CandyCBT625/2W

Na objednávku - termín upřesníme Dostupnost v prodejnách

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 27,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Vestavěný teleskopický odsavač par Candy CBT625 / 2W v bílém provedení je zařazen do energetické třídy B. Je vhodný pro zabudování do kuchyňské skříňky s odtahem nebo recirkulací. Ovládání je mechanické pomocí posuvného ovládání, které nabízí 2 rychlosti. Maximální sací výkon dosahuje 332,1 m³ / h. Pracovní desku pod odsavačem par Candy CBT625 / 2W osvetuľuje 1 x 2,5 W LED osvětlení. Ve výbavě je 2 x tukový filtr a také pachový uhlíkový filtr (2 ks). Průměr sacího potrubí je 120 mm. Maximální hlučnost odsavače dosahuje 62 dB. Šířka 60 cm. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma

Další varianty produktu

Popis produktu

 

 

Odtah do komína nebo možnost recirkulace

Již při vaření nemusíte zapotit. Vestavný odsavač par Candy CBT625/2W nabízí účinný odtah par. Tento skvělý výkon zajišťuje sací potrubí s Ø 120 mm. Takto máte zaručeno, že přebytečná pára vám už nebude znepříjemňovat práci při vaření. Kompaktní odsavač par vám nabízí i možnost recirkulace, což znamená, že pročištěný vzduch se bude přes filtr vracet zpět do vaší kuchyně. Uhlíkový filtr není součástí balení je třeba jej zakoupit zvlášť. Výkon odsavače je v rozmezí 209,2 - 332,1 m³/h. který zajistí opravdu dostatečné odsátí přebytečných par. Vysoká kvalita a výkon tohoto digestoře jsou zárukou spokojenosti každého zákazníka.

Stupně rychlosti odsávání

Vestavný odavač par má na výběr až 2 rychlosti odsávání přebytečných par. Podle množství vyprodukovaných par při vaření si můžete vybrat, zda chcete odtah par pomalejší nebo rychlejší. Sami si zvolíte nejlepší možnost pomocí mechanického tlačidlového ovládání.

Dokonalá filtrace vzduchu

Odsavač par disponuje 2x kovovým filtrem pro zachycování tukových částic, čímž se sníží usazování mastnoty v prostoru kuchyně. Po znečištění dá tento filtr snadno umýt a potom znovu použít. Výsledkem je optimální výkonnost a čistota v kuchyni. V balení se nachází také pachový uhlíkový filtr Candy.

Kvalitní osvětlení a nízká hlučnost

Kompaktní digestoř je vybaven kvalitním LED osvětlením 1 x 2,5 W, které vám výrazně usnadní práci při vaření. Osvětlení vám poslouží při přípravě chutné večeře. Přitom vás nebude rušit nadměrným hlukem, protože tento kvalitní digestoř je navzdory svému vysokému výkonu poměrně tichý. Maximální hlučnost přístroje dosahuje 62 dB, což vás při vaření určitě nebude rozptylovat. Světlo i odsávání zapnete jednoduše tlačítky. Kompaktní podskříňkový odsavač par je ten pravý pro Vaši kuchyni.

Parametry produktu

Základní parametry

 • Šířka
  60 cm Šířka
 • Maximální hlučnost
  62 db Maximální hlučnost
 • Třída energ.účinnosti
  B Třída energ.účinnosti
 • Typ digestoře
  odtah+recirkulace Typ digestoře
 • Maximální výkon odsávání
  332,1 m3 Maximální výkon odsávání
 • Počet motorů
  1 Počet motorů

Další vlastnosti

Značka: Candy
Maximální výkon odsávání: 332,1 m3
Počet rychlostí: 2
Počet motorů: 1
Potřebný počet uhl. filtrů: 2

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 60 cm
Výška: 17,6 cm
Hloubka: 43 cm
Hmotnost: 7 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 62 db

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: B
Celková spotřeba: 27,5 kWh

Vzhled

Typ ovládání: mechanické
Typ digestoře: odtah+recirkulace

Funkce

Možnost regulace: Ano
Automatické spuštění: Ne
Typ osvětlení: LED

Filtrování

Počet tukových filtrů: 1

Ostatní

Kód produktu: 36901048

Všechny parametry

Recenze CandyCBT625/2W

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se