Campingaz PowerBox 24L

Prodej tohoto produktu byl ukončen

Popis produktu

Dobrá izolace

Termoelektrický chladící box je vyroben z prémiové izolace. Tichý ventilátor autochladničky Campingaz Powerbox 24L dosahuje hlučnosti maximálně 55 dB, což vás v noci zaručeně nebude vyrušovat. V novém moderním tvaru postaveném ze silného a hustého polypropylenu zůstane box chladný i hodiny po odpojení od zdroje. Zatímco je chladící box zapojen do autozásuvky 12 V nebo do sítě 230 V přes transformátor, udrží vnitřní teplotu boxu 20 °C pod okolní teplotou. S objemem 24 l si můžete klidně vyrazit na výlet a sbalit si do něj potřebné potraviny.

Antimikrobiální ochrana

Vnitřní povrch autochladničky je pokryt antibikrobiálnou složkou, která výborně odolává plísním a eliminuje zápach. Tato speciální přísada je zatavená přímo v samotném materiálu vnitřního povrchu, díky čemuž nemůže být zničena a její efektivita snížena.

Uzavírání a přenášení

Otevíratelné víko je uchyceno na pantech. Víko má z vnitřní strany výstupek, který přesně zapadá do boxu a zaručuje tak bezpečné těsnění. Click & Lock systém při zavírání vydává zvuk cvaknutí, díky čemuž budete mít jistotu, že je pevně uzavřen a utěsněn. Dokonale zapadá do chladícího boxu i boční držadla do tvarovaných bočních otvorů. Kompaktní chladící box tak můžete pohodlně přenášet kamkoli. Autochladnička má ideální tvar, který zabraňuje převrácení za každých okolností.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Maximální hlučnost 55 db
  • Celkový čistý objem 24 L
  • Kompresor Ne
  • Připojení 220V Ne

Další vlastnosti

Značka: Campingaz
Kompresor: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: šedá
Šířka: 31,3 cm
Výška: 43,5 cm
Hloubka: 40,7 cm
Hmotnost: 3,8 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 55 db

Vzhled

Celkový čistý objem: 24 L

Energetické údaje

Připojení 220V: Ne

Ostatní

Kód produktu: 2000024955

Všechny parametry

Recenze Campingaz PowerBox 24L

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Campingaz PowerBox 24L