Candy CBG640/2X


Vestavný odsavač par, Maximální výkon odsávání: 620 m3, Maximální hlučnost: 67 dB, Třída energetické účinnosti: C, Celková spotřeba: 77 kWh, Počet rychlostí: 3, Výška: 296 cm, Šířka: 52 cm, Hloubka: 28,3 cm. Více info


Cena 3 390 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 34 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Vestavný odsavač par Candy CBG640 / 2X v nerezovém provedení je zařazen do energetické třídy C. Je vhodný pro zabudování do kuchyňské skříňky s odtahem nebo recirkulací. Ovládání je mechanické pomocí tlačítek, která nabízí 3 rychlosti. Maximální sací výkon dosahuje 620 m³ / h. Pracovní desku pod odsavačem Candy CBG640 / 2X osvětluje 2× 2W LED osvětlení. Ve výbavě je 1x tukový filtr a také uhlíkový filtr (2 ks). Průměr sacího potrubí je 150 mm. Maximální hlučnost odsavače dosahuje 67 dB. Šířka 52 cm.

 

 

Odtah do komína nebo možnost recirkulace

Již se při vaření nemusíte zapotit. Vestavný odsavač par Candy CBG640/2X nabízí účinný odtah par. Tento skvělý výkon zajišťuje sací potrubí s Ø 150 mm. Kompaktní odsavač par poskytuje i možnost recirkulace, což znamená, že pročištěný vzduch se bude přes filtr vracet zpět do vaší kuchyně. Výkon odsavače je v rozmezí 425 - 625 m³/hod a zajistí opravdu dostatečné odsátí přebytečných par. Vysoká kvalita a výkon této digestoře jsou zárukou spokojenosti každého zákazníka.

Stupně rychlosti odsávání

Vestavný odsavač nabízí 3 rychlosti odsávání. Podle množství par vyprodukovaných při vaření si můžete vybrat, zda chcete odtah pomalejší nebo rychlejší. Sami si zvolíte nejlepší možnost pomocí mechanického tlačítkového ovládání.

Dokonalá filtrace vzduchu

Odsavač par disponuje kovovým filtrem pro zachytávání tukových částic, čímž se sníží usazování mastnoty v prostoru kuchyně. Po znečištění se dá tento filtr snadno umýt a potom znovu použít. Výsledkem je optimální výkonnost a čistota v kuchyni. V balení se nachází i uhlíkový filtr FCR 17 (2 ks).

Kvalitní osvětlení a nízká hlučnost

Vestavný odsavač je vybaven kvalitním LED osvětlením 2× 2 W, které vám výrazně usnadní práci při vaření. Nebude vás rušit ani nadměrný hluk, jelikož přístroj je navzdory vysokému výkonu poměrně tichý. Maximální hlučnost digestoře dosahuje 67 dB. Světlo i odsávání zapnete jednoduše tlačítky. 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 52 cm
Maximální hlučnost 67 db
Třída energ.účinnosti C
Typ digestoře odtah+recirkulace
Maximální výkon odsávání 620 m3
Počet motorů 1

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Candy CBG640/2X

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno