Candy CCE3T620FW


Kombinovaná chladnička, Energetická třída F, Objem chladničky: 259 l, Objem mrazničky: 119 l, Roční spotřeba energie: 331 kWh, Maximální hlučnost: 39 dB, Šířka: 59,5 cm, Výška: 200 cm.. Více info


Cena 10 999 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 110 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Kombinovaná chladnička Candy CCE3T620FW s mrazničkou dole v bílém provedení má čistý objem 378 litrů. Chladicí část nabízí objem 259 litrů a mrazicí část 119 litrů. Je vybavena technologií Total No Frost, LED osvětlením a antibakteriálním těsněním dveří.

Chladicí část

Chladicí část volně stojící chladničky Candy CCE3T620FW má vnitřní objem 259 l a je vybavena 4 skleněnými odkládacími policemi a 5 přihrádkami ve dveřích. Nechybí ani praktická plastová zásuvka pro skladování ovoce a zeleniny.

Mrazicí oddíl

Ve spodní části kombinované chladničky se nachází mrazicí část o objemu 119 l. Je vybavena třemi plastovými zásuvkami, které jsou vyjímatelné. Má mrazicí kapacitu 5,4 kg za 24 hodin a akumulační dobu 10 hodin v případě výpadku proudu.

Total No Frost

Kombinovaná chladnička Candy je vybavena beznámrazovou technologií chlazení v chladničce i mrazničce.

Vnitřní LED osvětlení

Díky praktickému vnitřnímu LED osvětlení budete mít vždy dokonalý přehled o zásobách v chladničce. Toto osvětlení je celkově účinnější a poskytuje více přirozeného světla ve srovnání s běžným osvětlením.

Aplikace hOn

Prostřednictvím aplikace hOn můžete využívat další obsah, jako je vyhledávač potravin, inteligentní asistent pro nápoje a asistent pro inventuru (bez možnosti ovládat chladničku na dálku).

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 59.5 cm
Výška 200 cm
Třída energetické účinnosti 2021 F

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Candy CCE3T620FW

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi