Candy CCE7T618EX


Kombinovaná chladnička, Energetická třída E, Objem chladničky: 222 l, Objem mrazničky: 119 l, Roční spotřeba energie: 256 kWh, Maximální hlučnost: 39 dB, Smart ovládání mobilem, Šířka: 59,5 cm, Výška: 185 cm. Více info


Cena 10 998 Kč

Sleva 7 % z předcházející ceny: 11 799 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Popis produktu

Kombinovaná chladnička Candy CCE7T618EX v nerezovém provedení nabízí celkový užitný objem 341 l. Chladicí část má objem 222 l a je vybavena 3 policemi, zásuvkou Cool Box, zásuvkou na maso a ryby, držákem na víno a přihrádkami ve dveřích. Mraznička o objemu 119 l má 3 zásuvky. Výbava zahrnuje technologii Total No Frost Circle+, praktické režimy jako ECO, Holiday a další. Výhodou je možnost ovládat jej na dálku a používat další obsah pomocí aplikace hOn připojené k Wi-Fi, např. vyhledávač potravin, asistent chytrých nápojů. Maximální hladina hluku 39 dB.

Chladicí část

Chladicí prostor kombinované chladničky Candy CCE7T618EX má objem až 222 litrů a je vybaven skleněnými odkládacími plochami a ve dveřích chladničky je 5 průhledných přihrádek. Pro skladování ovoce a zeleniny je k dispozici praktická plastová zásuvka Cool Box s mechanickou regulací vlhkosti a 1 zásuvka na maso a sýry.

Mrazicí oddíl

Spodní část kombinované chladničky má mrazicí prostor o objemu 119 l. Je vybavena třemi plastovými zásuvkami, které jsou vyjímatelné. Má mrazicí kapacitu 5,4 kg za 24 hodin a akumulační dobu 10 hodin v případě výpadku proudu.

Wi-Fi a aplikace hOn

Chytrá chladnička Candy CCE7T618EX je vybavena technologií Wi-Fi, která umožňuje pohodlné ovládání zařízení prostřednictvím chytrého telefonu. Využít můžete také aplikaci hOn a další služby, jako je Food Locator nebo Smart Drink Assistant.

Celkem Ne Frost Circle+

Kombinovaná chladnička Candy je vybavena beznámrazovou technologií chlazení v chladničce i mrazničce s rovnoměrnou distribucí chladného vzduchu v každé úrovni.

Vnitřní osvětlení LED

Díky praktickému vnitřnímu LED osvětlení budete mít vždy dokonalý přehled o zásobách v chladničce. Celkově je toto osvětlení účinnější a poskytuje více přirozeného světla ve srovnání s běžným osvětlením.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 59.5 cm
Výška 185 cm
Dvouokruhový NoFrost Ne
Třída energetické účinnosti E

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Candy CCE7T618EX

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi