Camry CR 4481 zmrzlinovač


Zmrzlinovač, Objem: 0,7 l, Doba přípravy: 30 min., Materiál: plast, Počet misek: 1, Barva: bílá, Hmotnost: 2750 g. Více info


Cena 3 999 Kč

Sleva 11 % z předcházející ceny: 4 499 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 40 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Zmrzlinovač Camry CR 4481 potěší každého, kdo má rád domácí zmrzlinu, ovocné sorbety nebo mražené jogurty. Příprava ve výrobníku zmrzliny je velmi jednoduchá - stisknutím jednoho tlačítka bez potřeby předchlazení produktů, s výsledkem již za 30 minut. Vybrat si můžete ze 2 stupňů zmrazení - tužší nebo jemnější. Nepřilnavá nádoba o objemu 0,7 litru nabízí snadné čištění. Součástí soupravy je naběračka zmrzliny, špachtle a odměrka. Příkon: 90 W.

Camry CR 4481

  • Pro přípravu zmrzliny, sorbetů a mraženého jogurtu
  • Zmrzlina stiskem jediného tlačítka již za 30 minut
  • 2 stupně mražení
  • Snadno čistitelná nepřilnavá nádoba
  • Termoelektrický - není třeba předchlazení výrobků
  • Objem: 0,7 l
  • Příkon: 90 W
  • V balení: naběračka zmrzliny, špachtle a odměrka

Domácí zmrzlina chutná nejlépe a je mnohem zdravější

Chcete mít přístup k domácí zmrzlině po celý rok nebo si ji připravit podle vlastního receptu a otestovat nové kombinace produktů? Nebo možná dáváte přednost čerstvým ovocným sorbetům? Či jste fanoušky mraženého jogurtu? Pokud máte rádi některou z těchto pochoutek nebo všechny z nich, zmrzlinovač Camry CR4481 je skvělou volbou.

Jednoduchá a rychlá příprava

Zmrzlina je pro většinu z nás spojena s dovolenými a relaxací po dlouhém pracovním dni. Je to také jeden z příjemnějších způsobů, jak se ochladit, když nás dusí vysoké teploty. Jaký je nejjednodušší způsob přípravy chutné zmrzliny, která nás v horkém dni ochladí? Stačí vložit ingredience ve správném poměru do zmrzlinovače Camry CR4481, stisknout tlačítko a po 30 minutách dostanete chutnou zmrzlinu.

Tak, jak ji máte nejraději

Nemusíte se bát příliš měkké nebo tvrdé zmrzliny - zmrzlinovač je vybaven dvěma úrovněmi zmrazení produktu HARD nebo SOFT. Díky tomu si můžete být jisti, že produkt, který dostanete, bude ten, který vám nejvíce chutná. Zařízení informuje o připravenosti produktu zvukovým signálem. CR4481 je termoelektrický stroj, což znamená, že není třeba předem výrobky předchlazovat. Velkým plusem je snadno čistitelný nepřilnavý obal o objemu 0,7 litru. Součástí soupravy je naběračka zmrzliny, špachtle a odměrka. Stačí zapnout stroj, přidat všechny ingredience a za půl hodiny si můžete vychutnat svůj oblíbený dezert.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Objem 0.7 L
Doba přípravy 30 min.
Počet misek 1

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Camry CR 4481 zmrzlinovač

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi