Candy CBT7719FW

Vestavná kombinovaná chladnička, Energetická třída F, Objem chladničky: 281 l, Objem mrazničky: 83 l, Roční spotřeba energie: 299 kWh, Maximální hlučnost: 33 dB, Smart ovládání mobilem, Šířka: 69 cm, Výška: 193,5 cm, Hloubka: 54,5 cm. Více info

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Chytrá vestavná kombinovaná chladnička Candy CBT7719FW v energetické třídě F o šířce 70 cm má chladicí prostor o objemu 281 litrů a mrazničku o objemu 83 litrů. Chladničku lze připojit k Wi-Fi síti a k aplikaci hOn. Má funkce Super Cool a Super Freeze, technologii Total No Frost Circle a zásuvku Crisper.

Chladicí část

Chladicí část vestavné kombinované chladničky Candy CBT7719FWobjem až 281 litrů, je vybavena skleněnými přihrádkami a ve dveřích chladničky je 6 přihrádek. Pro skladování ovoce a zeleniny je určena praktická plastová zásuvka Crisper. Zásuvka Crisper udržuje nejvyšší vlhkost, takže je vhodná pro skladování čerstvých salátů, ovoce a zeleniny.

Mrazicí část

Ve spodní části vestavné kombinované chladničky se nachází mrazicí prostor o objemu 83 litrů. Je vybaven třemi plastovými zásuvkami, které jsou vyjímatelné. Má mrazicí kapacitu 4,5 kg za 24 hodin a akumulační dobu 10 hodin v případě výpadku proudu.

Wi-Fi a aplikace hOn

Chytrá chladnička je vybavena technologií Wi-Fi, která umožňuje pohodlné ovládání přístroje prostřednictvím chytrého telefonu.

Total No Frost Circle+

Kombinovaná chladnička Candy je vybavena technologií chlazení Total No Frost Circle+ v chladničce i mrazničce s rovnoměrnou distribucí chladného vzduchu v každé úrovni. Vzduch vycházející z bočních výstupů udrží potraviny déle čerstvé.

Vnitřní LED osvětlení

Díky praktickému vnitřnímu LED osvětlení budete mít vždy dokonalý přehled o zásobách v chladničce. Celkově je toto osvětlení účinnější a poskytuje více přirozeného světla ve srovnání s běžným osvětlením.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Výška 193.5 cm
Maximální hlučnost 33 db
Celkový čistý objem 364 L
No Frost (mrazák) Ano
Dvouokruhový NoFrost Ne
Třída energetické účinnosti F

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Candy CBT7719FW

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi