Candy CCE7T620EX


Kombinovaná chladnička, Energetická třída E, Objem chladničky: 258 l, Objem mrazničky: 119 l, Roční spotřeba energie: 265 kWh, Maximální hlučnost: 39 dB, Chytré mobilní ovládání, Šířka: 59,5 cm, Výška: 200 cm. Více info


Cena 12 849 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 128 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Chytrá nerezová kombinovaná chladnička Candy CCE7T620EX v energetické třídě E má 258litrovou chladničku a 119litrovou mrazničku. Je vybavena technologií Total No Frost Circle+, Wi-Fi, aplikací hOn, externím dotykovým displejem, zásuvkou Cool Box, režimem Eco a Holiday.

Chladicí část

Chladicí část volně stojící chladničky Candy CCE7T620EXS má vnitřní objem 258 l a je vybavena 4 skleněnými odkládacími policemi a 6 přihrádkami ve dveřích. Pro skladování ovoce a zeleniny je k dispozici praktická plastová zásuvka Cool Box s mechanickou regulací vlhkosti a 1 zásuvka na maso a sýry.

Mrazicí oddíl

Ve spodní části kombinované chladničky se nachází mrazicí prostor o objemu 119 l. Je vybaven třemi plastovými zásuvkami, které jsou vyjímatelné. Má mrazicí kapacitu 7 kg za 24 hodin a akumulační dobu 10 hodin v případě výpadku proudu.

Total No Frost Circle+

Kombinovaná chladnička Candy je vybavena chladicí technologií Total No Frost Circle+ v chladničce i mrazničce s rovnoměrným rozvodem chladného vzduchu v každé úrovni. Vzduch vycházející z bočních výstupů udrží potraviny déle čerstvé.

Wi-Fi a aplikace hOn

Chytrá chladnička je vybavena technologií Wi-Fi, která vám umožní pohodlně ovládat spotřebič prostřednictvím chytrého telefonu. Můžete také využívat aplikaci hOn a další služby, jako je vyhledávač potravin nebo inteligentní nápojový asistent.

Vnitřní LED osvětlení

Díky praktickému vnitřnímu LED osvětlení budete mít vždy dokonalý přehled o stavu zásob v chladničce. V porovnání s běžným osvětlením je LED osvětlení úspornější.

Zásuvka chladicího boxu

Chladnička je vybavena zásuvkou na ovoce a zeleninu Cool Box, která nabízí regulaci vlhkosti. Uložené ovoce a zelenina tak zůstanou déle čerstvé.

 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 59.5 cm
Výška 200 cm
Třída energetické účinnosti 2021 E

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Candy CCE7T620EX

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi