Candy CCGM9025PX/E


Kombinovaný sporák, Energetická třída A, Objem trouby: 100 l, Plynová varná deska, 5 varných zón, nerez barva, Gril, Výška: 78,7 cm, Šířka: 90 cm, Hloubka: 60 cm. Více info


Cena 23 299 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 233 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Kombinovaný sporák Candy CCGM9025PX / E v nerezové barvě je určen pro domácí použití a je zařazen do energetické třídy A. Varná deska je plynová a k dispozici má 5 hořáků různého výkonu (z toho 1 Wok hořák). Elektrické zapalování hořáků je integrováno do ovládacích knoflíků. Každý hořák disponuje bezpečnostní pojistkou proti úniku plynu. Stabilitu hrnců a varných nádob zajistí litinové mřížky a Wok držák. Multifunkční trouba sporáku Candy CCGM9025PX/E je elektrická a její objem dosahuje 100 l. Nabízí 8 praktických programů pečení a osvětlení. K dispozici má elektronickou minutku s odloženým startem pečení, elektronický termostat a programátor pečení. Sporák je ovládán pomocí otočných knoflíků doplněných o digitální displej. Celoskleněná dvířka trouby jsou vybavena dvojitým bezpečnostním sklem. V dolní části spotřebiče se nachází výklopná přihrádka pro odkládání plechů. Nožičky jsou polohovatelné podle potřeby. Příslušenství: 1× plech, 1× rošt.

 

 

 

Stylový spotřebič

Kombinovaný sporák Candy CCGM9025PX/E volně stojící v nerezovém provedení má plynovou varnou zónu a multifunkční elektrickou troubu. Je určen pro použití v domácnosti, nikoliv pro komerční účely. S šířkou 90 cm bude speciálním kusem zařízení ve vaší kuchyni. Ovládání je řešeno pomocí 7 otočných knoflíků s integrovaným elektronickým zapalováním. Ty jsou umístěny v přední části a jejich hlavní předností je jejich intuitivní rozmístění, takže automaticky sáhnete po tom správném ovladači. Sporák je zařazen do energetické třídy A.

Jednoduchá funkčnost

Varná deska ovládaná otočnými knoflíky je vybavena 5 plynovými hořáky. Sporák je dodáván v šířce 90 cm. Varné zóny jsou chráněny termoelektrickou pojistkou, což přispívá k vyšší bezpečnosti a vy i vaše děti jste chráněni před úrazem. Údržba spotřebiče je jednoduchá. Dvířka jsou celoskleněné opatřeny dvojitým sklem a tak okolí kolem nich umyjete snadno a důkladně. Ve spodní části spotřebiče se nachází praktický výklopný úložný prostor, kde můžete uskladnit příslušenství, které je dodáváno k sporáku (1 plech a 1 x rošt). Litinové mřížky a Wok držák zajistí dokonalou stabilitu varných nádob.

  • 1× rychlý 3 kW
  • 1× pomocný 0,9 kW
  • 2× střední 1,78 kW
  • 1× Wok 3,6 kW

Elektrická trouba

K dispozici máte praktickou elektrickou troubu s objemem 100 litrů. Praktické osvětlení vnitřního prostoru trouby a průhledná skleněná dvířka zajistí, že i při zavřené troubě můžete sledovat proces vaření připravovaného jídla. Rovnoměrné rozptýlení tepla v troubě vám zabezpečí chutné pokrmy. Při přípravě jídel v troubě máte na výběr funkce pečení:

  • Statický, Spodní ohřev, Gril, Super Gril, Gril + ventilátor, Horní + Dolní ohřev + ventilátor, Multifunkční (kruhové topné těleso + ventilátor), Rozmrazování, Světlo

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Typ varné desky Plynová
Gril Ano
Počet hořáků/varných zón 5
Počet plynových hořáků 5

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Candy CCGM9025PX/E

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi