Candy CBL3518F


Vestavná kombinovaná chladnička, Energetická třída F, Objem chladničky: 191 l, Objem mrazničky: 73 l, Roční spotřeba energie: 275 kWh, Maximální hlučnost: 38 dB, Šířka: 54 cm, Výška: 177,2 cm, Hloubka: 54,5 cm. Více info


Cena 8 859 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 89 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Vestavná kombinovaná chladnička Candy CBL3518F v energetické třídě F má mrazák Fresco o objemu 73 litrů a chladničku o objemu 191 litrů. Je vybavena technologií Low Frost, funkcí Super Cooling, elektronickým ovládáním, zásuvkou Crisper na ovoce a zeleninu a LED osvětlením. Dveře lze vyměnit.

Chladicí část

Chladicí část vestavné kombinované chladničky Candy CBL3518Fobjem191 litrů a je vybavena skleněnými odkládacími plochami a 4 průhlednými přihrádkami ve dveřích chladničky. Pro skladování ovoce a zeleniny je k dispozici praktická plastová zásuvka Crisper. Zásuvka Crisper udržuje nejvyšší vlhkost, takže je vhodná pro skladování čerstvých salátů, ovoce, zeleniny apod.

Mrazicí oddíl

Spodní část vestavné kombinované chladničky má mrazicí prostor o objemu 73 l. Je vybavena třemi plastovými zásuvkami, které jsou vyjímatelné. Má mrazicí kapacitu 3,3 kg za 24 hodin a akumulační dobu 10 hodin v případě výpadku proudu.

Low Frost

Chladicí systém Low Frost s menší tvorbou námrazy v mrazničce. Chladicí okruh je skrytý ve stěnách mrazničky, což omezuje tvorbu námrazy. Mraznička vyžaduje ruční odmrazování jen zřídka (pouze jednou ročně!) Chladný vzduch je v mrazničce rozváděn rovnoměrně, což zajišťuje vyšší účinnost chlazení. Zásuvky se snadno čistí.

Vnitřní LED osvětlení 

Díky praktickému vnitřnímu LED osvětlení budete mít vždy dokonalý přehled o zásobách v chladničce. Celkově je toto osvětlení účinnější a poskytuje více přirozeného světla ve srovnání s běžným osvětlením.

Přizpůsobte si otevírání chladničky

Chladnička má možnost otevírání dveří. Během několika minut můžete chladničku nastavit tak, jak potřebujete.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Výška 177.2 cm
Maximální hlučnost 38 db
Celkový čistý objem 264 L
No Frost (mrazák) Ne
Dvouokruhový NoFrost Ne
Třída energetické účinnosti 2021 F

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Candy CBL3518F

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi