Candy CCE3T618ES


Kombinovaná chladnička, Energetická třída E, Objem chladničky: 222 l, Objem mrazničky: 119 l, Roční spotřeba energie: 256 kWh, Maximální hlučnost: 39 dB, Smart ovládání mobilem, Šířka: 59,5 cm, Výška: 185 cm. Více info


Cena 12 189 Kč


Spočítat splátky

Top příslušenství

Popis produktu

Kombinovaná chladnička Candy CCE3T618ES v nerezovém provedení má celkový objem 341 litrů. Chladicí část nabízí objem 222 litrů a mraznička 119 litrů. Je zařazena do klimatické třídy N-ST. Dostala LED osvětlení, Total No Frost Circle+, rychlé chlazení a další. Dálkové ovládání zajistí Wi-Fi připojení. Maximální dosažená hlučnost činí 39 dB.

Chladicí část

Chladicí část volně stojící chladničky Candy CCE3T618ES má vnitřní objem 222 l a je vybavena 3+1 odkládacími skleněnými policemi a 5 přihrádkami ve dveřích. Pro skladování ovoce a zeleniny je určena praktická plastová zásuvka Cool Box s mechanickou regulací vlhkosti a 1 zásuvka na maso a sýry.

Mrazicí oddíl

Ve spodní části kombinované chladničky se nachází mrazicí prostor o objemu 119 l. Je vybaven třemi plastovými zásuvkami, které jsou vyjímatelné. Má mrazicí kapacitu 5,4 kg za 24 hodin a akumulační dobu 10 hodin v případě výpadku proudu.

Total No Frost Circle+

Kombinovaná chladnička Candy je vybavena chladicí technologií Total No Frost Circle+ v chladničce i mrazničce s rovnoměrným rozvodem chladného vzduchu v každé úrovni. Vzduch vycházející z bočních výstupů udrží potraviny déle čerstvé.

Wi-Fi a aplikace hOn

Chytrá chladnička je vybavena technologií Wi-Fi, která vám umožní pohodlně ovládat spotřebič prostřednictvím chytrého telefonu. Můžete také využívat aplikaci hOn a další služby, jako je vyhledávač potravin nebo inteligentní nápojový asistent.

Vnitřní LED osvětlení

Díky praktickému vnitřnímu LED osvětlení budete mít vždy dokonalý přehled o stavu zásob v chladničce. V porovnání s běžným osvětlením je LED osvětlení úspornější.

Zásuvka chladicího boxu

Chladnička je vybavena zásuvkou na ovoce a zeleninu Cool Box, která nabízí regulaci vlhkosti. Uložené ovoce a zelenina tak zůstanou déle čerstvé.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 59.5 cm
Výška 185 cm
Dvouokruhový NoFrost Ne
Třída energetické účinnosti E

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Candy CCE3T618ES

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi