Candy CBTD 7A1TE-S

Na objednávku - termín upřesníme Dostupnost v prodejnách

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 169,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Vestavěná smart slim sušička prádla s tepelným čerpadlem Candy CBTD 7A1TE-S v bílém provední má kapacitu bubnu pro sušení 7 kg prádla. Je zařazena do energetické třídy A +. Maximální hlučnost při sušení dosahuje 67 dB. Smart sušičku můžete odvládať bezdotykově propojením pomocí technologie NFC se smartphonem. Nabízí 14 základních a 30 Smart Touch programů, ze kterých si zaručeně vyberete ten nejvhodnější. K dispozici má také praktické funkce: snadné žehlení, rychlé sušení (30, 45, 59 min.), Volba sušení, paměť, časované sušení, odložený start o 24 hodin, ochrana proti zmačkání, zablokování tlačítek a praktické ukazatele zansenia filtru a naplnění nádoby na vodu. Smart sušička prádla Candy CBTD 7A1TE-S má hloubku 46,5 cm, je možné ji kombinovat se slim pračkou. Ovládání je velmi jednoduché pomocí digitálního displeje a otočného voliče. Nádoba na kondenzát je umístěna ve dvířkách Susik a její objem je 5 l. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma

Popis produktu

 

 

Hlavní vlastnosti

Vestavěná inteligentní sušička prádla Candy CBTD 7A1TE-S vám poskytne velkou kapacitu bubnu pro sušení a to až 7 kg. Jde o spotřebič, díky kterému již nebudete muset sušit prádlo na balkoně nebo přímo v bytě na sušáku. Jednoduše hned po oprání prádla dáte oděvy do sušičky a o krátký čas ho máte připravené k žehlení či přímo na nošení. Díky němu si budete moci lépe rozvrhnout čas a naplánovat si i jiné činnosti, které vás budou více baviť.Využíva kondenzační technologii s tepelným čerpadlem, která šetrně vysuší prádlo bez ničení vláken. Zařazena je do energetické třídy A. Toto zařízení dosahuje maximální hlučnost 67 dB. Její hloubka je 46,5 cm, díky čemuž je vhodná i do malé koupelny, nebo lze kombinovat se slim pračkou. Sušičku je nutné instalovat s ventilační mřížkou v soklu.

Technologie Smart Touch

Umožňuje bezdotykové propojení inteligentní sušičky pomocí technologie NFC s chytrým telefonem. Poskytuje možnost komunikace prostřednictvím aplikace Candy simply-Fi se smartphonem nebo tabletem s operačním systémem Android a iOS vybaveným funkcí NFC. Vždy když budete chtít využít smart funkce inteligentní sušičky je třeba nejprve aktivovat režim Smart Touch nastavením ovládání do správné polohy, aktivovat v telefonu funkci NFC a potom udržovat mobilní zařízení v blízkosti loga Smart touch, které se nachází na ovládacím panelu. Hlavní funkce, které můžete využít jsou:

 •     Hlasový asistent: poradí vám s výběrem ideálního cyklu s třemi hlasem
 •     Cykly: umožňuje načíst a spustit nové programy
 •     Smart péče: Smart konrola a cykly Auto-Clean (automatické čištění) a návod k odstranění možných problémů
 •     Moje statistiky: zobrazuje statistiku praní a tipy pro efektivnější využití sušičky

Programy a funkce

Sušička disponuje 14 programy + 30 Smart Touch: Ručníky, Bavlna, Mix & Dry, Tmavé, Syntetika, Košile, Přikrývky, Džíny, Péřové obleční, Sportovní, Vlna - Wollmark Apparel Care certifikát, Antialergenní, Odstranění pomačkání, Osvěžení, Smart Touch. Je vybavena také možností odloženého startu o 24 hodin a bezpečnostním zámkem. Nádoba na kondenzát Easy Case v objemu 5 l je umístěna v dvířkách sušičky. Nabízí také řadu užitečných funkcí: snadné žehlení, rychlé sušení (30, 45, 59 min.), Volba sušení, paměť, časované sušení, odložený start o 24 hodin, ochrana proti zmačkání, zablokování tlačítek a praktické ukazatele zansenia filtru a naplnění nádoby na vodu. Díky tepelnému čerpadlu umožňuje až 4 úrovně sušení: Extra suché, Do skříně, Na věšák, Na žehlení a také časované sušení 60 -220 minut s ochlazováním na konci cyklu.

Další vlastnosti

 •     Nádobou na kondenzát Easy Case v objemu 5 l - umístěná v dvířkách sušičky.
 •     polohovatelnými nožičkami
 •     rozkládacím filtrem na textilní prach v bubnu
 •     14 programy sušení + 30 Smart Touch
 •     Smart technologiemi
 •     Ukazatel zanesení fitru a naplnění nádoby na vodu

Parametry produktu

Základní parametry

 • Hloubka
  53 cm Hloubka
 • Vestavěný displej
  Ano Vestavěný displej
 • Kapacita bubnu
  7 Kg Kapacita bubnu
 • Třída energ.účinnosti
  A + Třída energ.účinnosti
 • Třída účinnosti sušení
  B Třída účinnosti sušení
 • Systém sušení
  Tepelné čerpadlo Systém sušení

Další vlastnosti

Značka: Candy

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 66 cm
Výška: 90 cm
Hloubka: 53 cm
Hmotnost: 41 Kg

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Funkce

? Kapacita bubnu: 7 Kg
? Odložený start: Ano
Programy sušení: Sportovní oblečení, Košile / halenka, Jeans, Towel, Mix
Systém sušení: Tepelné čerpadlo

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A +
Třída účinnosti sušení: B

Vzhled

Vzhled skříně: vestavěný
Systém ovládání: otočné
Systém vkládání: předním plněním

Hlučnost

Hlučnost (sušení): 67 db

Další parametry

Technologie: NFC
Smart (ovládání mobilem): Ano

Ostatní

Kód produktu: 31900014

Všechny parametry

Recenze Candy CBTD 7A1TE-S

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se