě toho je kompatibilní i s hlasovými aplikacemi Amazon Alexa nebo Google Assistant, které nabízejí možnost ovládání inteligentní vestavné myčky nádobí hlasem. Stačí si poručit (podpora v angličtině).

Candy Brava

Myčky Candy Brava využívají strategii, čím rychleji umyté, tím více času vám zůstane pro vlastní aktiviy. S myčkou můžete zůstat v nepřetržitém kontaktu prostřednictvím Wi-Fi + Bluetooth konektivity a mimo jiné získáte přístup k dalšímu obsahu a funkcím. Nádobí umyjete a vysušíte již za 39 minut s nejrychlejším cyklem třídy A na trhu. Umožňuje to vysokotlaký systém s technologií, která soustřeďuje maximální mycí výkon v krátkém čase. Pro mytí méně znečištěného nádobí bude ideální kombinací času a výkonu rychlý program 24 minut.

Programy a funkce

Všechny programy a funkce si jednoduše nastavíte na intuitivním dotykovém displeji Smoot Touch, který zobrazuje text na displeji. Nabízí více než 20 různých jazyků, což umožňuje si vybrat ten nejsrozumitelnější pro každého. Zaručeně oceníte i funkci Smart door, která automaticky otevře dvířka na konci mycího programu. Tím zajistí maximálně efektivní sušení.

 •     12 programů základních + 20 Wi-Fi: Eco 45 °C, Intenzivní 75 °C, Univerzální 60 °C, Zoom 39 min 60 °C - rychlé mytí včetně sušení za 39 min, Rychlý 24 min 50 °C, Opláchnutí, Dezinfekce 75 °C , Intenzivní rychlý 65 °C, Univerzální Plus 70 °C, Auto Denní 55 - 65 °C, Eco Plus 55 °C, Sklo 45 °C, + Wi-Fi programy
 •     Funkce: Poloviční náplň, Odložený start 0:30 min až 23:30 hod, Smart Door - Automatické otevření dvířek na konci cyklu, Tabs - Multifunkční tablety, Ukazatel ADDISH - možnost přidat nádobí po zahájení cyklu, Ukazatel délky cyklu, Ukazatel nedostatku soli a leštidla na displeji, Zvukový signál ukončení programu, Možnost vypnutí zvukové signalizace na konci programu, Uložení posledního mycí cyklu do paměti, Impulzní mytí - snížení spotřeby a hlučnosti

Inteligentní ovládání

Myčku Candy Brava můžete pohodlně ovládat pomocí svého chytrého telefonu, tabletu či jiného zařízení odkudkoliv. Funkce Talking Candy umožňuje komunikovat s myčkou nádobí jako se spolubydlícím, řídit mycí cykly a zeptat se na různé rady prostřednictvím aplikace simply-Fi. Talking Candy možňuje:

 •     Upravit a spustit programy a řídit mycí cykly
 •     Získávat tipy na odstranění špíny a zápachu z nádobí
 •     Získávat podporu pro údržbu a vysvětlení k funkcím

Wi-Fi + Bluetooth konektivita:

 •     Aplikace simply-Fi umožňuje nepřetržitou kontrolu a sledování stavu soli, leštidla nebo čisticích tablet pro dokonalý přehled o zásobách
 •     Funkce Kontrolní cyklus a Naprogramovaná údržba umožňují spustit rozsáhlou a podrobnou kontrolu komponentů myčky. Zkontroluje, kolik mycích cyklů zůstává k dispozici před potřebnou údržbou filtru a odvápnění. V případě poruchy aplikace pomůže problém vyřešit
 •     Mytí s průvodcem - stačí si vybrat typ nádobí, které plánujete umýt, úroveň jeho znečištění a množství náplně. Aplikace doporučí nejvhodnější cyklus pro dokonalé výsledky mytí.
 •     Statistiky a čerpání energie - pomáhá mít spotřebu a nejpoužívanější cykly pod kontrolou, a také optimalizovat a zlepšovat mycí návyky.

Antibakteriální samočisticí filtr

Praktická smart myčka nádobí se může pochlubit účinným tříúrovňovým filtrem, který spolehlivě zachytí každou nečistotu z vašeho nádobí. Je však logické, že časem se filtr znečistí a zanese. U této šikovné myčky to však tak nebude. Její skvělý filtr je totiž samočisticí, takže nehrozí jeho ucpání.

Indikátor nedostatku soli a leštidla

Díky zabudovanému indikátoru se nemusíte obávat o to, že by vaše myčka náhodou při mytí neměla dostatek soli nebo leštícího prostředku. Elektronický indikátor vás vždy předem upozorní na nedostatek potřebných prostředků. Proto se nikdy nestane, aby vaše nádobí nebylo dokonale čisté nebo vyleštěné. Na konci programu se ozve zvukový signál.

Košové vybavení

Smart myčka je připravena na všechno. Umožňuje velmi pohodlné vkládání talířů jakékoliv velikosti dokonce i s průměrem 34,5 cm nebo neskladného velkého nádobí podle toho, kde je třeba více místa. Horní koš je výškově nastavitelný. Podle nastavené výšky se vytvoří více místa v jednom z košů na nádobí. V horním koši se nacházejí sklopné držáky pro šálky. Dolní koš je ideální pro ukládání hrnců, pánví, polévkových mís, talířů a pod. V dolním koši jsou sklopné držáky talířů, které nabízejí maximální flexibilitu pro plnohodnotné využití ukládání prostoru. V dolním koši se nachází také košík na příbory, který je oddělitelný na 2 části. Třetí koš je určen především pro nádobí malých rozměrů nebo plochých a dlouhých předmětů jako jsou šálky, podšálky, dezertní skleničky, struhadla nebo jiné malé doplňky. Třetí koš je vyjímatelný.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šírka 59.8 cm
Maximální hlučnost 42 db
Počet souprav nádobí 16
Třída energetické účinnosti 2021 C

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Candy CDIMN 4S613PS/E

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno