Candy CCE4T620DS


Kombinovaná chladnička, Energetická třída D, Objem chladničky: 258 l, Objem mrazničky: 119 l, Roční spotřeba energie: 211 kWh, Maximální hlučnost: 38 dB, Smart ovládání mobilem, Šířka: 59,5 cm, Výška: 200 cm. Více info


Cena 11 069 Kč

Sleva 17 % z předcházející ceny: 13 279 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 111 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Kombinovaná chladnička Candy CCE4T620DS ve stříbrném provedení nabízí celkový užitný objem 377 l. Chladicí část má objem 258 l a je vybavena policemi, zásuvkou na zeleninu a přihrádkami ve dveřích. Mraznička o objemu 119 l má 3 zásuvky. Výbava zahrnuje technologii Total No Frost Cirkle+ a praktické režimy, jako je dotykový displej, rychlé zmrazení, rychlé chlazení, chladicí box s regulací vlhkosti a LED osvětlení. Výhodou je možnost vzdáleného ovládání a používání dalšího obsahu pomocí aplikace hOn připojené k Wi-Fi (např. vyhledávač potravin, asistent chytrých nápojů). Maximální hladina hluku je 38 dB.

Chladicí část

Chladicí část kombinované chladničky Candy CCE4T620DS má objem až 258 litrů, 5 skleněných odkládacích ploch a 5 průhledných zásuvek ve dveřích chladničky. Pro skladování ovoce a zeleniny je k dispozici praktická plastová zásuvka Cool Box s mechanickou regulací vlhkosti.

Mrazicí část

Spodní část kombinované chladničky má mrazicí prostor o objemu 119 l. Je vybaven třemi plastovými zásuvkami, které jsou vyjímatelné. Má mrazicí kapacitu 7 kg za 24 hodin a akumulační dobu 10 hodin v případě výpadku proudu.

Wi-Fi a aplikace hOn

Chytrá chladnička Candy CCE4T620DS je vybavena technologií Wi-Fi, která umožňuje pohodlné ovládání zařízení prostřednictvím chytrého telefonu. Můžete také využívat aplikaci hOn a další služby, jako je Food Locator nebo Smart Drink Assistant.

Total No Frost Cirkle+ 

Kombinovaná chladnička Candy je vybavena beznámrazovou technologií chlazení v chladničce i mrazničce s rovnoměrnou distribucí chladného vzduchu v každé úrovni.

Vnitřní LED osvětlení

Díky praktickému vnitřnímu LED osvětlení budete mít vždy dokonalý přehled o zásobách v chladničce. Celkově je toto osvětlení účinnější a poskytuje více přirozeného světla ve srovnání s běžným osvětlením.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 59.5 cm
Výška 200 cm
Dvouokruhový NoFrost Ne
Třída energetické účinnosti 2021 D

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Candy CCE4T620DS

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi