Candy CCGM9025PX/E

Nákupem získáte 229,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Kombinovaný sporák Candy CCGM9025PX / E v nerezové barvě je určen pro domácí použití a je zařazen do energetické třídy A. Varná deska je plynová a k dispozici má 5 hořáků různého výkonu (z toho 1 Wok hořák). Elektrické zapalování hořáků je integrováno do ovládacích knoflíků. Každý hořák disponuje bezpečnostní pojistkou proti úniku plynu. Stabilitu hrnců a varných nádob zajistí litinové mřížky a Wok držák. Multifunkční trouba sporáku Candy CCGM9025PX / E je elektrická a její objem dosahuje 100 l. Nabízí 8 praktických programů pečení a osvětlení. K dispozici má elektronickou minutku s odloženým startem pečení, elektronický termostat a programátor pečení. Sporák je ovládán pomocí otočných knoflíků doplněných o digitální displej. Celoskleněné dvířka trouby jsou vybaveny dvojitým bezpečnostním sklem. V dolní části spotřebiče se nachází výklopná přihrádka pro odkládání plechů. Nožičky jsou polohovatelné podle potřeby. Příslušenství: 1 plech, 1 x rošt. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Další varianty produktu

Popis produktu

 

 

Stylový spotřebič

Kombinovaný sporák Candy CCGM9025PX/E volně stojící v nerezovém provedení má plynovou varnou zónu a multifunkční elektrickou troubu. Je určen pro použití v domácnosti, nikoliv pro komerční účely. Se šířkou 90 cm bude speciálním kusem zařízení ve vaší kuchyni. Ovládání je řešeno pomocí 7 otočných knoflíků s integrovaným elektronickým zapalováním. Ty jsou umístěny v přední části a jejich hlavní předností je jejich intuitivní rozmístění, takže automaticky sáhnete po tom správném ovladači. Sporák je zařazen do energetické třídy A.

Jednoduchá funkčnost

Varná deska ovládaná otočnými knoflíky je vybavena 5 plynovými hořáky. Sporák je dodáván v šířce 90 cm. Varné zóny jsou chráněny termoelektrickou pojistkou, což přispívá k vyšší bezpečnosti a vy i vaše děti jste chráněni před úrazem. Údržba spotřebiče je jednoduchá. Dvířka jsou celoskleněné opatřeny dvojitým sklem a tak okolí kolem nich umyjete snadno a důkladně. Ve spodní části spotřebiče se nachází praktický výklopný úložný prostor, kde můžete uskladnit příslušenství, které je dodáváno k sporáku (1 plech a 1 x rošt). Litinové mřížky a Wok držák zajistí dokonalou stabilitu varných nádob.

  •     1 x Rychlý 3 kW
  •     1 x Pomocný 0,9 kW
  •     2 x Střední 1,78 kW
  •     1 x Wok 3,6 kW

Elektrická trouba

K dispozici máte praktickou elektrickou troubu s objemem 100 litrů. Praktické osvětlení vnitřního prostoru trouby a průhledné skleněné dvířka zajistí, že i při zavřené troubě můžete sledovat proces vaření připravovaného jídla. Rovnoměrné rozptýlení tepla v troubě vám zabezpečí chutné pokrmy. Při přípravě jídel v troubě máte na výběr funkce pečení:

  •     Statický, Spodní ohřev, Gril, Super Gril, Gril + ventilátor, Horní + Dolní ohřev + ventilátor, Multifunkční (kruhové topné těleso + ventilátor), Rozmrazování, Světlo

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

  • Typ varné desky Plynová
  • Gril Ano
  • Počet hořáků/varných zón 5
  • Počet plynových hořáků 5

Další vlastnosti

Značka: Candy

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: nerez
Šírka: 90 cm
Výška: 78,7 cm
Hloubka: 60 cm
Hmotnost: 80 Kg

Další parametry

? Třída energ.účinnosti: A

Funkce

Počet programů: 8
Gril: Ano

Varná deska

Typ varné desky: Plynová

Trouba

Celk.vn.kapacita trouby: 100 L
Typ trouby: Elektrický

Varné zóny

Počet hořáků/varných zón: 5
Standard.hořák/varná zóna: 1780 W
Velký hořák/ varná zóna: 3600 W
Počet plynových hořáků: 5
Malý hořák/ varná zóna: 900 W

Ostatní

Kód produktu: 33002027

Všechny parametry

Recenze Candy CCGM9025PX/E

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Candy CCGM9025PX/E